Дързост и красота - 15 ...или "Война и мир"

  • 19 924
  • 445
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 320
Еее, закъсня с един ден бре... Mr. Green

Да,същото си го помислих!

Честито Джинджи!
Много да е послушен бебока ,да спинка,да папка и много да радва мама и татко!!!!
Чакаме те да се върнеш!

# 76
  • Мнения: 929
Честито Джинджи!
Много да е послушен бебока ,да спинка,да папка и много да радва мама и татко!!!!
Чакаме те да се върнеш!

И от мен! Да се похваля туко що научих че ще ставам леля  #Crazy

# 77
  • Мнения: 4 496
Дъжд от бебета.
Отивам да си намеря дъждобрана и двата чадъра. Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 1 402


Дъжд от бебета.
Отивам да си намеря дъждобрана и двата чадъра. Mr. Green


Joy Joy Joy Joy Joy  и аз и аз искам под чадъра  Mr. Green Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 10 035
Честито на останалите рожденици от вчера!

Честито момченце на Джинджи и половинката й. Да ви е жив и здрав малкият юнак, да расте хубав, умен и послушен!
Чакаме инфои за името!

# 80
  • Мнения: 263
Честито Джинджи  bouquet Да ти е жив и здрав младежа  Hug
Като няма кой да ражда в ДиК (засега Naughty) някой трябва да ни създава приятни емоции Joy Айде Yanoren ти си наред.... после Амбър... или КейтитУ Joy

# 81
  • Мнения: 6
Джинджи честито! Да ти е живо и здраво момченцето и много радост да Ви дава! Hug

# 82
  • Мнения: 113
Честито бебенце, Джинджи! newsm07
Поздравления и за празника на мис арк! newsm59
И на мен днес ми се гледаше филмчето, ама...

# 83
  • Мнения: 4 111
 hahaha Стефани постигна обратния ефект! Амбър отблъсна Рик и каза, че и извика "Аз обичам Том Форестър", Том също и каза, че я обича, дори повече от всякога  tooth

# 84
# 85
  • Мнения: 4 496
Видях горната устна на Брук. Наистина е различна.  Sunglasses

# 86
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Не го хванах от самото начало,но:
Амбър и Томас разбират , че им е направен капан. И не се хващат в него.Амбър даже е обидена на Стефани и Брук,че не са й повярвали.(и защо ли).Тя иска да остане в къщата,за да докаже на  всички,че е искрена.Сърдита е на Рик,че е участвал в постановката.Следват големи думи за вярата в хората...бла,бла....тя призовава всички да не се карат,да си стиснат ръцете...Става дълга и широка,но умничката Амброзия е умиротворителката във Форестър.Семейството означавало едно и също за нея и за Брук."Не се и съмнявам"-иронично възкликва Стефани,тя не може да повярва за пореден път на Амбърските обещания.
Вечерта за Джаки и Дикан е хубава,но в къщи идва Ник,който почва да подозира ,че между закрижения Дикчо и майка му става нещо.Междувременно двамата седят на  леглото в спалнята,Дикан я целува,приканва я да си легнат като преди,даже започва да се съблича.В същия момент влиза Ник и ги вижда.Той е възмутен. Казва им,че ги е видял в ресторанта как се гледат и докосват.
Фелиша споделя с баща си Ерик,че Ник се притеснява за майка си.Ерик мисли,че е било работна среща,но тя казва,че Дикан живее в къщата.Според нея двамата имат връзка.Ерик не вярва,но Фелиша е убедена.Предполага каква би била реакцията на Ник като узнае за евентуална изневяра на майка му.
Дикан разпалено отрича между него и Джаки да има нещо. Outta Joint Ник "навързва" спомени,казани думи отпреди и разбира,че това е мъжът в живота на майка му,за който самият Дикан веднъж му е казал.Тя не отрича,няма как,всичко е очевидно. hahaha
Амбър обвинява Стефани,че е интригантката в семейството. #Cussing outНо мисли,че трябва да намерят начин да се разберат в името на семейството.Ох,какви мъдрости,колко благородно.
Джаки се опитва да обясни ,Ник е ядосан,възмутен от майка си.Иска да знае дали Масимо е знаел за тях.Казват му,че именно за това е получил удар-защото ги е чул.Ник разпитва за подробности във връзка с удара.Обвинява майка си,че Масимо е в това състояние заради нея.Тя примирено поема вината.

# 87
  • Мнения: 1 425
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ НА ДЖИНДЖИ......ДА Е МНОГО МНОГО ЗДРАВ И ДА СЕ ПРИБИРАТ БЪРЗИЧКО С МАМА В КЪЩИ И ДА ГЛЕДАТ ДиК.  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
На мен Брук изцяло ми изглежда доста по-добре от преди..... newsm78Или нещо са сменили гримьорите и фризьорите или и тя е легнала под ножа,но така изглежда доста по-добре Peace

# 88
  • Мнения: 4 496
Позазяпах се аз във фейса ́и на Брукасита. Скулите ́и са по-изпъкнали, лекинко като че ли е опната под очите. За устната вече казах. И ботокс има май покрай устата.

Ама Ничко детектива как ги излови, а?А?  smile3530 smile3527  Mr. Green

# 89
  • Мнения: 1 171
Джинджари, Честито ти  бебче!  bouquet
Живи, здрави и скоро пред екрана!

Общи условия

Активация на акаунт