Гърция-14

  • 25 017
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 111
Аз след 5-6 дневно закъснение си взех един тест, след това друг от същата аптека и гинекологът ми направи трети - всичките положителни, трите бяха различни марки.

# 46
  • Мнения: 1 263
Здравейте!   bouquet
На всички рожденици честито и от мен!  Heart Eyes
kikita29 , когато се съмнявах за бременност  винаги съм си взимала Предиктор и нямам оплаквания.
Ето и официалния им сайт:
http://www.predictor.eu/gr/   

# 47
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз също установих бременността си с тест Предиктор.

# 48
  • Мнения: 130
Аз също установих бременността си с тест Предиктор.

Аз също,резултата го виждаш в подписа ми  Simple Smile

Ако искаш 100% сигурност си пусни кръвни изследвания в която и да е микробиология и до 2 часа ще имаш резултат.
С дъщеря ми така направих ,това е най-сигурният начин,а и като цена ще ти излезе горе долу колкото и предиктора.

# 49
Благодаря на всички момичета,
Сутринта купихме Селф Слеар, но фармацевтат каза да го направя с първата урина, което значи- сте чакам до утре.Иначе свекърва ми взе нещата в свои ръце и вече намери лаб., но за нея- 10 дни закъснение от датата на най- дългия ми цикъл последните 6 мес.
Трудностите ми идват от това, че съм само 8 мес. тук и все пак езика ми още не е на ниво, опознавам обстановката и има да уча доста неща.
Хубава седмица на всички
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 50
  • Мнения: 130
kikita29 , сестра ми като си прави кръвен тест имаше само 4 дни закъснение и пак и отчете бременността.  Wink

# 51
Ами как да кажа........ ooooh!.гр. цвекърва е едно такова понятие, с което не се спори  Stop, а и сам принудена да се съобразя, тъй като доста неща не са ми познати

# 52
  • Мнения: 213
кикита29, стискам палци, не се притеснявай:) Те гръцките майки особено от поколението на свекървите са си загрижени, което има и положителна страна, стига да не го възприемаш като намеса в личните неща  Wink На свекървата може да се разчита, ако я имаш, а ако я нямаш като мен - избираш си бъдещите ти деца да носят и нейната фамилия като част от фамилията на мъжа ти  Flutter

Целувки

# 53
  • Мнения: 1 372
Е, ок и аз с Предиктор съм се тествала! Не всички гръцки свекърви са такива, но впредвид че езика ти е все още проблем те разбирам! Успех на теста : Joy Joy Joy и чакаме да се похвалиш с резултатите!

# 54
  • Мнения: 130
Здравейта,
Щастлива, патят до Каламата е много добър. Май ми каза че имало и ферибот от Пиреас. Снимки имам стотици, май сам снимала всеки камък по пътя, но нямам идея как да ги кача тук.
А като стана дума за свекърви, аз случих на много добра, а и хубавото е че живее надалече. само дето напоследък ме изнервя с ритуала наречен - приготвяне на къщата за зимата и слагане на килими. Все звъни да пита дали има нужда да дойде да ми помогне ако не сме вземели помошница. Как да и обясня че аз в къщи си чистя непрекъснато, а не само като дойде зима.

# 55
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Spender, тук е обяснено как се публикува снимка в мнение.

# 56
  • Мнения: 130
Тео, благодаря ти пак   bouquet
Качих някои снимки тук http://www.flickr.com/photos/32697890@N05/
Дано се отварят

# 57
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Spender, много хубави снимки.

Радвам се, че съм била полезна Wink.

# 58
 Merry_79 , извинявай но имам един въпрос към теб?
Със съпруга ми се познаваме от студентските години и той ми каза, че има приятел в Егалео- Athina, който е женен за момиче от Варна. Сега, виждайки аватара ти, му се стори, че те познава, а може и да бърка? Thinking

# 59
  • Мнения: 2 786
Спендър, благодаря ти - много красиви снимки!

Общи условия

Активация на акаунт