Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 36

  • 25 932
  • 602
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 242
Успешна кампания момичета thumbsup
Има един душ гел на 177стр. дето мирише на коледни сладки  Sick та да ви питам на някой хареса ли му,защото при мене 2 момичета си го поръчаха и аз паднах от учудване #Crazy
И аз си го взех от топството и много ми харесва. Дори е по-хубав отколкото на хартията. Peace

# 16
  • Мнения: 128
Разни хора, разни вкусове  Grinning Wink Heart Eyes

# 17
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Успешна кампания на всички!  bouquet

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Айде и аз да се цопна  Mr. Green И да питам пак- някой да има излишно портмоне Бриана случайно  Rolling Eyes

П.С.Благодарности и от мен на Катето за темичката   bouquet и успешна кампания на всички  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 914
Ето ме и мен.  Simple Smile

А да питам несесерите -включват ли се при определяне на отстъпката?Защото имам 2 поръчани.

Да. Те са некозметични продукти и затова влизат в %-та, но са с фиксиран такъв- 15%.  Wink

# 20
  • Мнения: 1 819
Привет и от мен,успешна кампания на всички Peaceпри мен за сега се очертава по-слаба от предишната,а и аз не мога да си харесам почти нищо от този каталог.Някои има ли комплекта Фърн от специалните

# 21
  • Мнения: 204
Аз поръчах 1 козм.несесер от предварителната оферта на нетна цена и гледам, че е включен в % за отстъпка - неочаквано, но факт. Втора година не мога да им хвана спатиите на AVON  #Crazy Утре, като взема кашона, ще ви кажа дали си струва.

# 22
  • София
  • Мнения: 210
Успешна кампания и от мен на всички!

Влизам да ви се оплача за моята последна поръчка. Пуснах си я на датата (четвъртък) , но не си бях платила предната фактура. Платих я в понеделник(този 10.11) и чаках да ми фактурират поръчката. След като това не стана, на другия ден писах мейл и ми отговориха, че при тях плащането пристига до 3 раб дни и си казах ок , ще ми я фактурират значи в сряда. И вчера видях, че плащането ми беше отразено по баланса още сутринта , но си чакам. Днес влизам да видя какво става и какво да видя - няма ми поръчката , изчезнала  #Crazy Пиша мейл, отговаря ми се за минути, че е изтрита от системата и че мога да си пусна експресна за К16  #Crazy  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Как сега според тях да си поръчам същите продукти на същите цени от новия каталог  smile3515 И съм супер бясна  smile3514 На последния имейл защо са ми я изтрили ни вопъл, ни стон  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 1 320
Да се включа и аз ... нищо че още НЕ съм включена в листата на представителите ...
Вчера пуснах поръчката за К16 - гласувах 240лв
за разлика от предната дето едвам скалъпих 50 тази е добра ... очакват се и още клиенти за втората дата .
Успех и на вас!

# 24
  • София
  • Мнения: 210
на някой да му се намира излишна спирала от К15, стр. 139, червената -  за дълги и изящни мигли, да спася положнеието за една клиентка.  Praynig

# 25
  • Мнения: 372
И аз съм малко шашната от тази кампания.Уж предколедна,уж добре подбрани комплекти,а малко поръчки.   Shocked   Ще се справим!Успех на всички!    Peace

# 26
  • Мнения: 1 259
Да се запиша в новата темичка(благодаря Кате)... много лошо започва К16, имам едва 35 лв... ужас...дано на 2-ра дата да сме по-добре!

# 27
  • София
  • Мнения: 372
Успешна кампания на всички! Кате, мерси за темата   bouquet

# 28
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз пък забелязах,че на Щатските фактури пишат всички продукти с различна отстъпка в различни колони за да се ориентираш по-лесно кое на колко ти е....


# 29
  • Мнения: 4
Ами и аз си мислех,че уж като е предколедна,ще събера поне 200 лв поръчка,а то какво,за сега към 140 лв съм събрала. Tired И все пак аз ще пускам чак на втора поръчка,дано до тогава се посъберат още.

Общи условия

Активация на акаунт