Гърция-14

  • 25 013
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте и честита темичка!
ЧРДна рожденничките-нека вашите желания бъдат мои пожелания!  Gift
beborina-включвам се в броенето и аз.Чакаме с нетърпение радостни новини.
Връщам се да дочета старата тема че гледам доста е изписано.
Целувки за всички бебчовци  и бебки (Малки и не чак толкова) love001

# 16
  • Мнения: 130
Здравеите и честито на всички момичета! Честита ни нова тема! Преди мално се върнахме от пътуване до каламата и оце много по-далече. минахме над 1000 шм на мотор, но си заслумаваще. специално за щастлива ще пиша пове1е но утре цхе от умора не намирам буквите Rolling Eyes

# 17
  • загубено
  • Мнения: 6 493
Иха нова темичка Hug

iou,честит рожден ден!(на патерици)Жива и здрава Hug

beborina,хайде кураж,то не останало. Hug
Скоро ще гушкаш малкото човече.

papina,честит рожден ден!Всичко най-хубаво Hug

# 18
  • Мнения: 2 786
Иги, благодаря, ще го потърся (за начинаещи е, нали?).
Спендър, с нетърпение очаквам и твоята информация  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 137
Честит празник на рожденничките и от мен  Hug От здраве и усмивки да не се отървете никога!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Беборина, успех и късмет, а и спокойствие  Peace  Grinning Кога минаха тези месеци толкова бързо?
Брей, в новата тема само хубави новини /земетресенията не ги броя, защото за щастие бяха леки и почти не се усетиха!/

# 20
  • Мнения: 146
Записче за да следя темата!

# 21
  • Мнения: 108
Честито на рожденниците newsm59 и от нас (макар и на патерица)!

Бъдете здрави,щастливи и много обичани! bouquet
Тези дни не ми остана време да влизам в темата и пак изостанах с новините Embarassed.
Записвам се да следя темата.
Хубав ден на всички !

# 22
  • Мнения: 57
тук наи на края има слънче smile3558
 много се радвам за времето. smile3535
 а и как не,след като днес един пачиент които дължеше малко парички ми ги плати! newsm44 smile3533

# 23
  • Мнения: 213
Браво, iou, само така  Wink Паричките са си парички Flutter Поздрави на Салоника, и тук е много хубаво Sunglasses

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Хипатия, беше питала за хобита - е, аз лично много се надявам като се преместим в Елада да имам време за плетене  Peace

# 25
  • Мнения: 4 111
Аз в началото шиех гоблени, много обичам. Шиех докато се роди Свилен и скоро докато спеше си довърших последния. Шие ми се, но с детето не става.

# 26
  • Мнения: 1 372
Аз обичам да чета книги. Плетенето също ми харесва, но отдавна не съм се занимавала. Виж гоблените ме изнервят /твърде непохватна съм за тях/

# 27
  • Мнения: 2 786

По отношение на учебника -
 ΝΕΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ, ΠΑΛΙΝΝΟΣΤΟΥΝΤΕΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΞΕΝΟΥΣ  ( A EΠΙΠΕΔΟ, ΕΧΕΙ ΚΑΙ Β ΕΠΙΠΕΔΟ)
АВТОРИ СА: ΕΛΕΝΗ ΔΕΜΙΡΙ - ΠΡΟΔΠΡΟΜΙΔΟΥ ΚΑΙ ΡΟΥΛΑ ΚΑΜΑΠΙΑΝΟΥ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
Лично на мен ми се струва доста практичен и полезен, освен това е приятен за учене

Ето го учебника, който иги препоръча и който ще си купя Simple Smile
http://www.books.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=63871

Само не разбрах кафявата книжка отдолу със същата картинка учебната тетрадка ли е?

А за хобитата, в Гърция обичат ли да плетат, бродират ... ?
При нас е доста популярно и сред младите, мои приятелки в университета могат да плетат страхотни ръкавички с невероятно красиви норвежки мотиви  Sunglasses

# 28
  • Мнения: 213
Момичета, може да ми се карате, но ще питам за малко помощ по въпрос, който вече бе обсъждан някъде из предишните теми, за смяната на името на жената при брак с грък. Вчера си говорихме с моя за това и аз му обясних, че доколкото знам от вас ако жената иска да приеме фамилията на мъжа си без тире, а направо вместо моминското й име, трябва първо да смени фамилията си преди брака в България и едва след това гръцката страна приема промяната и при гражданския брак не се прави друга промяна.

Така ли е? Правилно ли съм разбрала? Че и той доста се обърка  Wink Ясно е, че ще се пита, но тъй като няма да ходя специално за това до Лесвос, ви питам за инфо, а може и направо да ми посочите къде го бяхте обсъждали  Simple Smile Много благодаря на всички   bouquet

# 29
  • Мнения: 213
Да, освен това забравих да добавя, че нашият казус е специален - той е с две фамилни имена, на майка си и на баща си (навремето е било скандал  Wink)
Хубав и топъл уикенд   chef

Общи условия

Активация на акаунт