Jako-o :)

  • 3 715
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 25 461
Хубави неща има. Изглежда и от него ще се поръчва.

# 16
  • Мнения: 1 196
Да разгледам и аз   Peace

# 17
  • Мнения: 3 880
Ами след като до момента не сте били клиенти на този магазин е логично да нямате и клиентски номер. В такъв случай прескачате графата "Sind Sie bereits Kunde" (Клиент ли сте вече?), прескачате и втората графа, която също е за вече регистрирали се потребители, които си имат вече потребителско име и парола и отивате на "NEUKUNDE", което ще рече "нов клиент", кликвате червения бутон под него и си вкарвате данните, там никой няма да ви пита за клиентски номер Peace

Не знам какво значи това ,но щом ви пречат ги изтриите !!!!
Татти има предвид, че не е хубаво за всяка текнала мисъл или възклицание да се пуска отделен пост Wink Има опция "редактирай", можеш да я ползваш, когато искаш да допълниш нещо към вече публикуван пост, иначе заприличва на чат, а не това е идеята на форумите (да уточня, че не те поучавам или наставлявам, не ми е това работата Wink, просто исках да поясня, за да не се чудиш за какво ти направиха забележка Peace)

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 18:23 от Biba Sparrow

# 18
  • Мнения: 1 251
Яко, яко, ама пак пари ще харчим! Mr. Green Ей, ще ме изсели мъжо баш в студа заради вас! Heart Eyes
Biba Sparrow, а там при вас какво е мнението за този сайт-поръчва ли се от него, коректни ли са с доставките и сроковете?

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 19:46 от ORHIDEA

# 19
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
много хубави неща има  Peace

# 20
  • Мнения: 1 251
Някой успя ли да се регистрира?

# 21
  • Мнения: 3 880
Biba Sparrow, а там при вас какво е мнението за този сайт-поръчва ли се от него, коректни ли са с доставките и сроковете?
Един от най-известните сайтове за детски играчки е, и предполагам, че сигурно са коректни, след като толкова години са в челните редици.
Аз лично не съм поръчвала при тях, защото ми се струват малко по-скъпи от някои други магазини и когато търся нещо определено, обикновено го намирам другаде по-евтино.

# 22
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Така, след като не успях да се регистрирам като нов клиент поради прословутия клиентски номер, писах на ел.адрес даден за контакт и днес получих този отговор:
your customer number: 4996111
Dear Mrs Alexandrova,
thanks for your e-mail.
Kindly find your customer number above. However, so that it is accepted for registration on our homepage, we need to save your birth date in our system. Please let us know when it is.
Kind regards sends
Jako-o GmbH
i. A. Carolin Pfeiffer
(EU-Team)
E-Mail: eu-kontakt@jako-o.com
[/color]
Та, девойки, отивам да харча пари....

# 23
  • Мнения: 1 251
Супер, сега и аз ще им драсна един мейл, че да мога да се регистрам!  Peace Heart Eyes

# 24
  • някъде
  • Мнения: 979
Така, след като не успях да се регистрирам като нов клиент поради прословутия клиентски номер, писах на ел.адрес даден за контакт и днес получих този отговор:
your customer number: 4996111
Dear Mrs Alexandrova,
thanks for your e-mail.
Kindly find your customer number above. However, so that it is accepted for registration on our homepage, we need to save your birth date in our system. Please let us know when it is.
Kind regards sends
Jako-o GmbH
i. A. Carolin Pfeiffer
(EU-Team)
E-Mail: eu-kontakt@jako-o.com
[/color]
Та, девойки, отивам да харча пари....
Моля ви,кажете какво им писахте и на немски ли пишете?

# 25
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689

Моля ви,кажете какво им писахте и на немски ли пишете?
[/quote]
Амиииии!! ДЕ да ми беше толкова добър немския  Laughing Ин Инглиш, ето :
Dear Gentlemen,
I am a 37 mom od 2 boys. I have purchased Jako-o goods while in Germany and was really pleased to know that now I can shop online. Unfortunately I cannot register for two days already, as the registrastion requries Kundenummer (customer number) which I do not have. Where shall I get it from?
Thank you for your kind co-operation!
Best regards,

Дано да съм помогнала.

# 26
  • някъде
  • Мнения: 979
Да,благодаря ти!Ей сега и аз им пратих имейл.Да се надяваме ли,че за Коледа ще са тук играчките Thinking
Хайде пускайте интересни линкове,че по-бързо да напълним кошниците Mr. Green

# 27
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Ако някой прави поръчка,може ли ад ми пише на лични да се включа и аз...

# 28
  • някъде
  • Мнения: 979
Мислех да поръчвам,обаче не ми пратиха кунденумер...

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 134
Моля, светнете ме как да променя езика - тоя немски хич не го разбирам  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт