бебето не отговаря на гестационната седмица

  • 28 912
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 753
Миличка, задължително отиди и при друг лекар. Стискам палци притесненията да са били напразни.

Точно така... Не може бебето хем да има пулс, хем да няма... Задължително второ мнение и ако трябва трето....

# 61
  • Мнения: 989
Meli,миличка,моля се за теб и бебчо Praynig Дано всичко бъде наред.
Наистина,потърси второ мнение.Това чакане е непоносимо.Не се предоверявай на човек,който ту вийда пулс,ту не.Поискай втори съвет.
Бъди силна и вярвай!

# 62
  • Мнения: 25
здравейте аз съм нова във форума. Бременна съм в 25г.с. и на мен доктора ми каза че бебо отговаря на 23г.с. горе долу изостава с около 10 дни, но аз не се притеснявам толко, защото той ми каза в предвид моите кг. сичко е на ред. Аз съм 42кг. качила съм 6 до тук , така че се замисли всички сме различни. Едни са по едри, други даже са пълнички, трети са по слаби всичко тово се предава генетично Simple Smile Praynig Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 255
Здравейте!
Понеже и моето бебе отговаряло на една седмица по-малко-лекарката ми каза, че може да съм забременяла по-късно, а една приятелка предположи, че може да се дължи на това, че съм по-дребна.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 132
Мели, стискам ти палци всичко да се оправи  Praynig

# 65
  • Мнения: 2 609
Дано всичко да е наред. Стискам палци за теб и бебока, Мели. Hug

# 66
  • Мнения: 283
Мели извинявай ако те притеснявам,ни пиши как си,справяш ли се...продължавам да ти стискам палци

# 67
  • София
  • Мнения: 5 079
Може овулацията ти да е била по - късно и да си забременяла по - късно.
Споко, всичко ще е наред. Hug

# 68
  • Мнения: 317
Моми4ета добре съм, в понеделник съм на преглед- просто тръгнах на работа - за да ми минава по-бързо времето.Непременно ште пи6а след това. Hug

# 69
  • Мнения: 7 723
Моми4ета добре съм, в понеделник съм на преглед- просто тръгнах на работа - за да ми минава по-бързо времето.Непременно ште пи6а след това. Hug
...ще стискаме палци и ще чакаме понеделника  Praynig

# 70
  • Мнения: 487
Късмет в понеделник! Дано всичко с бебчо да е наред!

# 71
  • Мнения: 121
Не се притесняваи това се случва при повечето бремени няма страшно бременеи спокойно

# 72
  • Мнения: 317
Момичеа всичко свърши - загубих бебето . Благода ря за подкрепата ви

# 73
  • Мнения: 469
Много съжалявам  Sad
Преживяла съм го и те разбирам напълно,но всичко минава.
Пожелавам ти скоро да се похвалиш с нова бременност. Hug

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Искрено съжалявам  Hug Hug
Сега кураж и ти пожелавам скоро да се радваш на нова бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт