Има ли тук почитатели на Фреди Меркюри и какво изобщо можете да ми кажете за нег

  • 6 327
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 502
   Фреди е невероятен,харизматичен,много,много талантлив.Той е победител. Винаги съм го обичала.

# 31
  • Мнения: 1 629
обичам Bohemian Rhapsody, обичам я и в изпълнение на The Braids, сега ако влезе Франзелата ще ме линчува публично.

# 32
  • Мнения: 212
Редактирано съобщение

Последна редакция: чт, 20 ное 2008, 18:24 от Борис

# 33
  • планетата Земя
  • Мнения: 109
Знам за него, че е бил хомосексуалист и умира от СПИН който е хванал при необезопасен секс с друг гей. Не е ползвал презервативи с една дума.
Което е много, много лош пример за неговите почитатели... Явно презервативи трябва да се ползват по-често особено при хомосексуални контакти... Ако беше ползвал презервативи, сигурно и досега щеше да радва Седада и другите почитателки...
Ето как едно нищо и никакво нещо като един обикновен презерватив може да погуби такъв талант като него...
Явно не знаеш много.

# 34
  • Мнения: 262
Където се появи Борис, там не може да остане чисто обаче.

Ето малко снимки.
Да се види за кого говорим.
Радвам се толкова на всички отговори.
Едно е да знаеш, че Куийн си имат почитатели, друго е да ти го каже някой - да, аз...

           

     

     

     

# 35
  • Мнения: 1 629
хубу де, що сега Борис е виновен? Като си рок стар нямаш и тъмни страни ли? Нищо рок няма в това. Знаем как умря (според пиар легендите)  Бон Скот, виждали сме Флаш толкова друсан, че едва си държи китарата, Мик Джагър квакащ по сцената в очебиен делириум, Сид Вишъс няма нужда от коментар, Кърт Кобейн с идиотското си самоубийство, Джордж Майкъл и неговите тоалетни страсти...Меркюри кога го канонизираха? Вие рок фенове ли сте или пишем в антипода на Звездни компромати.

# 36
  • Мнения: 4 585
Sedada не е чела правилата за публикуване на картинка в мнение.

# 37
  • Мнения: 2 070
има да bowuu
ето я и любимата ми песен
http://vbox7.com/play:00caaaf3
много харесвам дуета му с Монсерат Кабайе-"Барселона"
не го намирам,обаче

# 38
  • Мнения: 262
Мюриел, Борис е МНОГО виновен.
Не става въпрос за факти, а за отношение.

Аксиома за мен е, че всеки човек би трябвало да може да се постави до Всеки, да сравни себе си с него, да си даде сметка къде е той и къде е другия, за когото мисли, и да има доблестта да си заеме съответното място.
А не да плюе по някой, на когото не може да стъпи на нокътя на малкото пръстче. То е ясно, че всеки може да каже това за Фреди Меркюри.
 
Въпросът е - а трябва ли?
Толкова е лесно да бъдеш циничен към живота на някого.

# 39
  • Мнения: 262
И на мен ми се струва, че снимките ми са твърде много.

Sedada не е чела правилата за публикуване на картинка в мнение.

Това ли е единственото, което можете да ми кажете?

# 40
  • Мнения: 1 629
Седада, не че искам да ти преча на житейската математика, но утре както си вървиш по улицата някой ще вземе да те напсува на майка и ти сигурно мило ще му обясниш, че това не е вселенски справедливо.
Всеки може да е циничен към каквото си иска, а някои го правят и в ефир. Сещам се за Хауърд Стърн, на когото му и заплащаха.

# 41
  • Мнения: 212
Sedada не е чела правилата за публикуване на картинка в мнение.

Щом е за Фреди Меркюри правилата на форума за големина на публикуваните снимки не важат...
Ще гледам кога (и дали) някой модератор ще й направи забележка че нарушава правилата на форума.

Относно цинизма - просто коментирам факти от живота на реалния (а не божествения) Фреди.
Щото Фреди си беше просто човек и нищо човешко не му беше чуждо. Истината е че ако беше ползвал презервативи и досега със сигурност щеше да те радва, Седада... И нямаше да пишем за него в минало време.

# 42
  • Мнения: 4 111
Станалото - станало. Всички сме грешни. Важното е какво е оставил за вечни времена, а не с кой и как се е ...
В тийнейджърските си години бях почитател на Джими Самървил. Какво чувах отсреща - ама той пе****ст. И какво от това. Не ме интересува. Важното е, че музиката му ме докосва. А гласът на Фреди? Никакви факти от личния му живот не могат да ме спрат да настръхвам на всеки звук, излязъл от гърлото му.
Пали, аз дадох линк точно на тази песен, която казваш, че не намираш.

# 43
  • Мнения: 4 585
Забележката няма нищо общо с отношението ми към песните на Фреди Меркюри.
Аз така си ги правя. Ако видя някой да си хвърля боклука на тротоара, да не спре на пешеходна пътека, ако е паркирал на пешеходна пътека му ритам калника.
Винаги. Даже имам белег на лявата вежда. Пък ако трябва да сме честни, някъде по време на регистрацията си кликнала, че си се запознала и си съгласна с правилата на форума.
Ако дадеш линкове, ще кликаме и ще гледаме Фреди Меркюри. Същата работа.

# 44
  • Мнения: X
Темата е за почитатели на Фреди Меркюри, следователно не виждам Борис що чини тука барабар с нещото си, наречено цинизъм. Цинизъм е комплимент за смешните  му опити да парадира със сексуална култура в тема, в която говорим за творчество. Предлагам му да спре да се куртуря и изаква в темата и да ходи да си жули паркета.

Общи условия

Активация на акаунт