В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти пав&#

  • 14 931
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 363
лелеееееееее, МИАААААААААААААА
направо ше се размажете да не използвам друг глагол с 3 агнета  newsm18 newsm18 newsm18

# 16
  • Мнения: 2 376
Аз съм го ударила напоследък на броколи и варен карфиол с мляко и варени картофи.

Мусака никога не съм правила, вижда ми се виш пилотаж. Мъжът ми много я обича и майка ми все това готви. А пиле с ориз правя само на празници  Embarassed

# 17
  • Мнения: 2 529
Благодаря за милото посрещане, момичета!  Heart Eyes   bouquet

Britt, засмях се на постинга ти, защото и аз бях така, но с децата неусетно се научих да готвя и сега го правя почти всеки ден  Crazy (най-много през ден). Още ти е малка бебката, но скоро ще дойде и твоят ред  Wink

Да ви питам нещо практично момичета - имате ли Джипита в Банкя и кои?

# 18
  • Мнения: 363
д-р Пейковска е на детето и съм много доволна
нашто джи пи е в центъра

# 19
  • София
  • Мнения: 1 185
Точица, честита месечинка миличка! Да растеш жива и здрава и послушна  Wink

Хриси, някои подфоруми не дават бройка, пробвай да пуснеш мнение в майки бъдещи и настоящи и ако пак не става пиши на някой от модераторите! Peace

За готвенето - готвя през ден, всеки път различно и обичам да експериментирам. Мъжа ми вика, че и сандвичи обича, но не стигаме до тях. Майка казва, че след 2-3 години ще ми мине мерака  Joy

Днес с Марти си направихме една хубава разходка с майчетата от южния парк, беше слънчево, а в неделя сняяяяяяяяяяяяяяяг  Crossing Arms

Лека нощ

# 20
  • Мнения: 363
ДА ВИ Е ЧЕСТИТ ДЕНЯТ НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО

# 21
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро  newsm46

Софи, мерси. От теб чувам  newsm78! Ама май грешката е в мен!

# 22
  • Мнения: 363
и аз не знаех
мъжо ми каза, ма и по телевизията чух

# 23
  • Мнения: 56
 Хоп и аз в новата темичка! Simple SmileДано да ни е на късмет и много положителни емоции да ни носи!
Честит празник на всички християнски семейства!Бъдете живи и здрави и Бог да пази вас и всички които обичате!
Лили браво за новата темичка HugСтрахотна е  коледната страничка.Честита ти нова пералня!Да ти работо леко и безаварийно! Simple Smile
Честита месечинка на Еви.Да е жива и здрава и много послушна.
Честита месечинка и на Точица/макар и със закъснение/и тя да е жива и здрава и много послушна! [/color]
Софи ако знаеш и на мен как ми се изпростява в някоя кръчма BlushМиналата събота му викам на мъжа "ако знеш как ми се ходи я в Син сити или на диско.А бе ходи ми се!"А той ми вика "Къде си трагнала с тоя тумбак.Я си стой на д... в къщи.Сега за теб излизане чак след 2-3 год.като поотраснат децата."Е това напълно ме довърши SadНе че ще стане ама.....Като родя живот и здраве задължително трябва да си организираме една кръчма по женски ако трябва Simple Smile
 

# 24
  • Мнения: 363
Като родя живот и здраве задължително трябва да си организираме една кръчма по женски ако трябва Simple Smile
 

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО, МА В НАЙ КЛУБ ИЛИ СИН СИТИ

оро, госкеееееееееееееееееееееееееееееееее
Joy Joy Joy  bigdance2
 newsm20 newsm20 newsm20

за дискотека сме стари

# 25
  • София
  • Мнения: 1 185
Честит Първи Сняг

# 26
  • Мнения: 363
леле, как мразя снега
всъщност поледиците повече мразя
аз нали все с токчета ходя и е голямо приключение зимата  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 529
Здравейте  Simple Smile и честит първи сняг и от мен!  Sunglasses

Как ли ще е зимата в Банкя?  Thinking
Софи, благодаря ти, че сподели за лекарката   bouquet Ние си имаме лекар в София, но по принцип знам, че е хубаво Джи Пи-то да му е близо на човек заради направленията и подобни, пък и като съм с малки деца искам за всичко да съм подготвена...В ДКЦ-то ли приема твоята лекарка или другаде? По принцип ми препоръчаха една педиатърка в ДКЦ-то, но не знам...
Направо се чудя как ви се излиза някъде и особено на дискотеки, явно съвсем остарях  Sick  Joy, но определено никъде не ми се ходи...Ама аз все пак съм и в процес на адаптация, та ми е простено  Wink Много мразя промените, но нали е за по-добро...
Все пак не ме изключвайте от някоя женска сбирка за по кафенце, де  Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро, снежно и слънчево!


Днес ми се яде ето това, но немога да си го направя: със скариди и всичко там!(Мони, извини ме  Wink)

Забравих да ви се похваля, в петък от Джъмбо купих на Марти коледно костюмче: плюшен гащеризон, половината червен, половината на бяло и червено райе с надпис: "малкия помощник на дядо коледа" и джуджешка щапка  smile3521

# 29
  • Мнения: 363
лелеееееееееееееее
еВаси студа
ходихме на мача в Перник, ма брутално ми измръзнаха краката и се прибрахме, че нали до скоро бях болна

кики, лекарката е в гимназията срещу детската градина /ма как ти обясних само  ooooh!, сигурна съм, че не ме разбра/
то ние едвам веднъж се събрахме, докато беше по-топло, та сигурно следващата среща ще е чааааааааааак напролет!

лилиииииииии, зимай спагетите и идвай у нас

втори ден немаме телевизия Sad

Общи условия

Активация на акаунт