пият ли сок със желание?

  • 2 970
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 317
Дори много обича сокове - нямаме проблем с пиенето им , но по-често и давам плодовете да си ги яде

# 76
  • Мнения: 242
не ще да пие никакъв сок или чай,само вода.

# 77
  • Мнения: 89
Отскоро давам сокове и определено се харесват.

# 78
  • Канада
  • Мнения: 494
Не пие никакъв сок.Като сме в магазина иска,може би привлечен от шарената опаковка,но....не иска и да вкуси сок.От месец-два пие чай,преди това и него не го харесваше.Виж,за водата нямаме удържане.Лятото изпиваше повече от мен Mr. Green

# 79
  • Мнения: 493
И мойто момиченце не иска никакъв сок.Педи два дни пи малко компот,но това и беше.Изцеждала съм портокал,но и него не го иска.Пийва 1,2 лъжички и това е.Не я мъча,все някой ден ще пропие сок.Не мисля,че за бебе на 10 есеца е фатално,че не пие сок.

# 80
  • Мнения: 307
Опитвала съм няколко пъти до сега, но малката категорично ми отказва да пие сок.
Всеко дете е различно.

# 81
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дъщеря ми е на 1г.и 3 месеца и отказва да пие сок от каквото и да било.

# 82
  • София
  • Мнения: 932
Може би си е до дете , знам ли. Племенницата ми е на 2 годинки и може да изпие и литър сок, че и повече за един ден, ако й дадеш(според една детска зъболекарка това е една от главните причини сега да са й черни зъбките- сок от шише в големи количества). Дъщеря ми е на година и 5 месеца почти и не проявява никакъв интерес към соковете, особено купените. Аз и по късно й дадох сок де , към годинка някъде , защото писка сама, докато гледаше братовчедка си, но само опитва, пие малко и после лее по пода.
Е определено това че не пие сок от бебе, не се е отразило на здравословното й състояние по никакъв начин, напротив но това е друга тема.

# 83
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Предлагала съм сокове един-два пъти, но моят син категорично отказва да пие каквото и да е различно от вода и кърма  Mr. Green

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Цитат на: ceciii link=topic=348420.msg9255782#msg9255782 date=1227021535.Незнам да подслаждам ли,че да пие повече...
[/quote
Никога не бих подсладила плод или прясно изцеден сок!!! Crazy

# 85
  • Мнения: 471
Все още не пие сок. Предлагам, отказава ми и не насилвам. Не мисля че е толкова важен сока, че чак да го подслаждаш. Давай плодове /пасирани,настъргани или с кисело мляко/

# 86
  • У дома !
  • Мнения: 700
Моят син много ги обича.....всякакви и купени и прясно направени от мен!
Започнах от начало с изтискани ябълки и моркови,после с купени на hipp r gerber от сини сливи и др.,лятото му изтисквах бяло грозде с тензух и пиеше по 125гр. на екс без проблеми Rolling Eyes
Сега предимно му правя сок от мандаринки и го харесва много Joy

# 87
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 373
На Дари само сок да и давам да пие  никога няма да ми откаже. Crazy

# 88
  • София
  • Мнения: 2 296
Колко е голямо детето? Не подслаждай! Въобще не е задължително да пие сок едно дете. Хубаво е да яде плодове. А ако е малко бебе, е направо ВРЕДНО да пие сок.
На 10 месеца няма как да гледа яде ябълка Wink За това правя сока.
Спокойно може да си гризка ябълка,ако ли не-настъргана.

# 89
  • Мнения: 8 242
Не съм давала сок специално..
И още не ги харесва - нито натуралните, нито прясно изцедените. Предпочита да пие вода и да хрупа плодовете цели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт