Поради каква причина си забранявате ЛС-та?

  • 2 684
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 388
Не бих си ги забранила. Приятно ми е да получавам. Има момичета, с които си общувам, чрез тях.

# 16
  • Мнения: 2 401
Пробвах се да пусна на една девойка, пък не ми се отвори парашута.
Та любопитно ми е поради какви причини не щете ЛС-та? Ами ако някой се опитва да ви се обясни в либоф?

Пробвай да пуснеш на мен тогава,
Чакам....

На непознати не пускам.. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 581
 Аз искам ЛС- та и нямам причина да ги забраня, обаче много, много рядко получавам.

# 18
  • Мнения: 606
Пробвах се да пусна на една девойка, пък не ми се отвори парашута.
Да беше пробвала на мен да ми пуснеш.
ЛС, де.  Simple Smile

# 19
Пробвах се да пусна на една девойка, пък не ми се отвори парашута.
Та любопитно ми е поради какви причини не щете ЛС-та? Ами ако някой се опитва да ви се обясни в либоф?

Пробвай да пуснеш на мен тогава,
щом на девойката не става да и пратиш.
Чакам....

Само дето Самира не знае,че Минзухарова  не само на непознати келеши не пише,а изобщо се страхува да пише у форОма

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=343255.0

Имаше и тема Следят ли ви у форома,ама не помня  коя бг мама бе авторката.Та така е,тук гъмжи от  страхливи авторки ,нежни като  кокичета  и минзухарчета. Joy
 
За Минзухарова жалко,че веднъж се е престрашила да пише на девойка от форОма,а тя взела,че й дала забрана,драма.

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 18:33 от пловдивчанка

# 20
  • Мнения: 6 993
Много ЛСта пиша аз. Blush
За това не ги забранявам, току-виж някой графоман като мен иска да си контактуваме  Mr. Green
Но случаите на Дивиана ги разбирам Grinning Аз така веднъж исках да пиша на БУ, а после се оказа, че е във ваканция и са и затворени ЛСтата. Ама кой да чете профили. Чукча писател, не читател. Blush

# 21
  • Мнения: 2 401
.....
За Минзухарова жалко,че веднъж се е престрашила да пише на девойка от форОма,а тя взела,че й дала забрана,драма.



Майна, да нямаш треска днеска, мари?  newsm53

# 22
  • Мнения: 1 813
Това май е темата,в която мога да кажа на LemonDesi , че снощи не и отговорих,понеже кутията и е пълна.  Simple Smile

# 23
Минзухар,просто  гледам как върви общия фитнес за мозъците ни,постлан от поредния ти минзухаров килим ,този път за  ЛС-тата. newsm12  Препълнени кутии за едни,купища фенки за други и още  нещо .

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 21:55 от пловдивчанка

# 24
  • Мнения: 2 133
Никога не бих си ги забранила  Naughty
Много обичам да получавам, за сметка на това рядко ми изпращат  Laughing

 hahaha

# 25
  • Мнения: 2 401
Минзухар,просто  гледам как върви общия фитнес за мозъците ни,постлан от поредния ти минзухаров килим ,този път за  ЛС-тата. newsm12  Препълнени кутии за едни,купища фенки за други и още  нещо .

Наистина жалко за теб, ако  тук  са ти надеждите за мозъчна тренировка.. 

# 26
  • Мнения: 5 393
Не си ги забранявам.

# 27
  • Мнения: 3 576
Ей сега научавам за съществуването на такава опция Crazy

Бих ги забранила, ако продължат да ме питат как постигам цвета на косата си  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 423
Никога не съм ги забранявала.
Но хората ги е страх и не пишат.

# 29
  • Мнения: 1 629
полезна тема, страх ме е от Лиска, това разбрах. Не съм ги забранявала, но аз съм липса и не ми пишат.
Василисо, глупавите ЛС поименно!

Общи условия

Активация на акаунт