пият ли сок със желание?

  • 2 963
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 103
Ние пием колкото и дам  Crazy

# 91
  • Мнения: 304
 Peaceние обичаме сокове-пие ги с охота

# 92
  • Мнения: 679
При нас е различно - понякога изпива 200-300 мл на един дъх, друг път ги пие цял ден и пак не ги изпива  Peace

# 93
  • Мнения: 2 111
Не пие сок и чай.
Само вода и то около 30-40 мл дневно.
Няма смисъл да се подслажда сока.

# 94
  • Мнения: 2 478
Пие сок в безмерни количества,но ...ако му дам.
Рядко му давам,не по-често от 2-3 седмично.
Предпочитам да пие чай и вода.

# 95
  • Мнения: 387
 newsm78...........ми ние не искаме нищо друго освен кърма...за сега..и двете  Heart Eyes Heart Eyes

# 96
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 762
Бебка пие всякакви течности-вода,сок,чай.Сок и давам рядко,а количеството е 50-60мл.Сега през зимата предпочитам да давам чай.

# 97
  • Pb
  • Мнения: 1 183

[/quote]
На 10 месеца няма как да гледа яде ябълка Wink За това правя сока.
[/quote]

Настъргваш на фино ренде и готово. Така може повече да му хареса, а и е по-полезно с пулпата, отколкото само сока.
Поне аз така процедирах, когато Диди беше на такава възраст. Дори съм му оставяла в чинийка пред него, пробваше да се храни сам с ръце - малко повече чистене за теб, но насреща имаш едно щастливо дете, познаващо Света.

# 98
  • Мнения: 512
Малката ми дъщеря много обича да пие сок и слава богу, защото плод трудно мога да я накарам да яде. Май само банан не отказва.
Каката е на тема студен чай.

# 99
  • Мнения: 199

Дори съм му оставяла в чинийка пред него, пробваше да се храни сам с ръце - малко повече чистене за теб, но насреща имаш едно щастливо дете, познаващо Света.
Тази седмица се опитвам да я уча да пие от чаша и да яде самичка.Голям смях пада и естествено без резултат  Joy ,ама аз не се отказвам.   bouquet

# 100
  • Мнения: 617
Коко обожава да пие сок пие всеки ден, цедя му плодове и така.
Плод хапва, но повече обича сок

# 101
# 102
  • Мнения: 3 034
Тази седмица се опитвам да я уча да пие от чаша и да яде самичка.Голям смях пада и естествено без резултат  Joy ,ама аз не се отказвам.   bouquet

мда. тази работа с чашата при сина ми явно е на настроения - една седмица сам я надига и си пие, две седмици не я иска изобщо. ябълка настъргана яде, но сега мина на вълна "сам да я държа" и я режа на парчета. в резултат нищо не изяжда от нея, защото му се пързаля и само се сърди  Laughing настъргана също не я иска сега. ще пробвам друг плод, круша примерно  Crazy

# 103
  • Мнения: 50
За мое голямо учудване много им се усладиха соковете, макар Ели да правеше кисели физиономии първите няколко пъти. Flutter От месец насам им давам доста често. Peace

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 722
Не знам на каква възраст сте, но ние докато станахме на 8 месеца не пиехме нито сок, нито вода. Вода и сега продължава да не иска, но сокове пие по повече от  половин литър на ден (давам готови на Семпер и Хип)

Общи условия

Активация на акаунт