Пътя до АПРИЛ преполовихме и с покупките се заловихме!

  • 12 719
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 568
Здравейте мами!
Първо честито на лелята да ви е живо и здраво бебчето!!!! Simple Smile
Аз също всяка сутрин ставам изпотена ,но вечер спя непробудно.
За напълняването не ми се говори такъв апетит имам ,че.........
А за нервността  Simple Smile ужас всичи ми казват ,че съм много раздразнителна,тъкмо започнах да практикувам позитивното мислене и........
роем относно кръвната картина това е недопустимо как два пъти?Прави се по-често нали трябва да ти следят кръвните показатели.Ами хемоглобина ,който пада често?Щом ти става лошо направи изследвания аз се чувствам добре въпреки ниския хемоглобин и вече пия хапчета.

# 256
  • Варна
  • Мнения: 11 340
madlena, от Ягодката го поръчвам.

# 257
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте момичета  Grinning
На мен ми е много лошо днес но много се освежих след като ходих при доктора и ми каза че всичко е наред. Много започна да ми пада кръвното защото се опитвам и кафето да спра така и така тази седмица съм си в къщи.  А навън с малкия не мога да се разхождам защото се изморявам много а той е като на madlena. Да ви кажа аз предния път бях така с две при условие че каката беше много послушна и ми беше ужасно трудно. Най - мразех ситуацията на разходка сме и тя казва имам пиш или .... и трябва да я заведа до гадната тоалетна в най-близкото барче ами беето в количката? #Cussing out А с любовта не е така като започнете да се жертвате за бебо ще видите как ще ви е пълно сърцето и за двете слънчица. Иначе няма вариант да не ги пренебрегвате по големите.
princessa raia - честито бебо  Grinning много е хубаво в семейството да има деца с близка възраст
За присъствието на раждането и моя мъж не ще и да чува макар че чесно да ви кажа ми се иска да види на какво сме подложени жените за да си има едно наум като се оплаква колко е изморен пък му се искало да се разтовари някъде. Пък и той на един преглед с мен не е дошъл а на раждането ли. Нали е по важно всичко да е наред и после да се почерпи порядъчно с приятели  Mr. Green
Малее нещо пак излязъх от добрият тон
Хайде лека и полека  Hug

# 258
  • Мнения: 172
роем относно кръвната картина това е недопустимо как два пъти?Прави се по-често нали трябва да ти следят кръвните показатели.Ами хемоглобина ,който пада често?Щом ти става лошо направи изследвания аз се чувствам добре въпреки ниския хемоглобин и вече пия хапчета.


Хм, може би отново трябва да го направя на въпрос, защото при първото и единствено изследване се установи, че имам анемия и си пия два вида хапчета...
За килограмите точно тази сутрин се чудех дали не може когато отида на преглед да помоля да не ме теглят, че после ми трябва една седмица да изляза от депресията  Crazy

# 259
  • Мнения: 444
Здравейте и от мен! Hug

 Реших да се разпиша, да не ме забравите хептем, не че има нещо ново около мен.
Започнаха да ме сърбят пръстите предколедно, харчат ми се пари, ама като не мога да се придвижвам сама на далечни разстояния, ще почакам до събота, да идем с мъжо по магазините, че племенници много, пък и бъдещия батко трябва да уредиме с подарък.

Сашимама и ние сме почти на вашето дередже. В детската на племенницата ми е имало детенце със скарлатина, а в събота се виждахме с нея и децата доста поиграха. Тя я е карала, но разбрах, че повтаря, а и мисля, че все пак е заразоносител.  Thinking
Та очакваме включване, лошо е ако се наложи да се пие АБ. Малкият досега не е пил, дано и на мен не ми се налага. Praynig

madlena Моите гърди пък предния път бяха значително по-големи в сравнение със сега.  Rolling Eyes

princessa raia Браво за добрите резултати! Hug

# 260
  • Мнения: 10
Здравейте, мами!
Днес получих обаждане от клиниката на професор Марков, изместиха ми часа от 23.12.2008 на 04.12.2008 и съм много щастлива, защото сега съм в двадесета седмица и феталната така ще ми е тъкмо на време. Само че малко ме е страх... Praynig Моята лекарка ми казва че всичко е наред и бебка се развива добре, надявам се да е така наистина! Стискайте палци!

# 261
  • Мнения: 10
Забравих да попитам дали някой вече е бил при него и  с какви впечатления е? Наистина ли е толкова добър, колкото ми го хвалят?

Мами, вие обмисляте ли съхранението на стволови клетки?

# 262
  • Мнения: 7 132
Днес получих обаждане от клиниката на професор Марков, изместиха ми часа от 23.12.2008 на 04.12.2008
Кой е професор Марков?  Rolling EyesТези д-ри с името Марков, които аз знам са доста млади. Единият е набор, а другият е още по-малък.  Wink Братя са.

И аз предния път бях с много  bombs. Сега доста по-леки ги чувствам, въпреки че вдигнах размера на чашките.
Шоки, все на ужасни плодове попадам.  Идея си нямам колко зелени ги берат и колко продължително пътуват до родните пазари, но съдържанието на цитрусите примерно е меко казано спечено.
За изследванията - каквото се поема от ЗК ползвайте го, но когато имате подозрения, че нещо в организма не работи според разбиранията ви, намирайте втория начин.  

# 263
  • Мнения: 10
Ами професор Марков ми го пхвалиха оттук оттам и аз затова реших да отида. Кабинета или по-скоро клиниката му е на една пресечка на "Оборище", май "Алеко Константинов" беше. Друго за него не мога да кажа. Живот и здраве всичко да мине наред, ще пиша отзиви,

# 264
  • Мнения: 7 132
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
За същия човек иде реч. За големия брат. Млад е за професор, че и за доцент е доста млад.  Wink
Отзивите за него са преобладаващо добри. Доста (почти всички) мои приятелки от проблемен форум са му големи фенки. И все пак е човешко същество и понякога греши. Апаратура добра, нов кабинет.

# 265
  • София/Люлин
  • Мнения: 61
Сега се сетих да ви питам. На вас пада ли ви косата? Моята ужасно много пада, а в същото време много бързо расте което не ми е присъщо. Дайте съвет какво да правя, маска или някакъв препарат да ми препоръчате.

# 266
  • Мнения: 1
МОМИЧЕТА ...моля ви да ми помогнете,че оплесках нещата в албума...   newsm12  исках да кача две снимки при вашите коремчета ама нещо неуспях и пак пробвах и накрая се оказа,че съм ги качила няколко пъти а не мога да изстрия повтарящите се а и за името къде да напиша не разбрах...въобще май се съвсем оплетох нещата  Embarassed

# 267
  • Мнения: 444
Забравих да попитам дали някой вече е бил при него и  с какви впечатления е? Наистина ли е толкова добър, колкото ми го хвалят?
Ами и аз съм доволна, тъй като ме успокои, че всичко е наред засега. Добри резултати - добър доктор... Mr. Green
 Само трябва да се въоръжиш с огромно търпение, чака се около един час след уговорения. Цена за фетална морфология - 80лв., със запис на диск = 100лв. Peace

# 268
  • Мнения: 36
Здравейте, мамчета!!!
Искам да попитам нещо, на което може би не е много тук мястото Thinking. В албума на априлки, когато си качвам снимка как да и сложа име newsm78? Още веднъж, простете ми невежеството! Blush

# 269
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 997
Както си в албума, горе вдясно има оранжев бутон "опиши снимките". кликаш на него, избираш снимката и пишеш.Ако искате да триете - кликвате върху снимката и под нея има един Х, натискате и тя се изтрива.

Общи условия

Активация на акаунт