Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 508
  • 241
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 4 272
Какичка, добре че все пак си постигнала своето. То на този, на когото не са му на главата нашите проблеми, май не може да ни влезе в положение...
На мен днес ми дойде лелката, но нямам сили дори да се ядосвам. Аз си я очаквах, защото не ме боляха гърдите. Явно наесен трябва пак да подхващам сериозно разни изследвания...ох, само като си помисля и ми става лошо Sad Ама по-добре да ми открият някакъв проблем и да го отстранявам, отколкото да си стоя безпроблемна и да се чудя какво става newsm78
Весел слънчев ден, момичета! Sunglasses Все пак да не забравяме, че днес е петък smile3558

# 151
  • Мнения: 4 309
Здравейте момичета, Cry
моля ви помогнете ми, много съм подтисната. От миналато лято почнаха едни "овулаторни кървене"-та, дето на моменти си бяха чиста М.  Ходих на лекар /най-добрия уж в Пловдив/ и всичко уж беше ок, стрес било и  blahblah blahblah blahblah трябваше да пия поне шест месеца противозачатъчни. Пих ги осем месеца, от юни вече ги спрях и почнахме да се надявам за бебе. А пък вчера, след едно диво пътуване по завои цял ден, като се връщам в къщи и гледам, че пак имах кървене Cry Cry Cry Пада се 17-ти ден от М. По никое време!
Пък от два дни така ме свиваше корема, и си мислех, че на 14-15 ден ми е ову-то и му ударихме активен живот с татето, пък то...

Ама защо така? Пак ли да пия разни боклуци?!

# 152
  • Мнения: 7 716
Трябва ти преглед, изследвания на хормони, а не на последно място добър лекар.
Бих ти препоръчала д-р Даскалов от Торакс.

# 153
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Здравейте! Аз днес съм в настроение - защото сънувах хубави неща.
А именно - 2 котки раждаха котенца  Flutter
Гледах в съновника, това значело или че ще се задомя, или че ще имам потомство. Аз понеже съм задомена вече, остава второто.
Само не знам какво ще значат двете котки - близнаци ли  Joy
Само дето не можах да спя спокойно  Sad гърдите ми приличат на две едри болезнени топки и като се въртях насън ме боляха и се будих 100 пъти. Интересна работа  newsm78

Весел и усмихнат  smile3558 на всички!

# 154
  • Мнения: 4 309
Благодаря ти, но дали веднага да ходя или да изчакам до началото на следващия цикъл? Thinking

# 155
  • Мнения: 7 716
Отиди сега, не се притеснявай от кървенето, тъкмо лекарят ще придобие представа за състоянието ти.
Но, ако нямаш възможност не е спешно.

# 156
  • Мнения: 3 376
Леа, и на мен ми дойде лелката днес Laughing Аз също не се и надявах на друго, защото преди този цикъл гърдите ми бяха съвсем отпуснати... А и с тия лекарства, дето ги пих, е по-добре, че не стана бебе точно сега. Този път обаче лелката не е съвсем като хората. Почти няма истинско кървене, по-скоро е някакво кафяво-розово и само цапа. Но пък страшно ме боли кръста, и таза. Уф, по подобен начин ми идваше и няколко цикъла зимата, аз тъкмо се успокоих, че вече съм се оправила, и сега пак наново #2gunfire

Вера, а този доктор, който ти каза, че "всичко било наред", той направи ли ти хормонални изследвания, или само така си говореше?

# 157
  • Мнения: 4 428
Привет, момичета в този хубав ден  smile3558 Hug На Лея и Гризка им пожелавам много късмет другия месец и да си нямат подобни "гости" следващите девет месеца. Какичка, само така с тези доктори, те всичките са решили, че щом ни обръщат внимание сме им длъжни за нещо, нищо че това им е работата #Cussing out.
ДОБРО НАСТРОЕНИЕ НА ВСИЧКИ Grinning

# 158
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Гризка, и ти ли си с лелка? На мен ми омръзна вече да се чудя защо не става, защо понякога ме болят гърдите, а др. път - не и затова съм си казала наесен непременно да изследвам хормоните, да направим втора спермограма на мъжа ми и ако всичко е наред -лапароскопия. Място за повече колебания няма. Възрастта ми напредва и ми омръзна да чакам!
Светли, стискам палци след няколко дни да ни се похвалиш с добра новина! Мажду другото миналата година в нашия форум се подвизаваше една светлаа, която имаше същия аватар като твоя - усмихнато слънчице. И в края на юли очаква бебче. Дано този аватар и на теб ти помогне Wink

# 159
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Светли, стискам палци след няколко дни да ни се похвалиш с добра новина! Мажду другото миналата година в нашия форум се подвизаваше една светлаа, която имаше същия аватар като твоя - усмихнато слънчице. И в края на юли очаква бебче. Дано този аватар и на теб ти помогне Wink

Мерси, Леа, и дано  Praynig

# 160
  • Мнения: 9 120
Светли,с теб сме Peace

Аз имамвъпрос: за да се направи цитонамазка, гинеколожката сама ли преценява дали е необходимо или е нужно аз да си поискам Thinking Питам,защото последният път като ходих при моята, казах дали е необходимо да си пусна за изследване цитонамазка в лаборатория...тя каза, че не е необходимо, тъй като шийката изглежда чиста, ако имало нужда тя щяла сама да ме накара...Вие какво ще кажете?

# 161
  • София
  • Мнения: 4 272
Цитонамазка е необходимо да се прави профилактично поне веднъж годишно. На теб кога ти е правена за последно?

# 162
  • Мнения: 471
 Уф, тъкмо бях написала каквото имах да ви кажа и ми се затвори прозореца Sad сега пак ще го напиша  smile3523
 Лея, и аз мисля през есента, ако нищо не е станало до тогава, да си направя хормонални изследвания и да накарам мъжа да ходи да си направи малко изследвания   costumed050 doctor Но съм сигурна, че скоро и двете ще се похвалим с  EFP , нали  smile3525 Аз не съм сигурна как ще стане това при нас като се има предвид, че почти не  luvbed, голям мързел ме е обхванал мен, любимото ми мъжле пък заспива рано вечер и иска да си наваксваме сутрин, ноооо  newsm46 аз не мога да си отворя очите тогава. Дайте съвет, моля  newsm12
 

# 163
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Слончетка, много ми е познато  Rolling Eyes
Аз искам вечер, на него му се спи и иска сутрин, когато на мене ми се спи  ooooh!
В резултат се разбрахме, че по принцип това не ни пречи, ама в дните на бебеправене няма не искам, няма недей  Party
И така стана - вечер го държах буден (нямаше протести  Flutter), сутрин аз навивах будилника по-рано, и така нямаше недоволни.

Успех!

# 164
  • Мнения: 9 120
Досега не съм си правила именно поради тази причина, заради лекарката ми... Rolling Eyes Ходя на всеки 6 месеца, взима ми секрет и го гледа на микроскопчето Crazy, но не ми го е пращала в лаборатория...на моя приятелка,когато я заведох при нея- оплакваше се от силно течение с неприятна миризма, от доста години...веднага й прати цитонамазката за изследване в лаб. ...това ме навежда на мисълта че все пак не ще да е от лекарка некадърност Thinking както и да е,следващият път като ида ще поискам сама...

Слончетка, сутрин и на мен не ми се ще, та вечер по-добре Crazy

Общи условия

Активация на акаунт