"МАРТенката търси и обича, с нови дрешки своето коремче да облича"

  • 18 353
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Аз съм много против такива неща - гадаене, суеверия ...

# 256
  • Мнения: 18
Добър ден и от мен!
Леле , как съм се схванала едвам вървя. Така ме болят краката и чатала , че едвам ходя. И като лежа не е по-добро положението. При вас така ли е?  newsm78 Да ли щото съм била много слаба и сега многото кг. ми се отразяват или прекалявам нещо май с домашните задължения , ама то покрай ремонт как иначе. Даже май имам и мусколна треска на корема. Да ли е възможно, щото вчера се навеждах и кляках поне 1000 пъти за да събирам разни боклуци.
И аз нямам черта на корема и пъпа нито с предишната, нито с тази бременност ми се е променил.
Роска- браво  Hug. Ние така или иначе не се наканихме да отидем  на театър още. Хайде гледайте и заради нас.  На коя постановка ще ходите?
tedsan- успех , ти си мойта гордост , знам че ще се справиш.  umnikuu Но с много сериозно нещо си се захванала.
Белла- честита кола , леко и безаварийно , и да я напълните скоро с много  newsm32 !
Вие мацки кого ще си украсявате за празниците ? Аз  всяка година на 1 дек започвам , щото имам 22 прозореца  в къщи от които 4 в хола , 3 в кухнята  и докото приключа то идва Коледа. А на мен все ми е малко времето  от Коледа до след нова година  за украси и за това искам по-дълго да им се любувам , особено сега когато съм си в къщи. Ние миналата година си купихме и естествена елхичка и изкуствена , а тази  година само с изкуствената , щото на двора имаме вече 2  посъдени елхи от предишни  години и ако посадиме и още една , леле кво ще стане  ooooh! Joy Не знам ама, като че ли в очакването на празниците за мен е по-голямата тръпка , от колкото когато дойдет самите празници.
Хайде лека вечер на всички. Heart Eyes

# 257
  • Мнения: 242
Здравейте,
Белла честита Ви кола, леко и безпроблемно шофиране. И ние мислим такава покупка, ама ще е догодина.
Стаси, дано да ти минат обривите... И ие в нас в момента лекуваме такова - на Радина крачетата са в едни пъпки, казаха ни от полазено ще е и мажем с Фенистил гел.
Ели, честит постоянен договор. Напълно те разбирам и аз подписах моя в края на септември, преди това бях за изпитание и когато разбрах че съм бременна малко ми беше притеснено.
Такава черта с предната си бременност съм нямала, а и сега още не ми се е появила... А това за изпъкналият пъп - с дъщеря ми не е бил изпъкнал, и сега не е, ама аз нали съм с две предположения за пол, та да видим...
dyMa и аз като теб - боли ме чатала... все едно съм пренесла тонове.... Не знам дали е от кг... аз не съм слабичка никак даже, но и не съм качила кг. през тези месеци... имам си ги в излишък  Embarassed
Лека вечер. Отивам да прибера щерката от градината.

# 258
  • София
  • Мнения: 5 790
Хе-хе, това за пъпчето не го знаех.  Simple Smile Дали ще щръкне зависи от това как е бил вързан като сте се родили - дали по-стегнато или не. Моят е от първия тип и по принцип си е бая хлътнал и няма накакъв шанс да изскочи (и слава богу, защото хич не искам - страшно ми изглежда даже Embarassed) В момента, а и преди така се е разтегнал, че е на път да изчезне  Crazy , което също не изглежда много добре.  Rolling Eyes На сина ми е бил явно по-хлабаво хванат и хем му падна след доста време, хем сега си е леко щръкнал. Та ако беше жена и бременееше - със сигурност щеше да му изскочи.  Laughing Черта сега още нямам. Не помня преди кога се появи.  Thinking
Стаси, и аз ти препоръчвам да спреш всякаква козметика за момента. Дано да е от някое мазило все пак, за да не го мислиш.
А за яденето на сладко - чета че все бъдещи женски мами са така. Аз по принцип много обичам, но сега ми се яде само солено. И ето - чакам мъж  Crazy Не че много вярвам в такива неща, но ето ви още един признак.  Laughing А пържени филийки и на мен не ми се ядат. Както и много други неща, които по принцип обичам.  Rolling Eyes
dyMa, не ти завиждам за миенето на толкова прозорци  Crazy Laughing

# 259
  • Мнения: 2 495
И аз нямам черта още. При всяка бременна е различно. Чертата била проява на хормони, при някой са повече при други по малко. Белла още преди колко време беше писала, че вече я има. Всичко е индивидуално
Абсолютно Peace.Имах я още преди да разбера че съм бременна Simple Smile.Сега се увеличава с порастването на пупата.
Относно пъпа-ами на мен не ми е изхвръкнал,и чакам момче... Laughing а бе бабини деветини, ако питате мен Hug
А бе щях да ви питам....как се поддържате...там долу.. Embarassed на мен ми става все по-трудно(за обезкосмяването става въпрос)

# 260
Здравейте и  от нас за днес!
Аз се мажа с крема против стрии на Chicco, доволна съм,но аз съм много несериозна и се мажа два пъти в седмицата.
Аз още си няма черта. Пъпа не ми е изпъкнал,даже имам чувството,че още малко и ще видя малката вътре,много е разтворен.
Според суеверията трябваше да имаме момченце,но Марков каза момиченце и не вярвам на никакви суеверия вече.
Да са ни живи и здравички!
Лека вечер от мен и бебка! Hug

# 261
  • София
  • Мнения: 659
 Ето ме и мен.
 Тъкмо се бях наканила тази седмица да ходя до Произведено в BG и дребното пак е болно и ще се гледаме вкъщи. Висяхме два часа пред кабинета на педката, направо се побъркахме и двамата и после хвърлихме 30лв. в аптеката. Напоследък активно и редовно спонсорирам фармацефтичната индустрия.
 Еlwing, чак след 5 страници отговарям, но по-добре късно отколкото никога. На мен не са ми преливали кръв, но ми следяха хемоглобина. Спомням си, че един-два дена след операцията ми взеха кръв, защото съм им изглеждала прежълтяла. На мен тогава хемоглобина ми беше добре през цялата бременност де, сега ми е на долната граница, но дано не пада надолу, че не ми се пие желЕзо.
 Белла, честита кола. Безаварийно ползване.
 Elg поздрави за подписването на договора
 Danielkka, браво за успешния семестър. Успех и с втория.
 Tedsan и на теб аплодисменти за изпита и ще стискаме палци за устния
 Ако съм пропуснала да поздравя някой, моля да не се сърди, а да се чувства и той поздравен  Hug. Честито и на всички разбрали пола на бебоцте си.
 На всички болни желая бързо да се възстановяват, а здравите много да се пазят.
 Аз също съм шофьорка  newsm01 , но не ме е страх да карам. Е, не ми е любимо да се вра в Центъра и там обикновено като се наложи да ходя ползвам градски транспорт. Иначе като се присетя нещо, грабвам детето, паля колата и отпрашвам. При мен обаче има друг проблем -понеже съм нисичка (156см.), за да стигам педалите си бутам седалката макс. напред и вече нещо взе да ми опира пупата във волана. Преди няколко дни казвах на мъжо, че сигурно след месец няма вече да мога да карам.
 Земетресението го усетихме прекрасно и ние - на 9 етаж сме и добре ни залюля. Даже детето се събуди и питаше защо се треска вратата. Мъжа ми пък се ошашка  Shocked да не би пак нещо в Челопечене да става. Ние живеем на края на София и взривовете там още ни държат влага. Сутрешния земетръс само мъжленцето го е усетило, ние с Ники сме го проспали.
 За чертата на корема и аз скоро се бях замислила  newsm78 Като че ли предния път ми се появи по-рано, а сега все още я няма (не че страдам де).
 dyMa аз мисля да украсявам след Никулден. Да мине тарапаната гости, да си изчистя къщата и да украсим с детето. И не си давай много зор - работата няма да се свърши, а сега ако не почиваш после въобще пък няма да имаш време.
Не знам ама, като че ли в очакването на празниците за мен е по-голямата тръпка , от колкото когато дойдет самите празници.
Има доста истина в горе казаното. Последните две години покрай детето и на мен ми е по-празнично и весело - вдетинявам се покрай него.
 Ха, с един пост си наваксах вчерашното мълчание  Laughing

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
А бе щях да ви питам....как се поддържате...там долу.. Embarassed на мен ми става все по-трудно(за обезкосмяването става въпрос)

аз само с кола маска. даже утре ще ходя да се обезкосмявам

# 263
  • София
  • Мнения: 1
 Аз четох някъде, че кола маската не била полезна при бременност, обаче полезна-вредна, мисля и аз утре да се изтъпанча при някоя козметичка, макар че хич не обичам да се чекна там, ама вече не си виждам оная работа от тумбак (Леле каква съм простачка! Blush) и не мога сама.

# 264
  • Мнения: 819
Белла , все по-трудна работа е, хич не мога да се сгъвам вече, а не мога да понасям косми никъде  Crazy Обаче една приятелка ме светна - сядаш на тоалетната чиния и така действаш - наистина е по-лесно. А и карам вече само по усет  Laughing
А за кола маска и епилатор - и аз така съм чувала, най-малкото, защото се стягаш и се напрягаш, нещо с болката беше свързано. /А пък и аз с тия сонтракции не смея да се подлагам на никакво напрежение/ , та за това само със самобръсначката карам вече, колкото и да е гадно.

# 265
  • Мнения: 0
Привет!Аз днес бях на преглед всичко е наред даже сме порасли.Показаха ми ги и на мен.Вече мога да го видя и аз.Преди нищо неразбитах,ама сега жече е ясна гледката Laughing.Попринцип лежа за болнични и утре ми се пада да ме изпишат.Но понеже ми е близо болницата и си идвам да си спя в кащи.Утре само трябва да ида да си взема болничния.За сега лека и спокойна вечер от мен и малкото човече.

# 266
  • Мнения: 151
А и карам вече само по усет  Laughing
та за това само със самобръсначката карам вече, колкото и да е гадно.
И аз така,к'вото набарам (по усет,по спомен) smile3532


веси какво ти показаха,топките ли? :П

# 267
Здравейте!
И аз все още нямам черта,не помня кога ми се появи първия първия път.Но за пола съм убедена ,че сега  е различен ,най-малкото всички детайли при тази бременност са различни от първата.Дори косми преди нямах по корема (беше момиче),а сега имам много .Но дано другата седмица да се види вече със сигурност.

Искате ли да ми се посмеете-прияде ми се бебешка каша бананова на слънчо и си купих .Разтворих си я в прясно мляко и си умрях от кеф.Дали на бебето му се е прияло  не знам,страшна работа сме.

Този петък каката ще е рожденичка и чакаме партитата с нетърпение.И след това се заемаме с всичко коледно и новогодишно.
От рано обичам да украсявам-че да е повече време коледно настроението,и подаръците от рано купувам,защото не обичам като тръгнат всички като обезумели да правят лудници по магазините и стане много студено.Тогава ми е достатъчно само с хранителните продукти да се занимавам.Сигурно и на бебо ще купим някой подарък -напр.стерилизатора и помпата на авент,нещо такова ,което си е за купуване.


Днес водих за пореден път дъщеря ми на дерматолог и съм доволна че май третия вече уцели какво й е -казвало се розов лишей.А ние се изтрепахме с различни лекари с кремчета с кортикостероиди цял месец.Нио и в нета като чета същото ще да е.И понеже отшумявало за 40 дена ,та вече трябва да отшуми.

Аз да ви кажа зарязах кола маската за сега -много ме боли и не искам да се стягам и напрягам.Ама и аз нищо вече не виждам там долу,по-нататък ще се разкрасяваме.

# 268
  • София
  • Мнения: 5 790
И аз съм с бръсначката  Embarassed , по памет  Laughing На коламаска не съм ходила никога за "там", боли ме  Embarassed и аз съм чувала, че не е хубаво при бременност така да се обработваме, но който както си е свикнал. Сега и на мен ми става трудно вече. А имам спомени, че миналия път, като ме приеха да ме секцират, ме похвалиха че сама съм се оправила добре  Crazy Сега като че ли ми е по-турдно. А и пустия белег от секциото много ми пречи, даже се чудя защо не се ме резнали по-нагоре, по-добре щеше да ми е, голям праз, че ще се вижда от бельото. Покрай него не мога да се пипна даже, неприятно изтръпнало ми е, какво остава да се бръсна хубаво.  Tired
За украсяването на елхата - ако щете вярвайте, най-обичам да го правя на Бъдни вечер  Crazy Тогава ми е най-празнично и хубаво. Ама сега сигрно ще е по-рано - да се радва сина ми на елхата (и да се опитва да счупи вс.играчки Crazy)

# 269
  • Хасково
  • Мнения: 180
Момичета, имам нужда от спешна помощ.
До 15.11 бях в болнични. Днес ходих на комисия, за да ми го удължат за още 30 дни.
Но малко след това ми се обадиха от работното ми място и ми казаха, че имат нужда от мен /дано да не звучи нескромно/. Казах им, че няма проблем, но...се сетих за болничния.  ooooh!
Предполагам, че няма как да се анулира и трябва да изчакам до 15.12.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт