Нещо интересно на "Произведено в България"?

  • 3 942
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Произведено в Бъгария = Произведено в Китай.

Само боклуци и малко по сносни обувки и ботуши на щанд с цени "Всичко по 120 лв" Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 184
Ишлеметата са на петия етаж. Води се зала 9, до кафето. Днес ги намерих и взех на малката готини неща. Като цяло имаше  доста якета и  палта, много кожени изделия и много, ама много бельо. Пред НДК имаше и павилион с хубави чорапи и чорапогащници (как се пише тая дума... незнам).

# 17
  • Мнения: 1 808
Има и готини има и супер много боклуци. Предимно си заслужава за детските дреши, има доста хубави и евтини. Аз си видях полото, което си купих миналата седмица за 15лв. от Красно село на изложението за 20!!! Тия 5лв. вече ги нямат за нищо!!!
Малко са фирмите от др. градове от които си заслужава да купиш.
Пълна загуба на време!
А тия ишлемета.....много скъпи ми се видяха.
Едни детски дънки 35лв., всъшност може и по толкова да си върят, аз отдавна не съм купувала, че сме пълни с разни др. панталони.

# 18
  • Мнения: 537
От година на година става все по-зле.

# 19
  • Мнения: 9 973
От година на година става все по-зле.
и аз така мисля

# 20
  • софия
  • Мнения: 1 745
Произведено в Бъгария = Произведено в Китай.

Само боклуци..
ейййй не спряхте с този китай  ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 768
А тия ишлемета.....много скъпи ми се видяха.
Едни детски дънки 35лв., всъшност може и по толкова да си върят, аз отдавна не съм купувала, че сме пълни с разни др. панталони.
и аз мисля че са скъпи за ишлемета, то сигурно в магазините на запад вървят по толкова ,само че са нови колекции, а тези не знам от коя година са  Confused

# 22
  • Мнения: 4 428
Аз днес поогледах доста подробно. Мисля, че има по-интересни мъжки и детски стоки.
За ишлеметата, зависи къде се гледа. Имаше две-три фирми само с качествени ишлемета на добри цени.
Аз купих на щерката хубава ватирана блузка за 6лв, по-тъничко пуловерче за 6лв и поларени панталонки за 7лв. На другото място й взех много сладко поларено сукманче с блузка за 11лв  Peace Взех и бебешки бодита от много хубав памук по 4.20лв.
Мъж ми се обзаведе с две блуз. Едната по-тънко ватирана за 8лв, другата доста по-дебела и с разни джобове за 25лв.
На щерката взех много хубави книжки със стихчета и ДВД с песнички, комплекта за 5лв. Книжките са със страхотно готини картинки  Peace
Аз, общо взето, съм доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 97
Нещо за ф. Лапет дамски дрехи дали няма да кажете . newsm78

# 24
  • Мнения: 822
От година на година става все по-зле.
и аз така мисля
Peace

# 25
  • Мнения: 722
Взех и бебешки бодита от много хубав памук по 4.20лв.
Можеш ли да ми кажеш на коя фирма са бодитата и къде се намира щанда? Praynig
Благодаря предварително

# 26
  • Мнения: 1 596
Какво значи ишлеме? Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 1 808
За ишлеметата, зависи къде се гледа. Имаше две-три фирми само с качествени ишлемета на добри цени.
Аз купих на щерката хубава ватирана блузка за 6лв, по-тъничко пуловерче за 6лв и поларени панталонки за 7лв. На другото място й взех много сладко поларено сукманче с блузка за 11лв  Peace  

 Praynig Пиши на кои щандове, че аз все още не съм се отказала да посетя 2-ри път, че имам да взимам доста неща за Коледа и някои да са от дрешките.

# 28
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Момичета, утре съм в София Grinning, ако може някой да ме ориентира накъде да се насоча, за да не се лутам много много. Иска ми се да видя малко парцалки за децата и за мен разбира се Mr. Green и някаква връхна дрешка нещо Grinning
Благодаря предварително  bouquet

# 29
  • Мнения: 4 428
Ами, момичета, и аз не знам точно къде се падат щандовете  Embarassed
То там с тези нива и полунива, се разхождах напред-назад, за да разгледам всичко. Но бяха на по-долните етажи.
На последните два етажа аз не видях нищо особено.

За връхните дрехи не мога нищо да кажа. Тях не съ ги гледала  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт