Животът се заражда пролетта, през МАЙ ще се родят и нашите деца! №8

  • 12 357
  • 304
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 488
zaiobaio ти от колко часа си?
Аз съм 14:00 часа. Може даже да се запознаем намясто  Mr. Green

# 241
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
здравейте аз тази темичка ще успея да пиша цели два пъти докато я свършите  Mr. Green да ви питам за БХС-то трябва ли на гладно и има ли въобще изследвания при бременните за които да ни искат на празен стомах?  пуснаха ми сума изследвания за един ден на 26.11. и сега не знам трябва ли да гладувам за някое?  аз чак към 10:00 часа ще ходя и не знам дали ще издържа . newsm78

# 242
  • София
  • Мнения: 2 430
здравейте аз тази темичка ще успея да пиша цели два пъти докато я свършите  Mr. Green да ви питам за БХС-то трябва ли на гладно и има ли въобще изследвания при бременните за които да ни искат на празен стомах?  пуснаха ми сума изследвания за един ден на 26.11. и сега не знам трябва ли да гладувам за някое?  аз чак към 10:00 часа ще ходя и не знам дали ще издържа . newsm78
Не когато решиш отиваш и ти взимат кръв.Аз вчера ходих на БХС.Ако има още нещо питай

# 243
  • София
  • Мнения: 12 266
  Да се отчета в понеделник бях на преглед. Бебчо е добре, вече изглеждаше на малко човече, защото предния и единствен предишен път когато се гледахме беше една запетайка още. За моя радост има някаква надежда да е момченце. Освен това по ехограф излизаме че съм 17 гс, което май ме изпраща в предния месец....
  Лекарката ми каза да отида в Трета Градска за ехокардиографски преглед, но началото на декември съм при Томова на фетална морфология и незнам дали си заслужава да ходя и в Трета Градска, още повече и че аз не искам да имам много начесто ехографски прегледи, ако няма причина.
   Във вторник с резултатите от прегледа отидох за БХС, моята лекарка изрично ми каза че може да съм хапнала.
   В момента съм си вкъщи в болничен, защото и малките и аз бяхме леко настинали, но вече се оправяме.
   Добре дошли на новите мами.
   

# 244
  • София
  • Мнения: 6 182
За кръвните изследвания - на гладно трябва да се взима кръв, ако ще ти мерят захарта и кръвна картина. За другите неща няма нужда.

# 245
  • София
  • Мнения: 2 430
За кръвните изследвания - на гладно трябва да се взима кръв, ако ще ти мерят захарта и кръвна картина. За другите неща няма нужда.
Да точно,за БХС не е нужно да гладуваш!

# 246
  • Мнения: 48
Здравейте Майски майчета! Искам и аз да се присъединя. Честно казано от 2 месеца следя темата, но не съм се включвала. Аз съм на 33год и за мен това е трета бременност. Първата беше с неприятен край, от втората си имам момченце- догодина е първокласник. Аз съм в 13 г.с., термина ми е определен за 28.05. Днес се записах на ЖК- пуснаха ми купчина с изследвания и ми източиха кръвчицата. Много ми беше приятно и полезно да ви следя, а сега когато мога и ще се включвам.

# 247
  • Мнения: 385
Момичета, я кажете къде работи сега Марков? Преди 2г. беше във "Фемина", но вече не работи там.

# 248
# 249
  • Мнения: 0
ninishte ако ще си записваш час при Марков,прави го веднага. Аз миналата седмица звънях и си записах час за 12.01. Нама по-рано, всичко е заето

По въпроса с цигарите и аз ги спрях от раз когато разбрах и веднага качих килограми. Втория месец качих 3. Но вече да ви кажа не ми се пуши, а и като че ли чуството за глад изчезна, дано да устискам до края. Пожелавам на всички да успеят да се преборят с този ужасен навик без много мъки

# 250
  • Мнения: 367
Добро утро момичета.
Пустите гсдни цигари как ги мразяяяяяя....
Пушех ужасно много много до преди 3 години.
Пушех по малко докато бях бременна с дъщеря си - не можах да ги спра тогава. Не ми се гадеше - нищо.
Обаче като се роди 5 месеца зверски колики . По 3 серии на ден от по 3 часа як рев - денонощно.
Луда станах а детето да не говорим.
Махайте ги тия гадости .
Ще качите килца ама после всичко ще се оправи.
Тва дето разправят шоковото спиране не било полезно - пълни глупости .
Всеки път като дръпнеш от тъпата цигара се свиват кръвоносните съдове и е шок за бебето вътре.
А това е най-малкото ако говорим за никотина и катрана. А всички останали химикали дето ги блъскат в цигарите за да поддържат зависимост колко са ужасно вредни - не е истина.
След като ги спреях след 1 година запалих една цигара да видя как ще се почуствам - ПРИПАДНАХ  буквално се свлякох на леглото.
Смятайте какво си блъскате в тялото с всяка една цигара.
Аз съм много АНТИ  много много - тва е егати гадната зависимост дето уж изглежда безобидно а всъщност ти такова мамата - особенно на жените.
Имам късмет че мъжа ми не пуши и никога не е пушил та заради него ми беше по-лесно да ги спра .
 
 

# 251
  • Мнения: 528
Добро утро момичета  Hug

Напълно подкрепям Фелина, цигари и бременност са несъвместими.
Не мога да си представя, че някой лекар ще ми обяснява, колко е вредно да ги спреш от раз  ooooh!
Всеки решава сам за себе си, аз съм твърдо против  Peace

# 252
  • Мнения: 367
Момичета вижте новия дизайн на KENZO на бебешка количка LOOLA на  Baby confort  На вас как ви се струва ???



http://images.google.bg/imgres?imgurl=http://www.bebeconfort.ru/ … official%26sa%3DN

Точно летен дизайн за наще бебоци - много цветно и весело  newsm47Особенно момичешката - голям бонбон.

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 10:27 от Felina

# 253
# 254

Общи условия

Активация на акаунт