Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 549
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 5 760
Пффф.... имам леко кафеникаво зацапване и май,май няма да има положителен тест  Sad 

# 121
  • Мнения: 9 973
кафеникаво зацапване не е цикъл,нали знаеш

# 122
  • София
  • Мнения: 17
Деси, аз съм от София,на 24г. съм,според форумния калкулатор термина ми е за 04.08.2009г. , първа бременност ми е,обаче аз имам една неуспешна през май (missed abortion).

# 123
  • София
  • Мнения: 5 760
Деси,да ама се разочаровах! Confused

# 124
  • Мнения: 9 973
е,що?дойде ли ти

# 125
  • София
  • Мнения: 5 760
не ама............

# 126
  • Мнения: 9 973
стискай зъби,дано стане Flutter

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте, момичета!  Hug
Добрах се и до тук днес... Доста натоварен ден беше, обикаляне.... Прегледа мина доста добре, но аз все още не смея да се зарадвам... Плодното сакче се вижда много ясно, вече имам снимка! Simple Smile Размерите му са добре спрямо седмицата, в която съм. Все още не се виждат подробности обаче, ще ходя след две седмици, когато трябва да се чуе и сърдечна дейност.
Притесних се, защото лекарката ме посъветва да не казваме на никого до 12та седмица. Изследванията показаха, че имам бактерии E.coli. Сега още пия антибиотици и като ги свърша, пак ще си правя изследвания на стерилна урина, за да видим дали са се разкарали... Sad
Бях си написала един списък с въпроси да питам, обаче като почнах и си глътнах граматиката и половината неща забравих да питам. Даже най-важното - за пътуването - забравих Sad И термина все още не знам кога ми е официално...
Освен това имаме и котка и това допълнително ме тормози!
Днес като седях и си гледах снимката, се разплаках... Май ме хващат хормоните, а иначе нямам никакви други признаци, освен че са ми малко по-чувствителни зърната на гърдите.
Роси, не се тревожи, първия път като ходих и на мен ми каза, че лигавицата ми е увеличена, това е хубав признак.
Буболече, спокойно, само малко повече търпение трябва. Стискам палци да си намериш читав лекар, че после доста време ще си имаш работа с него и трябва да му имаш доверие.
Димяни, и аз мисля, че зацапването не значи нищо още. Изчакай малко, мисли положително Simple Smile
Добре дошли на всички нови момичета!  Hug

# 128
  • Мнения: 304
С боязън и аз се записвам . На 26г. с термин 03.08.09г. днес бях на лекар - в 5г.с. и плодно сакче -5мм. Преди 1,5 г. преживях мисед в 10г.с. имам завишени НК клетки и вливам интралипид. Надявам се и вярвам този път всичко да бъде наред. Simple Smile

# 129
  • Мнения: 9 973
kali 61 Hug добре дошла.Надявам се всички да устискаме до края
 kеit  спокойно мила.Котката е по-вредна при бебе,както и пушенето при кърмене.Пътувай спокойно.Като усетиш умора-починете.Аз не спрях до термин да обикалям страната GrinningДоки е казала да не казваш от суеверие Wink
Помнете само,че сте бременни,а не болни.С тази нагласа трябва да живеете.Излизайте с приятели,смейте се.Не се вглеждайте дълбоко в плиткото.Мислете позитивно и се радвайте на бременноста си.Като родите циркът започва.Който има дете знае за какво говоря Wink

# 130
  • Варна
  • Мнения: 407
kali 61, добре дошла! Лека бременност и никаква боязън, този път всичко ще е наред  Simple Smile
keit, и аз мисля че лекарката ти е казала да не казваш на никого от суеверие. А за пътуването - аз мисля че трябва да си по-предпазлива в началото, но най - добре наистина да ти каже лекар. Обади и се и я питай, ако ти е спешно пътуването.
Аз днес съм в София, по никакъв начин полета не ми се отрази зле.  А болки като пред цикъл вече почти нямам, което много ме радва. След малко излизаме по разходки и смятам да не се прибирам цял ден. Пък и имам поръчка - сина ми иска предколеден подарък пъзел и ще трябва да му удовлетворя желанието, няма как  Laughing
Лек ден на всички, без болежки и тревоги! И чакаме нови попълнения Hug

# 131
  • Мнения: 9 973
аз имам болки предимно вечер Close

# 132
  • Мнения: 1 900
Ех как ми се щеше и аз да се класирам отново в авгуската темичка...
Тони успех ти пожелавам и дано да стане най-скоро.  bouquet
На всички бъдещи мами тука, лека бременност и много здрави бебета. Heart Eyes

# 133
  • Варна
  • Мнения: 407
Деси, скоро ще отшумят болките   Hug

# 134
  • Мнения: 9 973
надявам се Crazy

Общи условия

Активация на акаунт