Кипърска царска туршия....(17)

  • 21 511
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 001
Ехоооо....Здравейтееее  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Какво правите бей? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Муцееее,сложи ли туршията  най-накрая?  Joy Joy Joy Joy

Аз в събота бях бебегледачка на племенника ми(на 2 месеца бебок)  Crazy Crazy Crazy
Много ми хареса заниманието  Blush Blush Blush Blush Blush

# 61
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Доброооо утро и от мен еййй едва идържах до понеделник да ви драсна най накрая два реда  Party..че малките играят на лаптопа в къщи и все няма батерия #Cussing out #2gunfire
Павлинка и Блонди мерси за угощенията ....... Party Party
Блондичка виждам печката работи охо и ква баничка си спретнала охоо и какви ли още вкуснотийки ще наготвяш на нея само така ...... Heart Eyes..а цингетата почерпи ли Mr. Green
Селестинче малко на патерички ЧРД на твоята кукла да е винаги усмихната и да радва мама и тате  ura..а на тате пожелаваме мноооооого рожденни щастливи дни прекарани с вас  smile3525
БГМАМИ И БАБИ честит ви първи сняг да си го мачкате и газите с кеф...... hahaha hahaha.....тук за съжаление нямаме но в мечтите си никога не го забравяме..... Heart Eyes
Муцке гледам към Бабка Жабка си се запътила знаеш ти къде да отидеш...... Twisted Evil......
Бабке Жабке да наготвиш на Муцка най хубавите бабини нещица и да се почерпите за неше здраве....  bouquet
А пък аз май се оказва че днес имам имен ден newsm56
иииииии да ви почепя де ....заповядайте .....

# 62
  • Мнения: 5 001
Кати,ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! Да ти е свято името! Да си здрава и много щастлива! Весел празник!  Hug Hug Hug

# 63
  • Мнения: 30
Честит Рожден ден на Селестин и Свилен на Доли. smile3508 newsm59  bigdance2 TadaНека твоите Величества бъдат винаги здрави,силни,щастливи и много обичани.За което въобще не се съмнявам,впредвид писанията ти.Твоята история ме разчувства.Желая ти от все сърце все така да си щастлива,защото го заслужаваш.
Приятно ме изненадахте за снега.  Hands ClapНе бях чувала нищо нито по новини,нито от някого.Вече бях почнала да си мисля,че тази година дядо Коледа ще дойде по хавайска риза santa2.Ами то за тук е възможно,като се има впредвид,че само малко дъждец ни вали  umbrella от време на време и температурите са около 20 градуса  Nature Partly Sunny.Някак си не ми идва коледно настроение,въпреки,че всичко от доста време е украсено-магазини,улици и прочие.
Муци и момичета,а това с коледните картички как ще става.Ще пращаме картички по традиционния начин-по пощата ли?
Блонди честита нова придобивка,със здраве да си я ползваш и много вкусни манджи да готвиш,а догодина и..........баня.Амин.
Шанкулче губим се по трасето,моя нали е ловджия го xваща липсата всяка неделя и сряда и аз сама с малката издивявам newsm77.Цял ден Таралежите,Зайчето бяло и Зузуня и кукли и лего,боички,кyрабийки и т.н.На нея и е интересно и xубаво когато играем заедно,но аз искам и аз да направя неща интересни на мене,но кой ме оставя no.Малко на работа се отвличам.
Кати кво става с училището?Събра ли 14?
Нa всички  щастливо начало на седмицата smile3503 newsm51
Писали сме заедно Кати.Весел празник,жива,здрава и обичана  bouquet.Хич ме няма с тези празници.

# 64
  • Мнения: 577
Здравейте,хубавелки  Hug и хубавец    bowuu
Кате,да си жива и здрава!Желая ти много здраве и щастие .Бъди все така позитивно настроена !
Селестин,да са ти живи и здрави съкровищата!Как изкарахте?Специално за теб и твоите любими:
Блондичка,честита да ти е новата придобивка а колкото до баничката,така ме съблазниииии  Blush ще взема да спретна и аз....... Hug
ШанкулчеHug губиш се душицо----искаме те по-често тук  Hug
Павлинка,мерси за чудната закуска!
Муцка , Hug къде си моме хубаво?
Буболинке,заедно сме писали.Ако знаеш какъв студ е днес в Пловдив брррррррр...Но въпреки това още не ме обхванала Коледната еуфория,макар,че у нас е вече украсено  Crazy  Crazy  Crazy Няма как-в градинката са украсили-ние няма да останем назад я!Аааа и писмо писахме до дядо Коледа,понеже и в градинката пак са писали......... Joy Писах,писах......дано половината работи ги позабрави,ще го питам от време на време да видя какво помни.А така и ще отсея най-исканите подаръци.  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 903
Еййй, Катенце, ще ме умориш... Как тъй шЪ ка`ЙШ "А пък аз май се оказва че днес имам имен ден "?!.. Laughing ... Ти кво.. newsm78.. - до сега не си ли го знаеше... hahaha... Не "май"  ами днес си е "баш" именния ти ден - Св.Екатерина.., та нека тя винаги да те закриля... и от сърце ти желая здраве, щастие и късмет!...

И смятам че на една красива българска   κοπέλα /като теб/
напълно ще подхожда такава от цветя капела! newsm51

# 66
Павлинка, TheNMaster, blondy-mamma, lusien4eto, Муци, babka_jabka, Didia, shankulova, Katy6,   bouboulino, Жужи! Мили мои, от все сърце ви благодаря за чудесните думи! Когато влязох във форума и прочетох всички тези прекрасни пожелания, ми стана много мило!   newsm51 newsm51
Партито на Инчето си мина гладко, като по вода. Макар че началото не изглеждаше многообещаващо - точно преди да тръгнем към Макдоналдс, небето зачерня, мъж ми се спече и взе да се притеснява дали нямало да вали, дали щели дойдат гостите, ако времето е лошо ... Викам му, спокойно, всичко ще се нареди – това дете е специално, има си приказка с Господ. И действително, изведнъж едно слънце пекна, стана топличко и ние родителите се курдисахме  отвън, на припек. 
Въпреки, че пет деца не дойдоха, останалите десет компенсираха бясно и в един момент имах чувството, че са сто, а не десет. Заличката, в която правят партитата, направо изглеждаше размазана – премрежваше ми се погледа от деца, тичащи лудо напред-назад. За наш късмет, оказа се, че жената от Макдоналдс (тази която сервираше поръчките) е българка. Дали заради носталгията, дали поради липсата на езикова бариера, тя прие много лично цялата организация и като Фигаро беше на пет места едновременно. Вложи лично чувство тази жена, Елена се казва, а когато хубавите емоции витаят наоколо ... Изобщо и Елена, и другите хора, свързани с партито работеха като строен механизъм. Нашенката поемаше всяко гостенче, мяташе го в ръцете на една друга, дето им рисуваше лицата, а после по конвейера предаваха ошашавените деца на клоуна, който незабавно ги включваше в игрите. На мен и на Свилен не ни остана нищо друго, освен да хвърляме по едно око от време навреме и да правим снимки. Мъж ми се поуспокои и даже (това 45-годишен човек, моля ви се!!!) даде да му нарисуват и на него лицето. После децата ядоха, имаше торта, неусетно мина времето. Забелязах, че на родителите не им се тръгваше. Това ми се струва най-добрият показател дали едно тържество е било успешно или не. Като видиш гостите да се влачат на тръгване ... Тези дни ще кача снимки в Кукунделата.
Kate, да ти е честито името! Да си щастлива! Скоро някой ми казваше, че като пожелаеш на един човек щастие, ти всъщност му пожелаваш всичко останало - и здраве, и любов, и богатство. Щото болен щастлив няма, нали? Та, Кате, да си много, много щастлива!
На всички останали -  и вие така!


# 67
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кате , да си жива , здрава , весела , щастлива!
Много любов и късмет! Весел празник!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 456
Добър ден...


Първо разбира се нашата именичка Кати.... Heart Eyes



И сега ви почвам вас.... hahaha

Мастерче, видях се в чудо с тая твойта туршия, обаче я преборих.
Първо бях забравила камбите, после забравих солта, че трябва да е морска, после
захарта ...е ако още веднъж се беше наложило да ходя до магазина щях да се предам!
Обаче всичко е натъпкано, полято и сега се обръщаме.... Mr. Green

Жужке, ето ме!
Още не съм пуснала поръчката обаче и това ще стане...А, гледам си писала за
бурканчето със сладкото. Кво` стана наистина?!  newsm78


Буболинке, ами по пощата мила! Heart Eyes
То затова от толкоз рано се готвим и да се разберем  Naughty да няма не
разбрали.... Laughing Който не си е качил адреса, няма картичка и разбира се
после ще бъде обществено порицан..... hahaha Joy


Баба Жабке, много си мила! Ще се възползваме с Алекс.
Тази година съм решила по-честичко да ходим до Витоша,
да тича и да си играе по снега щерката, пък мам да хваща тен...
Така, че ако има наоколо Драгалевския лифт например парк
сме първи.....  bouquet

За сега това от мен!
На всички ви прекрасен ден и много усмивки!

 





Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 16:17 от Муци

# 69
  • Мнения: 5 001
Аз да почерпя,че днес майчето ми има имен ден.Да ми е жива и здрава!






Муце,браво на тебе  Hug Hug Hug Hug След 10-ина дена сте готови да хапавате и пийвате с туршийката Crazy Crazy Crazy Crazy

# 70
  • Мнения: 903
Здрасти отново!

Днес И-нетът ми е ужасен - прекъсва на всяко 5-10мин... devil.... Преди малко бързах да поздравя Катето за ИД.., та сега да се доизкажа....

Буболинче, мерси за пожеланието и ха дано от твоите уста, в ушите на когото си трябва!...Амин! Mr. Green

Доли, радвам се че партито е минало така успешно! Предполагам Селестин пърха като англече от щастие и още е в еуфория... Снимката е много хубава също.., а и ти звучиш така приповдигнато... - абе с две думи личи си че празника на твоите двама рожденника ти е дал и на теб страшно голям положителен заряд емоции Hug

Жабке, от вчера насам /откак си смених аватара и текста под него, обърнах внимание и на твоите промени/ се каня да ти кажа - с тебе двете към настоящия момент, имаме смятам най-свежарските лични текстове под аватарите newsm74

Жужони, душко, кво стана със шофьорлъка.. newsm78.. - изпита мина ли, що ли... Да не би вече да си почерпила, пък аз да съм го проспала... fiuuuuuu

Оооооо, Мастерче, живо и здраво да ти е мамчето-именячка!  bouquet  Ама ти с тия пастички и Павлинката с тез плодови сладкиши.... Ааааууууу....направо до инфаркт ще ме докарате - на таквизи неща реагирам
като бик на червено, шЪ знайте...

Целувки на всички и айде чао - бързам да публикувам докат`Нета не е казал пак "нъцки"...  

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 14:48 от blondy-mamma

# 71
  • София
  • Мнения: 1 529
http://www.vbox7.com/play:dc7f0541
Честит имен ден Кати!

# 72
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кати специално за теб.   bouquet

http://www.vbox7.com/play:9fccc708
http://www.vbox7.com/play:dc7f0541

# 73
Eхо и от мен Simple Smile Една ново дошла майка в Кипър-Ларнака . Моето бебче е на 8месеца и се казва Константин.Щте се радвам да ме приемете вав вашата славна држина!!! Heart Eyes

# 74
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Симона , добре си дошла!  bouquet
Не всички тук са кипърски мами.  Peace
А аз съм бабка от БГ.  Crazy
Но , се чуствам комфортно сред тях , като едно голямо и дърто талисманче.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт