Приятелят ми намекна да съм "по-предизвикателна", как точно да го разбирам ?

  • 5 527
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не ви е срам !
момичето има проблем а Сийка иска с телена четка да го решава, това да не е запушена тръба !!!
мадамата е малко задръстена, а тя с телена четка не се оправя.
човека и е подсказал какво иска, а вие дори не и го разтълкувахте ...
еййй лоши жени.

та тъй де. човека ти казва, че му е писнало от моноспектакли и иска ативно съдействие от твоя страна. уточнете сюжета, да ли ще е свирла от вратата или секс в асансьора все тая, важното е да има тръпка, иначе има опасност от безтръпие или поне тръпнене с други по инициативни моми.

# 31
  • Мнения: 25 695
а Сийка иска с телена четка да го решава, това да не е запушена тръба !!!


Ааа, запушен е малко човекът, ама ще го отпушим, не се кахъри за него.  Peace
 Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 399
 Съгласна с Лабрадор и по двете теми. Мисля, че е имал предвид да си по-активна и ако все бързаш да се прибереш в къщи, ще предизвикаш предложението му за съвместно съжителство. Успех!

# 33
  • Мнения: 1 216
Този не е сериозен към теб, да знаеш!

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Този не е сериозен към теб, да знаеш!

да бе да, човека държи на връзката си, ако не му пукаше до сега да беше намерил друга.

# 35
  • Мнения: 2 018
Labrador, сериозно ли си мислиш, че авторката не знае отговора на въпроса, който е задала? Дори и да е така, ако и бяхме казали - да, той има предвид това или онова, тя щеше ли да се напъне и да изпълни неговите желания? Защото от това, което е написала разбирам, че тя не иска да му показва, че го е "взела насериозно" и не иска да се "коригира".

Някой мъж сега би възкликнал - е, не мога да ги разбера жените! Да, да ама ние си знаем номерата!  Wink

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
еййй страшни номера ...
това си е половин пързалка, ама нека се правим че не знаем ...

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Ми не, Labrador, не е пързалка (жалко, че от многото пързалки и сериозните въпроси се мислят за такива).
Просто питам какви са различните тълкувания на "предизвикателна", защото не ми е достатъчен тълковен речник, а идеи на различни хора, и по-точно жени. Въображението и хрумванията не могат да бъдат заместени и аз събирам идейки, няма нищо лошо. Който не иска, да не отговаря.

# 38
  • Мнения: X
Можеш да си предизвикателна и без да ходиш с дантелки и плюшчета.Понякога само поглед е достатъчен.Не мисля,че това се учи обаче...също като със чара и сексапила,или го имаш или не.

А по отношение на твоя приятел...аз сериозно бих се замислила,ако иска да ме променя...и да ме извайва по някакъв си негов модел,дето му е в главата.Би трябвало да те харесва и обича такава,каквато си...А след време,като те завъртят деца и дом, и нямаш време за едно червило дори, тогава кво праим?!

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 494
Той не ми го е поставил твърдо като условие, просто веднъж разговаряхме всеки какво харесва и какво не в другия, кое му се иска да е по-различно и в този контекст бе казано, даже по-скоро "с половин уста", но думата "предизвикателна" присъстваше.

# 40
  • Мнения: 4 841
Просто питам какви са различните тълкувания на "предизвикателна", защото не ми е достатъчен тълковен речник, а идеи на различни хора, и по-точно жени.

Какъв смисъл имат 837 (примерно) тълкувания от жени, при условие, че репликата е казана от МЪЖ  newsm78  В крайна сметка на теб не ти е необходимо да разбереш каква е преобладаващата ответна реакция, а каква да е ТВОЯТА реакция спрямо ТВОЯ приятел... Но за това форума няма как да ти помогне. Да не говорим, че не звучиш като 25 годишна. Сигурна ли си, че си на толкова?

# 41
  • Мнения: X
Понеже не знам ти каква си, и какво точно иска приятелят ти,може би е добре да обърнеш малко внимание на това,по какви жени се заглежда,как изглежда колежка или приятелка ,която той харесва...за да разбереш дали се различаваш по начин на обличане,маниери...а ако имате еднакъв стил,тогава може би има предвид поведение...но като не знаем ти как се държиш...аз лично не знам какво да те посъветвам.
Ако си по-притеснителна,може би иска ти да си инициатор за секс,ако си по-срамежлива,може би иска да се печеш на плажа без горнище,или да те види да танцуваш предизвикателно в дискотеката...знам ли...

# 42
  • Мнения: 231
Просто питам какви са различните тълкувания на "предизвикателна", защото не ми е достатъчен тълковен речник, а идеи на различни хора, и по-точно жени.

Какъв смисъл имат 837 (примерно) тълкувания от жени, при условие, че репликата е казана от МЪЖ  newsm78  В крайна сметка на теб не ти е необходимо да разбереш каква е преобладаващата ответна реакция, а каква да е ТВОЯТА реакция спрямо ТВОЯ приятел... Но за това форума няма как да ти помогне. Да не говорим, че не звучиш като 25 годишна. Сигурна ли си, че си на толкова?
Ай сИга да пусне и една тема при татковците - те да и отговорят Laughing
 Светле, иска да ти каже човека да събуваш килотите и да го чакаш дибидюс от вратата готова за свирка,
 ама ти го изненадай както каза Бо- пусни бухалката в действие, та да изпълниш всички значения на думата "предизвикателна"- да не се чудиш барем  кои критерии не покриваш Laughing

# 43
  • Мнения: 4 752
Да си по-активна...естествено в сексуално отношение, което включва и облекло, и маниер, и всичко. Театри малко сиреч...

# 44
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Я верно си купи камшик и белезници,завържи го за парното и го нашляпай хубаво.............. Mr. GreenЩе видиш как изведнъж ще запее друга песен! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт