"МАРТенче в коремчето дивее,а мама дебелее"

  • 15 382
  • 283
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 267
Ти май само през прозореца гледаш времето  Laughing
Аз сега трябва да излизам на ужасния вятър  и отсега ме заболява главата.

# 196
  • Мнения: 4
veselina_s_p Ти направо ми разби мечтите!! Аз наистина вярвах, че тази количка е всичко което искам Sad
Слънцеее голям са майтап, толкова са милички Simple Smile

Ей Бургазлийкиии къде се покрихте, аз да съобщя,че в събота идвам в Бургас Grinning ако искате може да уговорим среща, ще се радвам да се запознаем и да побъбрим Simple Smile
Призовавам Nefertity , viki_075, Janitsa, marussia savage_17, dimginjan  и Джейн 
и ако има някои скрити или временно пребиваващи бургазлийки Simple Smile момичета какво ще кажете??? Как сте в неделя в 2ч. на часовника (примерно? ) - става дума за тази неделя 23ти??

# 197
  • Мнения: 14
  Nagaina и на терасата /открита е/ е също хубаво ама зависи от кой квартал си, ако е Владиславово -там съм съгласна ,там винаги е ветровито!И аз ще се пошматкам.

# 198
  • Мнения: 660
А, добър ден!

Днес не мога да се включа - от сутринта 2 пъти спираха тока за по 20 мин. и юпс-а не издържа и по закона за всемирната гадост има да се вършат все най-спешните неща в този момент... Whistling

А сега ще карам отзад-напред... Laughing

Nagaina, и аз май съм с твоя проблем... ама нали още не съм се залетяла да пазарувам, та не давам зор и на близките хора. Решила съм, обаче след празниците да им раздавам по едно списъче, с изрични инструкции какво, от къде и какъв точно цвят да се купи. Ми така де, то аман от еднакви подаръци... По същия начин направихме и на сватбата - по-бизките приятели просто ме попитаха какво ми трябва, а по-далечните така и подаръци не ни подариха.

slancetoo, страхотни са малките палавници...много се смях. Peace

Абе, хора с тез огромни закусни, как ще си докараме прилични фигури в последствие?!?! #Crazy

Зелено човече, аз да се включа за скрина - щом повивалника ще ти е отделно, можеш да си купиш обикновен скрин от чам - той е светъл дървен материал - не всички го харесват като дърво, но ако е добре поизпечено стават идеални мебели. Аз от студентските си години имам такъв скрин вече сумати време го ползвам и съм доволна - нито се изкриви дървото нито има други дефекти, а като цена беше безумно евтин. Мисля, че по всички по-непретенциозни мебелни магазини можеш за погледнеш за подобни скринове.
За другите въпроси вече се е писало доста...айде и аз да не повтарям. Mr. Green

За кремовете за зърна - явно на Авент и Лансинох ще се ползват, ама като сега ми са се поуспокоили зърната откога да започвам да ги мажа?!?! newsm78

Май и аз се олях в писане...ама и да благодаря на всички дето ми писаха за името на нашата девойка... След поредното обсъждане снощи семейният съвет реши, че ще се казваме Рая. Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 13:58 от Tony_st

# 199
  • Мнения: 222
добър ден, бърборивки  Laughing
и аз да се запиша днес, че нещо пак сме луднали от работа, но поне след малсо си тръгвам, че след обяд съм на ЖК, и то докато стигна до Перник в 4ч, трябва да тръгна от офиса в 2.30, за да хвана маршрутката в 3  Sad Само се надявам, този път да има свободни места, че незнам как ще стоя права  newsm78
А за покупките - от свекърва ми - креватчето, а от наште количката. Другото сами! Те и двете баби само акъл дават какви да бъдат точно съответно количката и креватчето. И двете били харесали вече, пък да идват с нас, когато избираме. ..Че нали и двете си стоят по къщите по цял ден и само им се мътят главите какво да измислят. Ние ги отрязахме категорично - отиваме си двамцата, купуваме предварително, после всеки да се разплаща  Laughing А другите покупки, мисля да ги почна през януари, когато ще излезна по майчинство - ще имам повече време за обикаляне по магазините
А за гърдите - от сестра ми знам, тя от 8 месец си масажираше с хавлиена кърпа зърната и не ги е мазала с крем. Кърми си без проблем цяла година

# 200
  • Мнения: 0
Добър ден и от мен!Как сте днес?При нас времето е хубаво и ще излизам с приятелки малко на разходка.Защото го дават да се разваля и затова ще се възползвам от днешния ден.А що се отнася до срещата (в София) няма да мога да дойда,че свекито ни е поканил да му идем на гости.Нали разбирате,че няма как.Съжалявам Sad За сега лек ден от мен!!!

# 201
  • Мнения: 980
Цветка, последният път в маршрутката нямаше свободни места, а всички се правеха на утрепани. Тогава просто си разкопчах якето. И  хоп-видиш ли ВИДЯХА МЕ!!  Naughty
А до Перник е грехота да се лашкаш права- направо си питай дали някой няма да ти отстъпи местенце.  Peace

Уфф, бягам, че въшката откри ниския прозорец и протяга ръчички навън  Crazy

# 202
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Голяма лудница тук, не мога сваря да се запиша. Мда, вярно, че е много приятно времето тук във Варна, само дето го гледам през прозореца на офиса и ми е все тая като не мога да изляза на въздух Tired Вече се питам струва ли си високия доход и обезщетение за стреса, при който работя...
Зеленко, аз за съседите не знам какво да ти кажа, но по другите дъпроси мога да се включа. 2. Топло ми е. Никога не съм била така, по принцип винаги тракам зъби. 3. Преди смятахме да вземем сгъваемо легълце, но сега заради пустия му скрин най-вероятно ще вземем от другите-тези, които имат чекмеджета долу и страничен скрин. Просто не ми се взема отделно нищо, голяма шарения ще стане. Поне леглото да си е един чешит.4. Досега никой от родата не е питал от какво имаме нужда, предполагам единствено от суеверие. Няма и да разчитаме, ако някой попита, ще кажем от какво имаме нужда, аз принципно не обичам много изненадите. 5. Квартирата ни е на 10 мин. пеша и от трите места за раждане във Варна, така че знам ли, може и пеша да стигна. 6. Също много разходки-не се спирам изобщо.
За имената, ако е мъж, тъй като милото изключително много държи да е на името на баща му-традиция и пр., ще уважа решението му, то момичето ще е най-вероятно на моя баща. Инач от споменатите Ивет ми харесва много.
Зеленко, от героите на пратчет и Веселка Дребнодупе много ме кефи ама не вървеше да си сложа този ник някак си. Пък и напоследък хич не ми отива newsm78
Ох, 7 нови отговора докато се натуткам...

# 203
  • Мнения: 819
Зелено човече, сигурно вече са ти отговорили, но после ще чета, за това пиша как беше при мен.
За детето и тропането - аз лично изобщо не те осъждам, моето дете също е било малко, но съм гледала до колкото е възможно да се съобразя с това, че живеем в блок и и ма и други хора освен нас/въпреки,че никой не се съобразява пък, че тук има дете и си викат и силна музика пускат и скандалите вс. ден им слушам, независимо от времето/Но всеки си отговаря за себе си.Още повече, щом е малко детето, няма работа след 10 ч. да търчи и дивее/сега да не ме нападнете, моето дете поне, нищо,че е на почти 7 г.,след 10 НЕ ляга, камо ли да тропа и вдига шум./Даже като се качваме по стълби още се опитвам да я науча,че се говори тихо и не се тича нагоре като слон,че всички да разберат,че се качваме.Така,че си в правото си да направиш една културна забележка.
За горещината, на мен също все ми е горещо.Вчера бяхме на гости, всички с едни пуловери, дебели блузи..аз от вратата свалих всичко/е, не всичко,де  Mr. Green / и си стоях по тениска и пак умрях от жега, гледаха ме ей така  Shocked
За скрина, трябва да го снимам и ще ти кача снимка, взехме го от Щъркел, ама преди почти 7 год.,много ми е удобен и до сега, събира страшно много дрехи.Беше около 140 лв. май.Е,има място за повиване отгоре,но не е задължително да го ползваш.На мен ми беше много удобно,защото дрешките са под теб,докато го обличаш,има място и за разните му там мазила отстрани.Сега пак ще си го ползвам,живот и здраве.
За подаръците - спално бельо например може да му вземеш 1 комплект за начало,така или иначе ще ти трябва още поне един,няма да ти е излишно,вземи само най-необходимите неща,не е фатално,ако нещо вземеш по-късно
За 5-тото  Laughing - споко,ще родиш и без да проучваш най-пре(ките пътища - аз нищо не съм проучвала/е,ТК е на 5 мин. от нас/, но и да е по-далече,не идваш от др. град все пак, нито ще родиш за 5 мин.,няма нужда да психясваш от сега за разни такива подробности   Sunglasses
За упражненията - не,нищо не съм правила нито преди,нито сега. Може и да е полезно,но нещо ни мъ вличе  Laughing
Е,това са моите отговори,надявам се с нещо да съм била полезна  Peace

# 204
  • Мнения: 3 637
Здравейте мами!
Доста до късно поспах днес и сега се чудя какво да правя  Thinking !
За топлото и на мен ми е все горещо,но по принцип не съм зиморничева,докато мъжа ми е точно обратното,все му е студено и се гуши да го грея  hug .
Ами ще сядам да гледам някое филче!До после  Hug !

# 205
  • София
  • Мнения: 673
Ох, защо ли и на мен не ми топло? С две фанелки съм в момента и ми е добре. Вкъщи седя с два пуловера, завита с три одеяла.
За пазаруването: мама ми даде парички за легло (вече си го харесах-на бертони с повивалник), а пък свекито май ще купува количка, тати малко кухненско оборудване, а пък бати ще купува столче за колата. Въпроса, който стои пред мен е за количката и столчето. Нещо имам голям пробрем с избора. харесах уж количките на Чиполино, но една колежка ми ги оплю. Пък не ми се дават много пари за количка (втора употреба също не искам), та съм в голяма чуденка.
Ех, Даниелке, да вземеш утре да поспиш малко и за мен:)

# 206
  • Мнения: 3 621
Ей Бургазлийкиии къде се покрихте, аз да съобщя,че в събота идвам в Бургас Grinning ако искате може да уговорим среща, ще се радвам да се запознаем и да побъбрим Simple Smile
Призовавам Nefertity , viki_075, Janitsa, marussia savage_17, dimginjan  и Джейн 
и ако има някои скрити или временно пребиваващи бургазлийки Simple Smile момичета какво ще кажете??? Как сте в неделя в 2ч. на часовника (примерно? ) - става дума за тази неделя 23ти??
аз съм ЗА и като време , а за мчсто ако е студено часовника не е за предпочитане

# 207
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен! За имената на мен любимо женско име от години ми беше РАЯ и ако бебо беше момиче така щеше да се казва, но излезе юнак, а аз любимо мъжко име нямах и нито едно не ми харесваше, но мъжо една нощ сънува ли го, какво беше незная, но в леглото ми вика харесва ли ти името МАРТИН, от март и т.н. и на мен взе, че много ми хареса и от тогава Марто това, Марто онова, директно си го наричаме по име вече, все едно цял живот сме знаели, че така ще се казва. А между другото термина ми е 26 март, то не се знае, но на 25 март е Благовещение /Благовест и др./ та незнам нали понякога казват, че бебето си идва с името, но аз не мисля да го променям. Относно покупки за бебо, до сега имам едни чорапки и по случайност и стерилизатор, вече разказвах за това, количка ще ни купят родинини на мъжа, а и много от по големите неща ще ни дадат, ползвани, но запазени - креватче, бебефон и др. Между другото за вътрешната топлина, която пречи на повечето мами, аз май не съм от тях, преди доста се потях, сега забелязвам противоположното а и лицето много ми се изчисти, всички казват, че съм се разхубавила, с момче било така, знам ли...? Чао за сега от мен и лек ден! Stop

# 208
  • Мнения: 70
Ей Бургазлийкиии къде се покрихте, аз да съобщя,че в събота идвам в Бургас Grinning ако искате може да уговорим среща, ще се радвам да се запознаем и да побъбрим Simple Smile
Призовавам Nefertity , viki_075, Janitsa, marussia savage_17, dimginjan  и Джейн 
и ако има някои скрити или временно пребиваващи бургазлийки Simple Smile момичета какво ще кажете??? Как сте в неделя в 2ч. на часовника (примерно? ) - става дума за тази неделя 23ти??
аз съм ЗА и като време , а за мчсто ако е студено часовника не е за предпочитане

Ще е страхотно ако се състои срещичката стига и аз да успея да се завърна до неделя наобед, че ми се отвори излизане извън града. Ама ще следя какво се уговаряте и ако съм в Бургас ще дойда  Simple Smile

Говорите дали на бременните им е топло през зимата. Ами аз съм много показателен пример, че е вярно. По принцип съм мнооого зиморничава, но тази зима ще ми е най-топла така както е тръгнало, в къщи още не пускаме никакво отопление, снощи в 4 часа станах да пооткрехна прозореца и сутринта термометъра показваше 15 градуса. Иначе си стоим на 17 градуса и ми е ОК.

# 209
  • Мнения: 222
dobro_nastroenie аз съм родена на Благовещение 25 март. И слава Богу майка ми не е слушала свекърва си, която е настоявала да се казвам Благовестка, както и другата баба, която искала да съм Драгоцвета (на баба Цветанка и дядо Драган  newsm78) Добре че жената ме е кръстила Цветелина, че иначе, не ми се мисли...Така, че кръщавайте си го смело Мартин, като си ви харесва и не се съобразявай с нищо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт