Имаме си вече ний тумбаци, а от вътре ни ритат МАЙските юнаци! №9

  • 18 384
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 29
 #Crazy  И НИЕ СИ ИМАМЕ ВЕЧЕ СНЯГ ВЪВ ВАРНА smile3534,АМА СЕ ТОПИ ПРЕДИ ДА Е ПАДНАЛ НА ЗЕМЯТА ЗАЩОТО Е МНОГО ТОПЛО. НО ВСЕ ПАК СНЯГ Е.

# 76
  • Мнения: 857
Честит първи сняг и от нас в Благоевград Simple Smile
Аз днес ходих до Гърция до Джъмбо да пазарувам подаръци за Коледа и настинах . Сега лежа и ме втриса от студ, а носа ми тече ужасно. Sad
За сънищата от както съм забременяла не съм спряла да сънувам от странни по странни.
Тези дни не мога да спра да ям и веднага съм качила още 2кг отгоре (общо 5-6).
Лека вечер

# 77
  • Мнения: 66
zaiobaio    Hug  благодаря ти за отговора! То и без това не ми остава друго, освен да се доверя на лекарите и да престана да се шашкам ... Simple Smile И мъжът ми заяви, че той не се чувствал компетентен та да разбира повече от лекарите (най-верояно визирайки мен).

Терминът ми е на 30 май и сега живея в Англия, това ми е първа бременност и явно затова се шашкам повече  Grinning

Честит Първи Сняг! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 21
ralichkou  какво кученце имаш? Simple Smile Ние в къщи сме с три броя (мини пинчер и две улични превъзходни) и едно коте. Simple Smile Голяма веселба, но доста тясно и тези разходки...добре, че приятеля ми върши тази работа през повечето време откак съм бременна. Simple Smile

ами и моето е улична превъзходна.прилича на лисица.много е сладък и го взехме по обява от сайт за бездомни кучета.обаче е още малък и прави бели.незнам как ще се справим като дойде бебчо. Grinning.Ако успея ще кача снимка

# 79
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Здравейте и от мен!
Тези дни упорито се борих с една настинка, но ме повали накрая. Запушен нос, болящо гърло, кашлица ... само Т. нямам. Подхванала съм здраво Цитросепта по общо 15 капки на ден, разделени на три приема, пръскам Тантум верде в гърлото, Еуфорбиум композитум в носа и се наливам с чайове по цял ден. Да чукна на дърво днес ... поне сега съм по-добре. Като настане привечер обаче и всичко ме заболява наново.

# 80
  • Мнения: 235
Na bolnite mam4eta da se pazqt i da ozdravqvt byrzo 4e... lo6a rabota.

Nqkoq ot vas mislila li e da syhranqva stvolovi kletki? Eto edin sait kydeto mojete da polu4ite malko info po vyprosa :

www.smartcells.com

# 81
  • Мнения: 857
beboranka на първото си дете съхранихме стволови клетки и сега съм решила пак да го направя.
Мисля, че за това си заслужава да се вземе дори и кредит.
Аз лично ги замразих в Крио Сейф и дано никога да не ги използваме.

# 82
  • Мнения: 3
Здравейте мами
може ли да се включа към вашата темичка
и аз чакам бебчо през май по точно 31
  Grinning

# 83
  • София
  • Мнения: 6 215
Здравейте!  Simple Smile Ние се връщаме от разходка в парка, много беше приятно, сняг, малко щипе бузките  Simple Smile Болните да оздравяват!  Peace
krassimira_80 , добре дошла!

# 84
  • Мнения: 16
ralichkou  какво кученце имаш? Simple Smile Ние в къщи сме с три броя (мини пинчер и две улични превъзходни) и едно коте. Simple Smile Голяма веселба, но доста тясно и тези разходки...добре, че приятеля ми върши тази работа през повечето време откак съм бременна. Simple Smile

ами и моето е улична превъзходна.прилича на лисица.много е сладък и го взехме по обява от сайт за бездомни кучета.обаче е още малък и прави бели.незнам как ще се справим като дойде бебчо. Grinning.Ако успея ще кача снимка

Ще се научи да не прави бели докато дойде време за бебчо. Мойте и на трите им тябваше около годинка. Може да се каже, че на година вече успяват да стискат и да пазят мебелите в къщи.

И ние днес направихме една голяяма разходка на Витоша. Много приятно време, но и аз почвам да се разболявам и .... трябва сега да почна удано с чайчета. Simple Smile

# 85
  • Мнения: 849
Хей, МАЙчета! Много станаха болните. Не е добре така!!!  newsm12 Да се пазите и бързо да оздравявате!!!  newsm10
krassimira_80 , добре дошла сред нас!  Hug
Burberry, къде в добрата стара Англия си? Аз през лятото бях три месеца на специализация в Лондон, но успях и малко да попътувам. много ми хареса тази страна. определено смятам да се връщам там при всяка удобна възможност! Забременях веднага, щом се прибрах. Както се изрази съпругът ми - "знам ли те дали пак няма да хукнеш нанякъде"... newsm47 Ние сме от доста години заедно и той милият все ме чака да се прибирам от няколкомесечни замотавания тук и там.
За мен това също е първа бременност и сигурно щях да се шашкам повече, но след като се разбра, че чакаме близнаци и то еднояйчни с купища рискове, изведнъж се усетих изморена от притеснения и сега се чувствам като... изтръпнал крак.  newsm62 По себе си съдя, че след като минаха месеците с гаденето и ми се върна енергията, определено мисля по-малко за възможните проблеми и съм по-спокойна. Слушам лекарите и добре, че имам много работа, та нямам време и сили да се замислям особено. Да сме живи и здрави, пък каквото ни е писано! Ти там определено си в много добри ръце - възможностите на медицината там са наистина големи. а и здравната им система, колкото и да е критикувана, все пак работи и то доста добре. Пиши как те следят, на мен лично ми е доста интересно....

# 86
  • София
  • Мнения: 12 298
  Може ли да попитам мамите взели си вече резултатите от БХС в София, Майчин дом как става това. Само на място или мога да се обадя по телефона за резултат?

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 4 566
Само на място ги дават, макар че предполагам и друг може да ги вземе вместо теб. Но ако се обадиш по телефона и попиташ дали са ти готови и просто им се примолиш да ти кажат дали са добри- ще ти кажат. Аз така направих- казах, притеснявам се малко, ще ми кажете ли какви са. И ми ги казаха.

# 88
  • Мнения: 488
Здравейте мамчета!

Аз се връщам от Банско.  Но не ми завиждайте, че точно по времето на хубавия сняг съм била в този прекрасен курорт. Там нямаше никакъв сняг. Вечерта заваля за малко, невероятно ужасен вятър и сутринта всичко заледено. Ужасно беше.

От Дупница тръгнах с такова готино настроение за едно бавно спокойно пътуване из заснежените пътища, но........... уви нямаше такова. Здраве да е. Следващия път както се казва  Mr. Green

Аз съм добре и бебчо е добре, надявам се да му е харесала разходката  Joy На мен определено ми хареса едно разнообразие, далече от Дупница.  Mr. Green

До скоро момичета!   bouquet
Чета ви редовно.  bowuu

# 89
  • Мнения: 4
И аз ще ходя на Банско за празниците другия месец и така се надявам вече да има сняг. Малко да разходя бебка из борови гори, че така сме скарани с разходките. И с топ не могат да ме помръднат да повървя дори и няколкостотин метра.
Преди 2 седмици се прежалих да отида до Морската градина, не бяхме ходили не помня от кога ...  Naughty не е хубаво така, знам, но не обичам и това си е. Та като се знам и в Банско, че ще си стоя повече в и около хотела ...  Party
Днес, сутринта, направих няколко снимки на тумбака и сега ще ги кача в албумчето. Последните дни сякаш с часове расте Flutter и съответно и килограмите  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт