Поради каква причина си забранявате ЛС-та?

  • 2 689
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 586

Има дори опция да се забрнят ЛС от точно определен потребител, може да се направи списък от потребители, които не могтат да ти пратят ЛС.
Само веднъж, към един потребител съм ползвал опцията. Манипулираше ме да се самоубия.
Някакъв нервен заек, тропащ с крак на аватара имаше.

# 31
  • Мнения: 2 099
Никога не съм ги забранявала.
Но хората ги е страх и не пишат.
Има си хас и да не ги е страх.Страдаш от рядък вид сарказъм и на мнозина не им понася.
Апропо и аз сега рабрах,че имало такава опция.То като си бльон е завинаги.

# 32
  • Мнения: 9 814
Аууу, ама моля, не ги забранявам, даже напротив много обичам а получавам Mr. Green

# 33
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Василисо, глупавите ЛС поименно!
Ми не помня никове, не ги "познавам" тези хора.  Rolling Eyes
Сега, с новия аватар, може да ме питат и как постигам този нюанс на русите си коси.  Flutter Анскини боп-поп.  Party
П.П. Не намирам нищо ужасно в лс-тата на Минзухар. Напротив, приятно е да получиш такова, Пловдивчанке.

# 34
  • Мнения: 2 401
И тука ли требе да обяснявам откъде иде подписчето.
Това е  от поста на една  чужбинска мама позабравила българския в една финансовокризисна тема, хареса ми. Има част истина в думите и, и ти Вълко си го усетил.

# 35
  • Мнения: 995
И аз съм от неразбралите. Сега разбирам, че може да се забраняват.
Не бих се възползвала,  рядко пращам, но често получавам.

# 36
  • Мнения: 919
Пробвах се да пусна на една девойка, пък не ми се отвори парашута.
Та любопитно ми е поради какви причини не щете ЛС-та? Ами ако някой се опитва да ви се обясни в либоф?

Даже не знаех че мога да ги забраня Blush

# 37
  • Мнения: 17 409
 Марче, от теб не го очаквах!
За да се правят на интересни, минзухар. Обаче пък, отговарят на ЛС-тата повечето, ако успееш да им пратиш, де.

# 38
Василиса Умница ,отговарям ти на това :

"П.П. Не намирам нищо ужасно в лс-тата на Минзухар. Напротив, приятно е да получиш такова, Пловдивчанке."



Василиса Умница,къде видя да съм писала,че намирам нещо ужасно  в  ЛС-та? Аз дори  забрана не съм дала никога на никого,нещо повече -  веднага цъкам да видя,ако ми  излиза ,че имам нещо на ЛС,защото съм любопитна какво ми пишат.Е,друг е въпроса дали винаги връщам.Признавам,на ЛС не се чувствам длъжна да върна на всеки виртуален образ .
Мое право на избор  с кой и как да контактувам на ЛС. Минзухар постави много интересна тема.Въпрос ,който и аз съм си задавала ,когато съм писала на някоя или някой  и  съм се чудела защо съм в нечий списък за игнор. А подписа на Минзухарова си е готин ,който разбрал уловката -разбрал.Който  не е разбрал закачките и хумора  в тази тема,здраве да е.  smile3534

Последна редакция: ср, 12 ное 2008, 22:01 от пловдивчанка

# 39
  • Мнения: 4 187
Ей сега научавам за съществуването на такава опция Crazy

Бих ги забранила, ако продължат да ме питат как постигам цвета на косата си  Laughing

И аз не знаех за опцията, но бих ги забранила за да престанат да ме питат за координати на масажистка при която не ходя от 2г  Crazy.

Шегувам се, ще продължа да помагам с каквото мога  Mr. Green!

# 40
  • София
  • Мнения: 3 099
К'во па толкова ви радва - да не чакате подаръците от Дядя ви Коледа на лични?

Вълк, сещам се веднага коя е психоПАТКАТА, която визираш! Готова съм и да се обзаложа! Пиши на лични, моля, да знам щях ли да загубя...

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Я за по-простите - как го правите този номер?  Thinking
Не, че искам да го ползвам, ама не можах да го открия, що тъй?!

# 42
  • Мнения: 6 039
Май имаше опция да си забраниш личните от определени потребители. Thinking
Бях писала на една и се оказа, че ги е забранила, при условие, че е имала наглостта да ми пише първо тя. Значи тя може - аз не мога...

Смятам, че ако си ограничиш личните, нямаш право да пишеш такива на други потребител.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога нищо не съм си ограничавала  Naughty
Обичам да получавам и да изпращам ЛС-та,
най-вече за обяснения в лИбоФ  Hug
За един човек от форума обаче ми е кофти,
че си е спрял ЛС-тата, но е разбираемо  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 1 364
ЛС- та никога не съм ги забранявала и не виждам причина да го правя.

Общи условия

Активация на акаунт