Зима на вратата чука, с МАРТенчето няма скука

  • 8 810
  • 213
  •   1
Отговори
# 165
  • хасково
  • Мнения: 378
Здравейте !
Честити месечинки на днешните ни бебчета! Hug Hug Hug
И честит имен ден на именниците,да са живи и здрави!
Ние днес,студ не студ бяхме 3 часа навън на Тошко му беше много добре,аз съм доста зиморничева,но няма начин!
Виви,не се притеснявай ние нито можем да седим на дупето си,нито стъпваме,но педито каза да не се безпокоя.Бил много висок,а килограмите му малко и затова не можел да седи още.
Аз също съм с кремчето на мустела за лице и съм доволна.
Енигма,за имам  допълнително затравнозастраховане в Дженералити и също ми поеха цялата сума от раждането.Най-добре отиди в някой от офисите им и се запознай с условията.Мен ме осигуряват от фирмата.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 16:30 от Mamma

# 166
  • София
  • Мнения: 982
enigmata има смисъл от тази застраховка, само ако от фирмата ти те застрховат и застраховката е такава, че покрива раждандето. За физически лица таксите са им по-големи, а и пакета като цяло не е същия.

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравейте от мен и Алек!
Бройте ни и нас за Коледното парти. Нямам претенции за дата и час, а също и за мястото.
А можем ли да организираме да е наистина Коледно - с подаръци и дядо Коледа? Готова съм да помагам с каквото мога и трябва.  Wink
Нямам никакво време да седна пред компа, но успях да прочета тази тема. Остават ми предните две.
Ставам, че отиваме на плуване с бебчо.  Hug До довечера!

# 168
  • BG
  • Мнения: 1 900
еk_velika имаш и моя глас.Айде пуснете още някой глас тук  http://www.moetodete.com/component/option,com_datsogallery/Itemi … l/sorting,rating/

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 17:02 от vivi_an

# 169
  • Мнения: 63
Здравейте, мамчета!
Честити месечинки на всички сладки бебоци!
Честит имен ден на всички, празнуващи днес!

Лори, Еми е голяма сладурана.

Зори, Жорето ще го изпапкам, както си скача!

Аз не пиша напоследък, защото около мен само проблеми с това здраве. Вече психически не издържам на целия този кошмар. Другата седмица влизам във ВМА, дано поне там направят нещо. Стискайте палци, момичета! Имам нужда от вашата подкрепа, а Марти - от пълноценна мама!

А ето и едно клипче от нас:
http://pepina80.multiply.com/video/item/2/MVI_0878.AVI

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 17:07 от pepe_80

# 170
  • Мнения: 69
набързо да ви покажа как открихме зимния сезон, голям кеф!!!

# 171
  • Мнения: 575
Честит имен ден на Катето ни /Andjela81/, всичко най-най-хубаво ти пожелавам  bouquet
Честито и на малката Катерина на Буми  ura


Зори, Тинчето не празнува ли на Коледа newsm78 Тинчетата нали са Христинки, или аз съм в грешка.

pepe, много сладък скокльо си имаш Heart Eyes Стискам палци скоро да приключи твоя кошмар Praynig Дано бъдеш в ръцете на добри специалити, и всичко да остане зад гърба ти.  Hug
Къдричке, много са готини двете снежни мадами, хаха Simple Smile
enigmata, мерси за инфото. Значи ще взема и аз Мутела.

Ние сега се прибрахме от разходка и кафенце. А днес взех кухня за пръв път, от Джуниър меню, на Али много й хареса, а десерта го хапнах аз Mr. Green

П.П. и аз гласувах и за двете момичета Wink, но като гледам ek_velika е повела с доста.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 17:24 от ането

# 172
  • Тук и там
  • Мнения: 97
еk_velika - гласувах  Peace Давай сега и рецептата  Mr. Green
Станкова - тебе не те открих в същата анкета  newsm78
Къдричке - при вас купона е на 6 Party Откъде се сдобихте с шейничките - искам и аааааааааз /не за мене де  Embarassed/

Ние вчера бяхме така:


Пепе - много сте сладки с бънджито  Grinning Дано вече свършват здравословните ти проблеми и най-накрая се отдадеш само на малкият скокливец  Peace

# 173
  • Мнения: 955
Честито на всички именници.АЗ чак сега разбрах.
Виви ан,най-после се справих с гласуването.Имаш 2гласа от мен.
Гласувах и Ек-велика.
Сега отивам и за СТанкова да пусна едно гласче.

# 174
  • София
  • Мнения: 3 123
Ането,не знам и аз,то някои имена имат по няколко дати за имен ден.Ето Александър примерно,на нашият календар го има на две места. newsm78За днес там пише,че и Тинка празнува,та така.Бе пожеланията да се изпълнят,пък и да има и да няма,все тая. Mr. Green

pepe,много е сладък къдрокоско.Айде да се оправят нящата при теб,за да се раздваш пълноценно на това съкровище! Hug Praynig

Къдрич,ма много сладко това зимно мече бе,да я цункаш от нас! Heart Eyes

Честит празник и на Andjela81 - всичко на-хубаво желая!  bouquet

Iva-1977 и твоята бузанка ми е много сладка.Само като я видя,каква е синеочка в подписа ти и се разтапям!

# 175
  • София
  • Мнения: 595
Пепе, стискаме палци и двете с Маги  fingerscrossed

Къдричка, сподели, плс. от къде купихте шейната? Аз отдавна разправям на мъжа ми, че това ще е най-удачни вариант за придвижване из неизчистените софийски улици. И друго да питам? Изстива ли дупето като е толкова ниско до земята?

# 176
  • Мнения: 473
Еми то добре и за Станкова да гласувам, но един път вече гласували не може да се повтори, иначи при първото гласуване можеше да избереш три момичета, аз уж гледах за още познати никове но съм пропуснала станкова  Embarassed

# 177
  • София
  • Мнения: 128
   Благодаря за пожеланията !
Ето почерпка от мен послучай именният ми ден
 
Аз онзи ден водих Ивайла да и бият инжекция за туберколозата да видят дали ще се зачерви , защото тя няма белег на рамото ( и с Ането нещо се разминахме ) и днес ходихме да го види периатърката и каза , че ще и бие БЦЖ ! Тя много плаче в космонафта, а и столчето и е вече малко и утре май ще ходя да търся друго, а баща и е за претенции за марката , та ще видим....
Аз съм за Коледно парти , но се чудя дали като всички гости немогат да ходят , ще се заемат да ги пазят и занимават  Thinking

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 50
И аз не успявам да гласувам за Станкова.  Confused
И басейна не работеше...само се разходихме.

# 179
  • София
  • Мнения: 595
А нашето БЦЖ вчера пак се активизира и "възпали"... За трети път вече  Rolling Eyes Направо вече не знам какво да си мисля. А лекарите казват "нормално е" като за всяко нещо дето съм питал до сега май  Confused

Малките ни сладурчета при първите си срещи със снега са толкова хубави  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт