Очакващи ЮЛИ! Тема №3

  • 13 097
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 208
Честита точица на Стеф
Добре дошли на новите момичета
Гертрунка и моята дъщеря е на 9 м. а термина ми е на 6,07.Значи не съм единствена ,която иска бебе много бързо  Grinning

# 271
didikar, радвам се, че не съм единствената Simple Smile

# 272
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен сладурани

Първо да кажа добре дошли на новите момичета. Желая ви много,много приятна и безпроблемна бременност. bouquet
Честити ви точици и тупкащи сърчица на другата част от момичетата. Радвайте им се и си ги пазете. Hug
А на останалите желая спокойно да си дочакаме момента в който ще си видим точиците и ще си чуем сърчицата. Hug

уш само от няколко дни не съм писала, а като гледам колко сте изписали и сякаш  ме е нямало месец. newsm78

Относно качването на килограмите да кажа ,че и моите в момента са  повечко  Blush. Не се тегля и не знам дали съм качила през последният месец, но след като ви изчетох се притесних. Thinking
На всички ни е ясно, че спорта е най - доброто и сигурно оръжие при борбата с килограмите. Naughty Съгласна съм че и свободно време е нужно за да спортуваш, но ако има желание и време ще се намери. Naughty Не искам да бъда мама-цоцолана  и знам че трябва да направя нещо по въпроса.
До тук ясно.
Tъйкато обаче сме в деликатно положение до колко е безопасно да се натоварваме физически питам аз? newsm78
Мисля че плуване,колоездене( във фитнеса през зимата) и аеробика не би навредило. Ама знам ли? Това е мое изключително не компетентно мнение. Как мислите вие? За или против спорта сте?
Аз наистина не виждам друг начин да не се дебелее по много.

Относно недоготвеното месо по време на бременност  знам че е забранено, и все гледам да го препичам и преварявам, а в същото това време изобщо не се бях сетила че луканката, филето и всичките  там пастърми са си чисто сурово месо. От как съм бременна не съм спряла да ги ям.Скоро си бяхме в БГ и фризера ни е пълен. Много ги обичам и се чудех не може ли да ги препичам на грила да речем или на принцеси да ги правя?

и аз съм "за" списъче с термините, имена и градове, но малко по-късно.

Stellab  и мене ме заподозряха в работата.  #Cussing outЕдна колежка все ми наднича в компютъра  #2gunfire и май е видяла че все съм в в БГ-мамма. За сега май си мълчи но скоро може и да започне да споделя подозренията си. При нас клюките са на почи #Cussing out. Но мисля че inedica е права важното е ние да сме добре.

# 273
  • Мнения: 76
Добре дошли на всички нови момичета  bouquet  bouquet  bouquet леко и безпроблемно бремеене

Много ви благодаря за съчувствието Heart Eyes Няма да повярвате какво се случи днес в ЧЕЗ. Човекът от охраната го нямаше, когато отидох и директно отново отидох на касата - момичето от вчера го нямаше! Казах на касиерката, че искам да говоря с юридическо лице. Тя ме попита какъв е проблема - обясних й. А тя ме гледа и казва - искате да кажете, че ви спират електрозахранването за неплатени две сметки от преди година и половина, които всъщност са платени и ви искат такса за включване?? И аз казвам - ДА!! И тя - кой ви го каза това!! И аз казвам Ваша колежка, която вчера стоеше на Вашето място. И тя ми отговаря - ТЯ Е НОВА И НЕЩО НЕ Е РАЗБРАЛА!!! Аз й се изсмях и обясних, че много добре ме е разбрала, защото вчера водихме един 15 минутен спор на висок тон и момичето накрая се врътна и ми каза - ако искаш плащаш, ако не-нямаш ток!!! Жената се почувства толкова неудобно и ми се извини хиляди пъти за причиненото неудобство, все едно тя беше виновна. Толкова беше мила и любезна, че на мен ми стана жал да продължа да си изливам гнева върху нея за това, че аз два дни стоя без ток, заради некомпетентни лица.....Накрая просто я попитах какво ли щеше да се случи, ако бях платила включването... благодарих й и си тръгнах. И така вече си имам ток newsm44 newsm44





# 274
  • Мнения: 9 139
Джиджи, браво, супер са се развили нещата Grinning Айде честито Grinning

md4282 - аз съм ЗА движението по време на бременност, стига всичко да е наред и да няма медицински забрани за това. Фен съм и на специалните фитне програми за бременни - за съжаление не навсякъде има компетенти кадри в залите, които са обучени да водят такива тренировки.

# 275
  • Мнения: 25
Djidji, ти си ги разбила, мила !  Hug
Има шанс за България, макар и много слаб!
това с юридическото лице ми хареса Simple Smile, предполагам си имала предвид юристите !:)
Юридическото лице е самото търговско дружество, с него няма как да говориш!  Wink
Мойте физически упражнения се свеждат до 40 мин пешачката до вкъщи!

# 276
  • Мнения: 1 900
Stef ти в Пловдив ли си или в Смолян?

# 277
  • Мнения: 76
Djidji, ти си ги разбила, мила !  Hug
Има шанс за България, макар и много слаб!
това с юридическото лице ми хареса Simple Smile, предполагам си имала предвид юристите !:)
Юридическото лице е самото търговско дружество, с него няма как да говориш!  Wink
Мойте физически упражнения се свеждат до 40 мин пешачката до вкъщи!

 Blush явно и касиерката е разбирала колкото мен какво е юридическо лице Wink

# 278
  • Мнения: 9 139
Stef ти в Пловдив ли си или в Смолян?
В Пловдив съм Blush
Просто си ходя често до Смолян, затова така съм писала Crazy

Някой по-горе беше питал за зеления чай - четох, че черен трябва да се избягва, но за зелен не знам Thinking А съм голям фен на истинските чайове, имам колекция вече - но сега не бива да се пият, тъй като са доста силни. Иначе имаи специален чай за бременни, просто е за по-късен етап.

# 279
  • Мнения: 453
Честито на Гертрунка   bouquet Добре дошла, заформяме се голяма компания за юли  Hug
И на Надето честито за точицата   bouquet
Момичета, стискайте ми палци за прегледа утре, следобяд ще ви кажа дали сме успели да видим точица  Praynig

# 280
  • Мнения: 9 139
Аз лично не пускам палците, докато всички тук не чуем тупкащи сърчица - но утре специално за теб ще стискам още по-силно Grinning

# 281
edna ot nas, стискам палци и дано всичко да е наред.
Благодаря ви много за посрещането.

# 282
  • София
  • Мнения: 15
Добре дошли на всички нови момичета! Лека и безпроблемна бременност!
Прочетох, че чай от джинджифил помагал при гаденето, но аз го търсих в няколко магазина и две аптеки и не открих такъв чай.  Сега се сещам, че това джинджифила май беше подправка, ако е така трябва да го търся при подправките, леле как съм оглупяла, ако някой знае от къде да си го купя нека пише.

# 283
  • Мнения: 1 900
Джинджифил намирам най-често в Била. Peace При зеленчуците.

# 284
  • София
  • Мнения: 15
Благодаря Валерия! В Била при пресните зеленчуци ли? Имам предвид, че го купуваш, как да кажа суров не изсушен, така ли? Аз не ползвам  в домакинството тази подправка и незнам.

Общи условия

Активация на акаунт