До Дядо Коледа писма, пишат септемврийските деца

  • 30 603
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 123
Да ви се връщат пожеланията!
Марлелита, къде ти е настроението? Следпразнична депресия ли надушвам или просто нервност в следствие на малката хала?

Добре, тъй като не остана много време - последно преброяване:За следновогодишното ни парти засега сме
аз
ави
рени

Дата: 11.01
Място: клуба до Ави, но - ако сме само 3 не виждам смисъл да го запазваме, а и няма да е рентабилно май... Просто ще си направим сбирка н вякоя от къщите, дет се вика....
Затова - ПОСЛЕДНО ЗАПИТВАНЕ - НИКОЙ ЛИ НЕ ИСКА ДА НИ ВИЖДА?

# 286
  • sofia
  • Мнения: 562
Честита Нова година на всички!Дано тази година е почукала на вратите ви с много здраве и нови чудесни изненади!
Да ви се връщат пожеланията!
Марлелита, къде ти е настроението? Следпразнична депресия ли надушвам или просто нервност в следствие на малката хала?

Затова - ПОСЛЕДНО ЗАПИТВАНЕ - НИКОЙ ЛИ НЕ ИСКА ДА НИ ВИЖДА?
аз искам да ви видя Simple Smile Надниквам от време на време да видя кой къде и какво Wink

# 287
  • Мнения: 2 123
хей асенцеееееееее Hug

ЗНАЧИ ОБЯВАВАМ:
11ТИ ЯНУАРИ 2009 - НЕДЕЛЯ
10.30Ч - ДЕТСКИ КЛУБ ПЧЕЛИЧКАТА МАЯ В БОРОВО http://www.pchelichkatamaia.com

Няма да се резервира заведението, няма да се събират предварително пари, няма да си подаряваме подаръци. Просто, който желае да заповяда да пием кафе и децата да си поиграят!

Ако случайно крубът е зает и предиобед, Ави ще ни информира!

# 288
  • София
  • Мнения: 3 249
Е за къде без мен?!? Само, че трябва да помоля Ренката за превоз, че на мен вече не ми дават да карам много много...Да не кажа хич, но в квартала покарвам.
Ех, посрещнах ме и тази Нова година...Хриси успя да дочака 12. Включи се за моя изненада и в хвърлянето на пиратки. Аз си мислех, че ще плаче, а той плака, защото не му давали и той да хвърля. Баща му му дал една незапалена, ама човека не е прост - скарал му се, че не гори... И на края рев, че свършили...На 01.01 сурвака прабаба си, баба си, дядо си, и 2 съседки. И понеже баба му му казва стихчето пълна торба с пари или там както беше, Хриси почна да налага и да казва само паииии, докато не му дадат левче...Изучи се и той Joy Ето ми го сурвакарчето

# 289
  • Мнения: 858
 Grinning За много години и от нас!
Големи празненства,много похапване,почиване и този красив сняг....Имам големи очаквания от тази година  Flutter дано го потвърдя в края и.
Желаящи сме за купона на 11ти разбира се  Hug
Нямам временце да се включа повече,но ви прегръщам всички  Hug Ще се върна по-късно да разгледам и снимкитеее

# 290
  • Мнения: 1 849
Честита да е новата и само хубави неща и случки да има, но най-вече Здраве за всички!
Виждам, че сте сговорна компания и се радвам че сте тук, да споделяме сходните си радости и проблеми.  Peace
Кузманка, ние сме в същата ситуация с пишкането... Уж свикнахме лятото, та така до ноември, когато го беше хванал някакъв вирус с диария и сложих памперсите. Идеята беше за докато мине, но... чакаме пролетта. Всъщност взе отново да казва, но казва: Пиш! и го прави, докато стигнем до тоалетната!
Ние ходихме с още 5 семейства до Варна за 4 дни и изкарахме чудесно. За съжаление приятелите ни са с поотраснали деца и те чакаха да им се освободи терена, а баткото ни скуча...

# 291
  • Мнения: 366
 Весела и щастлива Нова 2009 година, Желая Ви здраве, истинско щастие и сбъднати мечти!
 Ирини, малките ти ангелчета са неповторими , направо страхотна снимка, а за партито не би могло да мине без мен, не бих си го простила... естествено дано не бъда отвлачена хехе
 Мила, много е мил съпруга ти .. мечта на всяка жена може би, желая ви както тези 6 и следващите 60 да са такива, а Неси е невероятно джудженце.. ти пък естет как си я издокарала
 Марлелка, на мен ми беше приятно да разгледам снимките, то пък и от такова прекарване понякога човек има нужда, лежане и ядене. а щом и компанията е била приятна. Мими е страшна сладурка и косата много й е пораснала, а пък за лудуването ще не вземеш да забравиш малко за търпението и не я страиш в две редици.. няма ли някоя занималня където да я даваш за по няколоко часа, малко да изразходи енергията
Кузманка, не съм убедена как е във вашия случай , на Лаци като ми правеше тея номера го оставях да пика и му се карах, слежиш ли му пак памперса той вече е победител, верно че при нас беше все пак лятото, но ... върнеш ли се назад пращаш всички усилия подяволите..
Ави , макар и задкулисен организатор браво за усилията с Ирини няма да ни оставите безконтролни.. хехех
 Ние изкарахме супер, новогодишната нощ до 1:30 бяхме в ресторант , а после си се прибрахме и до 6:30 танци и купон, така беше и на 1- ви и на 3-ри, изобщо голяма компания бяхме и през цялото време беше весело. Лаци пък от 28--ми беше с температура и най- веротно ангина --- което се сещате означава големи мъки, антибиотици, кашлица и много възпалено гърло, което мужду другото ни се случва втора поредна нова година, миналата също беше много болен. Измъчи се детето, не можеше да спи нормално със страшна хрема, не искаше да яде , абе ужас. Аз пък усетих гърлото на да ме боли на 2-ри полекувах го с 2 ракии и така се оказах и аз гнойна ангина от вчера, температура и супер отпадналост, а гърлото ми ако го видите ще се гръмнете, такива грозни налепи и така не мога да преглъщам, че нашето семейство се оказа главен спонсор на местната аптека. И тук добрия ангел спасител свекърва ми следва да си получи заслужените хвалби защото отгледа болния Лази, лекува ме и мен и общо взето от както сме дошли ако два пъти е излезнала от апартамента добре ще е. Сега Лаци е добре вече, аз още не но планирам вече да е оправям.. хехе Не съм боледувала така от години.... Така колкото и тривиално да е желая ви много много здраве през новата година.
 Хайде бройте ме да 11- ти пък до тогава има време пак ще се видим

# 292
  • Мнения: 109
irinii, ПМС, МС и СМС (пред, по време и след) му казват, душа! Ще ми мине!  Hug

Доничка, да не разбиете на детето касичката, ей! Голям сладур е, и сурвачката е точно каквато трябва да е.

Меги, и на теб много здраве! Оправяй се бързо!  Hug Ако имаш идеи как да строя дребното, мятай ги насам. Като започне да се тръшка и пищи, аз не виждам смисъл да се надвикваме и изчаквам вълната. После уж обяснявам на леко по-висок тон, ма ефект- нулев. На моменти реагира разбрано, друг път е голяма лигла, изобщо... цирк. Занималнята - на пролет. Пък да видим.

Аз за памперси дума няма да отварям, щото единственото за хвалба е, че като свърши работа номер 2 си казва много ясно и точно.  Mr. Green Ама хич не съм се притеснила засега.

Още малко снимки -
Gatlinburg, TN
WonderWorks

# 293
  • Мнения: 731
Добро утро, момичета!

Ето връзка към темата, която ни е подготвила marys!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=359884.new#new

До нови срещи там!

# 294
  • Мнения: 3 973
Затова - ПОСЛЕДНО ЗАПИТВАНЕ - НИКОЙ ЛИ НЕ ИСКА ДА НИ ВИЖДА?[/color][/b]

Аз искам  Sad ама няма как. Мислено ще съм в вас Hug

Общи условия

Активация на акаунт