Хайде августинки споделете какво се крие под сърцето

  • 10 514
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 012
♥♥♥Димяни ♥♥♥, аз вече ходх на гинеколог, тя ми го предписа - Стандацилин (ампицилин). Лекарката ми каза, а и в листовката пише, че няма данни за негативен ефект при бременност. Ако не се лекува инфекцията, щяло да стане по-зле. Тъй като съм от пет дни така, а започнах да вдигам и температура, мисля, че е по-добре да пия антибиотика, от колкото нищо да не правя... Пия и Неоренал също, пак по предписание на гинеколкожката ми.
Няма нужда да ви казвам, че си умирам от притеснение да не стане нещо, нали...

Rosi79, честито и безпроблемна бременност!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Дано не повлияе лошо! Praynig
Мен ме е много страх ,а и като раждах една мама роди детенце и после откриха някакъв проблем и се оказа в следстиве от антибиотик в начална бременност приеман Rolling Eyes  Confused напрао 3 дни плаках с нея Cry
Пожелавам ти всичко най-хубаво и лека бременност! Praynig Hug

Извинявай,че сигурно съм те стрестана с това но много трябва да се внимава с тези лекарства! Hug Heart Eyes

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Не си ме стреснала, защото вече съм си достатъчно стресната... Sad
Все пак от всичко, което прочетох тези дни, разбрах, че има и антибиотици, които са позволени при бременност. Понеже бъбреците ме заболяха преди да разбера, че съм бременна, и като видях двете чертички, направо не посмях да се зарадвам... И все още не мога.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 721
Щом са ти казали,че може да ги пиеш не се притеснявай! Hug Hug Hug
Мисли за това как ще гускаш след няколко месеца здраво и хубаво бебче и всичко ще е наред! Party Heart Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 407
Благодаря за посрещането Simple Smile!
keit, вярвам че всичко ще е наред и през месец август ще си имаш едно красиво и здраво бебче  Hug! Щом гинеколожката ти е изписала антибиотика, тя знае какво не би навредило на бебчето, така че имай и повече доверие. Тук ще се подкрепяме и ще си даваме сили, и няма се пУашим лесно Simple Smile. Видях, че си от Варна и понеже и аз съм от там, да те питам къде смяташ да ти следят бременността? Аз съм решила първия път да отида при д-р Боян Георгиев в Майчин дом и ако съм доволна, мисля да си ходя при него и при него да раждам, живот и здраве.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравей Роси, една моя позната е ходила при него и ми го беше похвалила. Също и жена му - д-р Георгиева, но тя сега е в майчински, доколкото знам. Аз ходя при д-р Бейлерян също в Майчин дом. Много е внимателна и разбрана и засега съм доволна от нея.
Все още не сме видяли нищо на ехограф и не знам кога ще ми е термина Simple Smile
Ти кога ще ходиш на преглед? Аз трябва да ида към края на другата седмица.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 407
Ами аз мисля да отида по-другата седмица, сега съм в 4-та седмица и още е доста рано май. Моя приятелка роди преди 2 седмици при д-р Георгиев и беше много доволна от него. Каза че е много внимателен, а и отговарял много търпеливо на всякакви въпроси. Такъв лекар ми трябва  Mr. Green. Поне точица да видим. Само дето не знам как ще изтрая до по-другата седмица.
На мен пък ми е притеснено сега, тъй като в идния петък ще летя до София, ще се върна във Варна пак със самолет и се притеснявам да не ми се отрази лошо на бременността. Надявам се все пак всичко да е наред, а и полета ще е кратък.

# 22
  • Мнения: 1 054
Добре дошла, Роска  Hug Лека бременност ти желая и малко сладко момиченце накрая... желанието на баткото е заповед все пак Wink Изчакай си 14 дни закъснение, ако цикъла ти е редовен и спокойно иди да си видиш точицата... аз с моя нередовен цикъл още не съм решила кога да отида.... то да си е там и да се държи здраво пък, когато отида - тогава  Mr. Green

# 23
  • Варна
  • Мнения: 407
Мерси, BubolecheMeche, да ти се връща за леката бременност и здраво бебче на финала Grinning!

# 24
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте,бъдещи мамчета!!!

Аз съм от августинки 2008 и искам да ви пожелая лека и безпроблемна бременност и през август най-сладките бебчовци!!!

В нашата тема ви чакахме с нетърпение и след малко се прехвърлям там, за да им кажа, че вече има нови августинки.Много ще се зарадват сигурна съм,очаквайте порой от поздравления.
Всички августинки 2008 са много готини мацки и се заформи доста приятна компания,пожелавам и при вас да се получи така!
А ние ще ви наглеждаме редовно и ще помагаме със съвети винаги, когато имате нужда!

Желая ви цялото щастие на света!!! newsm51

# 25
  • Мнения: 1 090
Поздравления и от мен! Лека бременност на всички!

# 26
  • Мнения: 1 054
Отивам на втория кръвен след малко, мацки, стискайте палци ЧХГ-то да расте  Praynig
Благодаря на миналите августинки за пожеланията.... Аз вече имам и едно питане. Ако е имало някоя мама от квартал Надежда или Свобода в София да каже къде наблизо мога да ходя при добър АГ Simple Smile  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Буболече, Praynig Hug

# 28
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 456
Eй, браво вече има и августинки 2009, леко бременеене и здрави бебчета на финала. Ако имате въпроси спокойно може да питате Августинки 2008, ние сме в подфорума Родени през 2008г.

# 29
  • Мнения: 207
Ауууууууууууу, браво, браво  newsm44 Вече има три бъдещи Августинки  newsm44 Поздрави и от мен! Леко бременеене ви пожелавам! (И аз съм от Августинки 2008)

Общи условия

Активация на акаунт