Животът се заражда пролетта, през МАЙ ще се родят и нашите деца! №8

  • 12 327
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте! 
Аз съм Роси, на 27 години съм и за първи път влизам във форума! Embarassed
Това е първата ми бременност и все още не мога да се осъзная...... Rolling Eyes Моето бебе трябва да се роди на 4-ти май.
Много бих се радвала ако ме приемете във вашият списък от майки и бебета.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте! 
Аз съм Роси, на 27 години съм и за първи път влизам във форума! Embarassed
Това е първата ми бременност и все още не мога да се осъзная...... Rolling Eyes Моето бебе трябва да се роди на 4-ти май.
Много бих се радвала ако ме приемете във вашият списък от майки и бебета.

Естествено!Добре дошла Hug
Колкото повече,толкова повече

# 32
  • Русе
  • Мнения: 343
Привет и от мен момичета! Дидочка, благодаря!  bouquet
Роси, добре дошла в отбора! Hug
zaiobaio, благодаря! Ама съм качила и аз 3-4 килца, но по скоро странично на талия и паласки съм ги сложила, отколкото на корем Wink.
Днес посетих няколко магазина и установих,че сега са на мода блузони с поло и къс ръкав,които са страхотни и за нас бременните.
Нещо подобно си купих вчера. Стои доста добре и е удобно.
При мен нищо ново засега. На 26.11 съм пак на ФМ. И БХС ще направя едновременно с прегледа.
Приятен и спокоен уикенд на всички! Peace

# 33
  • Мнения: 432
Здравейте в новата темичка!
По темата за шофирането-всеки ден шофирам и не по малко. Гледам, обаче да си слагам колана под корема.

# 34
  • софия
  • Мнения: 2 140
Добре си дошла,Роси!  bouquet

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 435
Роси, добре дошла  Wink

# 36
  • Мнения: 849
Момичета, помооооощ!  doctor Изведнъж нещо ме събори този следобед. Вдигнах температура - 37,8 градуса, имам главоболие, носът също се опитва да се напълни... Пих цитросепт, лекарката ми позволи още да взема половинка парацетамол, чакам братлето да ми донесе биопарокс, ама с тази температура то направо нищо не е... Какво да правя? Дайте съвет!  newsm17 Вие как сваляте температура? Между другото, аз имам предразположение към доста високи температури и като чета колко е опасно още повече ме втриса... Много ще съм благодарна на всеки съвет!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 6 067
Ех, зайо, много кофти! С тая половинка парацетамол дали ще направиш нещо, не знам. Аз се повтарям, но бих заложила на разтворимите форми. Ако вдигнеш по-висока, освен кърпи с оцет да си слагаш...

# 38
  • София
  • Мнения: 193
Аз преди месец вдигнах 38 градуса и само Парацетамол пих за температурата. На другия ден вече беше 37.2 и се движиши около 37 за още няколко дена, но не сэм пила нищо. Иначе гърлото ме болеше също и го лекувах само чай с мед и лимон. То за това и до сега от време на време ме заболява, но не смея да пия нищо.

# 39
  • Мнения: 849
waterlilia, а колко парацетамол изпи, за да я свалиш до 37? и по колко взимаше наведнъж?
благодаря за бързите реакции, момичета!

# 40
  • София
  • Мнения: 193
Изпих едно цяло хапче от стандартните неразтворими таблетки, това беше вечерта и на сутринта като я мерих беше 37.2.

# 41
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Помощ  Laughing Някой да ми прати името и паролата за албума  Praynig
И на мен, моля!!!  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 84
Здравейте бъдещи майчета от настояща майчица с Ивет.
Скоро не съм влизала да видя темичката ви.
Много се радвам 4е всекиден се увеличавате
Много се радвам,че очаквате и близнаци и не на последно място
Много се радвам ,че има термини на 13 май-моята рожденна дата.  newsm68 newsm10  newsm44
аз имам и още една, но е история,която не е за тази тема

Исках да видя дали се е записала една много специална МАЙка за нас с Ивето,но видях,че не е.

и защото знам,че ви следи и ,чете.

Тук пред всички вас с моята Ивет ще й пожелаеме успех,!!!
 всичко ще е наред миличка.

МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС С ИВЕТО.

не се притеснявай запиши се сред другите и им съобщи какъв пол ще е бебока.

Тайничко да ви кажа,много сладко бебе е нашето приятелче.

ЛЕКА ВЕ4ЕР МАЙ4ЕТААААА    bouquet

# 43
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Благодаря за паролата, Зайо!
Мами, много сте готини! Направо много ми харесахте! С по-малки или по-големи тумбачета, пак сте страхотни! Party
Макар че на мен ми е първа бременност, и моят корем доста личи вече, та чак ми е малко странно.  ThinkingИначе съм качила 1 кг за месец, а от забременяването - 2,5 кг.
Много целувки и лека нощ, МАЙчета! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 244
Здравейте майчета.Аз днес бях при доки, направи ми вече картон, взе ми мерки и теглилки и ми измери кръвното.Бебо беше се надупил странно и не се видя пола, ама нищо.Искам да ви питам някоя от вас правила ли е или да е чувала за кръвно изследване което открива генетични аномалии? Аз днес в Писанец лабораторията в Пловдив си пуснах такова, струва 42 лв и ще видим след няколко дни.Зайо Байо пази се , яж повече киви за витамин Ц и чай с мед и лимон и дано бързо се оправиш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт