Щом чуем "мама" от АПРИЛското дете, разтапя се нашето сърце!

  • 11 334
  • 273
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 095
Емма, честита месечинка на Самуилски !  Heart Eyes  bouquet
Да ти е жив и здрав и мнооого да слуша и най-вече бързо да се излекува !

Честити месечинки на всички празнуващи !   bouquet

лелеее, Хикси,много ли се уплаши ? #Crazy   Hug То е ясно,че Стефко нищо не е разбрал !

Дидиморче,мерси за кафето и поздрава, мноооо яка песен  Mr. Green кефи ме !

# 271
  • Мнения: 80
Мирка, тази снимка я фиксирах още снощи и тоолкова мило ми стана, разтопих се просто Heart Eyes. Днес и аз взимам апарата и снимам до дупка, дано се получи нещо интересно!

Вигантол не давам, но ще пидам педи дали според нея е нужно сега да започнем.

Янче, , Марти му подстригах вратлето малко след като се роди. Не виждам проблем  Hug

Аз пък съм много доволна от моята количка. Триколка - Cangaroo Carrera. Лека е и много много маневрена. Но е факт, че моят дебелчо сега като го навлека май малко тясно му става. По повод навличането днес за първи път му сложих на дебелото дупе чорапогащник. Досега излизахме само по чорапи. Извадихме и ръкавичките - и за него и за мен, че вече не се издържа.

По повод издънките, аз пък щях да изпусна количката в един ...басейн...Ми заблеях се нещо, и я пуснах и то едно наклонче ...и удържах положението, но всички хора в съседния рестотрант наскачаха, мъжът ми на мен ми скочи, а аз докато разбера каква е тази паника си се смеех на разсеяността.

Ванче, дано бързо се оправи Коско Hug

Хелънче, как сте?


Малко оф - на народните танци на които ходя се запознах с една мама с две момчета с 11 месеца разлика  Heart Eyes Забременяла е когато е било на 3 месеца бебето. Преди това има кака 5 години по-голяма, а скоро ще си правят четвърто. В същото време не мога да ви опиша колко млада, слаба, позитивна и усмихната беше тази жена. Каза, че ги оставя двамата да си играят и въобще няма нужда да се намесва. Та в тази връзка аз пак се замислих по повод малката разлика и нашите планове с мъжо, ама ще видим де...

# 272
  • Мнения: 1 095
Вени б , извини ме,че вчера от недоглеждане съм пропуснала да честитя месечинката и на Ива ! Приеми моите извинения !  bouquet

# 273
  • Мнения: 319
НОВА ТЕМА!
изненадата е точно под колажа Peace

Общи условия

Активация на акаунт