До Дядо Коледа писма, пишат септемврийските деца

  • 30 628
  • 294
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 872
Доника, желая ти бързо и безболезнено раждане, с теб сме... и чакаме щъркела  Peace

Кузманка, Сладурка е Даная, можеш ли да и откажеш едно братче ???  Wink

# 226
  • Мнения: 1 849
Честита Коледа! Бъдете много здравички и да растат засмени и буйни нашите съкровища! Макар и със закъснение се радвам че ви открих!
MariaF, и моето малко момченце се казва Филип, той е роден на 7 септември. А батко Иво е ученик в 7 клас.

# 227
  • Мнения: 313
Добро, утро слънчица!

Едно виртуално кафенце от мен за вас...


Стягате ли се вече за Нова година...? Ние ще сме с нашите кумци у тях в къщата, надявам се да бъде забавно, защото ще има и хора,които не познаваме.

Хей, нова темичка няма ли кой да направи, много бих искала и аз, но незнам дали ще успея. newsm78

# 228
  • Мнения: 529
 Завърнахме се!
 ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!
 На Коледа бяхме в Русе, преди това майка и татко бяха тук. Децата много се радваха на подаръците си и дори се поскараха за тях. Изобщо много приятно минаха празниците дотук. Надявам се така да продължават и за нас и за вас! Сега ставам, защото днес чакаме приятели от Варна, да минат на връщане от почивката си.
 

# 229
  • Мнения: 58
ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички!
Бъдете живи,здрави и щастливи!
Ние бяхме на гости в Гълъбово и в Стара Загора малко.Много се радваха на Ками колко е пораснала и как бърбори.Моя брат се маскира като Дядо Коледа,но Ками се уплаши от него LaughingБеше много хубаво,но свърши бързо CryСнощи се прибрахме и сега седнах да чета какво сте писали.Днес съм на работа и още не мога да вляза в час Mr. Green
Доника,чакаме резултата от прегледа днес.
Кузманка, как изкарахте при свекито Коледата?
Мария, големи сладури са!И какви хубави украси си имате.

............ пързаляхме се с шейна, правихме снежни човеци, цял ден похапваме разни вкусотийки и ги поливаме със съответните напитки, а огъня в камината припуква /даже в момента си лежа на релакс стола на тъмно пред него/...
Ех, Иринии!Стана ми хубаво като чета поста ти. WinkЧе в момента климатикът ми в офиса е замръзнал и зъзна,обаче си представих твойта каминка Grinning
Стели,Амарето,Денис,Фибичка и на останалите Hug.
Оставям ви да поработя малко.Хубав ден от мен.

# 230
  • Мнения: 313
poli_ch, как да я изкараме... На бъдни вечер бяхме там само, на 25-ти си тръгнахме и на Коледа си бяхме у нас. Обаче на Бъдни вечер сложи риба да ядем, представяш ли си? И всички ме питаха защо не ям...Ами аз си имам някакви принципи и искам да си спазвам традициите, защо трябва и аз като тях да ям риба на Бъдни вечер. Нито питката знаят как се чупи, нито колко ястия трябва да има на масата, което изобщо не ми хареса. Такова нещо не бях виждала и не съм очаквала, то бива простотия ама тя нейната е.... Но неискам сега да си развалям настроението като се сещам за нея. Wink

# 231
  • Мнения: 45
Честита Коледа, мили момичета и дечица!Много здраве, щастие и късмет желаем с Ники!
Хрумна ми едно заглавийце и набързо пуснах НОВА ТЕМА. Hug

Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 19:35 от marys

# 232
  • Мнения: 2 123
мерис, според новите правила на форума,темите са по 20 страници. Но ще си пазим другата тема за догодина  Wink
амарето, радвам се, че ст еизкарали приятно  Hug
доника, какво стана на прегледа днес?
М-ник, добре дошла!

Мацки, какво правим с коледнот отържество? Ще го бъде ли на 10ти, както коментирахме?

Аз утре започвам с готвенето за НГ. ще сме у нас с приятели и деца... весело, малко изморително,но приятно...

# 233
  • Мнения: 215
Добра среща, мили хора!


Тъй приятно е коледното настроение в темичката, сякаш се носи ухание на коледни меденки и пукащи дърва в камината...
А навън - бяла приказка...
Така се чувствам и аз - коледно-щастливо ми е!!!
Ние вчера се прибрахме, за да заминем утре пак. С единствената и голяма разлика, че Йони ще остане в Сливен и няма да посрещне заедно с нас Новата Година. Малко ми е мъчно, но решихме да не я разкарваме по студа, нея ще я заведем отделно на сняг.
Нашата Бъдна вечер беше както винаги прекрасна. Много я обичам.  Heart Eyes В тази нощ винаги си давам сметка, колко малко ми трябва и колко много имам. Йониче беше много щастлива, защото отново се срещна лично с Дядо Коледа и изпълняваше всичките му желания само и само да си получи подаръците. Голяма емоция беше само да я наблюдаваме от страни.  Crazy Подаръци имаше много - за всички от сърце, но най-важното е, че като ги отворихме във всеки намерихме много любов...
Ето малко снимки, ако ви се гледат: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323740

Сега искам да ви пожелая на всички весело посрещане на Новата Година.
Да си пожелаете по 1,2,3,4....10 желания в 00:00 часа и да знаете, че всички те ще се сбъднат!
....Ако вярвате в това! babydust7
Ще се видим догодина, доамина! Hug

# 234
  • Мнения: 45
Добро утро! Хайде на кафетооооо:

Извинете ме, но наистина незнаех  Confused, че темите се заключват чак на 20 страница.

# 235
  • Мнения: 313
Мацки...Добро, утро!



Хайде на фрапето тази сутрин....

И аз съм както всички с едно такова необикновенно настроение, а Дани подскача до мен и иска да и пускам песничката "Пеят скачат палците", направо ще я изям...

Доника, наистина се загуби някъде, скайпа обаче и е пуснат... newsm78 Дони казвай новинки за теб!

Фиби, разгледах всички снимки, много са хубави, а Йонинка е като една малка снежна фея с това костюмче! И ние имаме такива крилца обаче оранжеви. А, това момиче какво получава от дядо Коледа, какъв е този пръстен? А и аз като теб ми е мъчно малко, защото и Дани няма да е  с нас тя ще е с майкини, но пък от друга страна не съжелявам, защото миналата година ей така бяхме у една приятелка с децата и Даная ме държа до 3 през ноща и се беше превъзбудила и сутринта скочи в 8 и беше ено пищене, ама пищене, после цял ден беше крива...страшна работа стана. Така че тази година макар и да ми е малко мъчно, по добре да е с баба си, защото мен пак ще ме побърка, ако я взема с нас. А с тях е свикнала и се надявам, да няма проблеми! Wink

И аз искам да пожелая на всички Весело посрещане на Нова година!

П.С. marys изпревари ме.... Peace

# 236
  • Мнения: 2 123
ду от нас с джинджърка
пийвам си от сервираното кафе и се захващам с готвене за НГ...
фиби, както винаги прикрасни и позитивни сте ни с йоничка  Hug

Ние пък ще сме си със спаси тази НГ и съм много радостна. Понеже около нас често има заря, съм забелязала, че той не й се радва, даже май го плаши  и се чудя дали да правим такава тази година... вашите дребчовци радват ли се на фойерверки?

# 237
  • София
  • Мнения: 3 249
Тук съъъм. Вчера имахме гости и просто нямах много време за интернет и сега използвам момента, докато Хриси вършее сред тавите в кухнята и не ме е изгонил от компютъра.
Та...оказа се, че няма да връзвам панделки и по последни данни ще имаме мъж. Показа си гордостта за секунди, но и аз я видях. Доктора искаше да я извади на снимка специално за таткото, но не я показа повече и това си е...Макар, че като му съобщих и той беше малко разочарован, въпреки, че все сме се бъзикали, че ще прави мъжки, защото трябвало някой да му помага в сервиза...Е, третото дано е момиче Joy Все пак ще раждам секцио, нормалното раждане отпада, защото бебето в момента е 3 кг, а има още месец до термин...Каза, че ще съм 2 в 1 до края на януари, ако нещо не ни изненада непредвидено...
На нова година, за разлика от предишните 2, когато събирахме приятели вкъщи, сега ще сме в кумувете. И Хриси ще е с нас, че няма кой да го гледа, та да видим какво гости ще се получи...
Фиби, имаш си страхотна снежинка Simple Smile
Ставам, че пораженията в кухнята нарастват....

# 238
  • Мнения: 313
irinii, да ти кажа, честно на Дани и харесва. Една година я бяхме завели за 3-ти март пред общината имаше заря за празника и Дани гледа, замръзна и без да мърда и като свърши шумотевицата започна да се смее и беше на 1г. и 6 мец.. А на нова година беше на 1г. и 3 мец и пак така само че тогава я гледа през прозореца, защото беше по пижамка и не ми се обличаше да я изкарвам навънка. Но пак се радва и пляска. Wink

А, Доничка появи се! Браво за мъжа, а и аз ще стискам палци за третото да е госпожичка! Joy

# 239
  • Мнения: 529
 Фиби, чудесни снимки!
 Ирини, миналата година Миши се събуди от зарята и много й се радва, даже се разсъни и попразнува заедно с нас.
 Дони, ти си поредната приятелка с 2 момчета.
 Ние току що изпратихме нашите приятели и ако пътуваха директно за Варна сега щяхме да сме на път... Хъм...Кофтито е, че звъннах на майка и само ги раздразних. Много им е мъчно за децата. Ставам, че нещо се поразстроих.
 Приятни приготовления за утре.   Heart Eyes Аз ще довърша тортата.

Общи условия

Активация на акаунт