Новите ви книги - 2 част

  • 63 275
  • 1 060
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 406
"1984" - Джордж Оруел
До половината стигнах, очарована съм Peace

Щом си очарована прочети "Ние" на Замятин.

Това е първата антиутопия, преди "1984".
На мен също много ми хареса Оруел и определено ще потърся и "Ние" Peace

# 991
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ето как изглежда "Ние", за да ви е по-лесна за търсене  Grinning

# 992
  • София
  • Мнения: 406
Лу   bouquet
Вчера свърших "Преследване на дива овца" на Мураками и определено съм очарована,но аз по принцип си харесвам този автор.В момента чета "Вино от глухарчета",но съм още в началото,за да давам оценка от сега на тази книга.В определени моменти ми се приисква да се върна и в моето детство Tired

# 993
  • София
  • Мнения: 6 010



Имате ли някакви отзиви, че се чудя от коя да започна?  newsm78

# 994
  • Мнения: 572
"Бяла крепост" на мен ми дойде много странна книга... и депресираща.. За съжаление първия и последен опит да прочета нещо на този автор  Peace

# 995
# 996
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тази на Нийл Геймън дали ще я преведат? Фен съм му от "Американски богове"

# 997
  • Мнения: 431
Тази на Нийл Геймън дали ще я преведат? Фен съм му от "Американски богове"

Сега покрай новия филм по тази книга шансът е наистина голям. Напоследък има такава тенденция - филм+книга.

# 998
  • София
  • Мнения: 6 292
Днес ми доставиха:

"Всекидневно пиене" на Кингсли Еймис
"Къпиново вино" на Джоан Харис
"Свят за изпиване" на Ясен Атанасов

Мисля да почна с последната.

# 999
  • Мнения: 174
Здраврейте! Простете ако прозвучи невежо, имам въпрос. Наскоро по Нова ТВ гледах интервю с български журналист, направил изследвания, установил и написал книга за това, че Николай Хайтов е откраднал архива на Яна Язова и базира творчеството си именно на този архив. Останах с впечатлението, че книгата е вече излязла, мисля, че я показаха. Не запомних името на автора и книгата, а се заинтересувах. Ако някой от вас е осведомен, нека пише, моля! Водещата Лора Крумова беше много скептична и недоброжелателна към автора- неин събеседник.

# 1 000
  • Мнения: 1 937
Наскоро по Нова ТВ гледах интервю с български журналист, направил изследвания, установил и написал книга за това, че Николай Хайтов е откраднал архива на Яна Язова и базира творчеството си именно на този архив. Останах с впечатлението, че книгата е вече излязла, мисля, че я показаха.
"Яна Язова: проклятието на дарбата", Петър Величков

# 1 001
  • Мнения: 174
Verdad, благодаря ти много! Вчера обикалях книжарници в Стара Загора с този мой въпрос и навсякъде ме гледаха с недоумение! Чак се притесних, че звуча смешно за тях, но ето, че осведомените хора ме разбират! Би ли ми казала каква е цената, моля! Бях тръгнала да си купувам "Строители на съвременна България"-3, но не бях подготвена за сумата от 40лв.

# 1 002
  • Мнения: 1 210
               

Препрочитам с безумно удоволствие!


       

# 1 003
  • Мнения: 2 361
Днес ми доставиха:

"Всекидневно пиене" на Кингсли Еймис
"Къпиново вино" на Джоан Харис
"Свят за изпиване" на Ясен Атанасов

Мисля да почна с последната.
  Голямо пиене ще падне Joy

# 1 004
  • София
  • Мнения: 6 292
Днес ми доставиха:

"Всекидневно пиене" на Кингсли Еймис
"Къпиново вино" на Джоан Харис
"Свят за изпиване" на Ясен Атанасов

Мисля да почна с последната.
  Голямо пиене ще падне Joy

Мда, и аз това си помислих, като ги писах  Laughing Явно нещо ми се е пийвало, докато съм ги поръчвала  Joy

Почнах "Свят за изпиване" снощи, но нещо ми е странна...

Общи условия

Активация на акаунт