Зима на вратата чука, с МАРТенчето няма скука

  • 8 810
  • 213
  •   1
Отговори
# 180
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Еми то добре и за Станкова да гласувам, но един път вече гласували не може да се повтори, иначи при първото гласуване можеше да избереш три момичета, аз уж гледах за още познати никове но съм пропуснала станкова  Embarassed
и аз така направих... в повечето анкети има опция за триене на глас и нов опит, но в тази няма Tired

# 181
  • Мнения: 326
И аз гласувах!

Честити месечинки на всички бебоци!
Честит имен ден на всички, празнуващи днес!


А пък аз показвам на мъжа ми Али и Еми в шейните, защото до скоро и аз врънках за шейна за Алис, но според него тя е малка и шейната е неподходяща, а той като ги видя и вика, "ама това са големи деца"  Joy Joy Joy Не позна, че са наборчета  Joy Joy Joy Много са сладки двете кукли. Дайте инфо от къде са шейните, защото наистина с количките е ужасно да се придвижваме в снега, а аз след 2 месеца ще записвам Али на кухня и ще трябва да ходя да си я взимам по някакъв начин.

# 182
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте  Hug
Връщам се да ви чета, че нямах нет 2дни...

# 183
  • София
  • Мнения: 982
Благодаря на всички които гласуваха за мен !!!

Деси, на нас в петък ни правиха преимунизация за БЦЖ и на лисчето, което ни дадоха пишеше при проблем да се направи консултация в кабинета на туб диспансера. Мога да ти дам телефон и адрес, ако искаш.

# 184
  • Мнения: 69
шейната е от Спорт Депо, до Бизнес парка в младост.
Къдричка, сподели, плс. от къде купихте шейната? Аз отдавна разправям на мъжа ми, че това ще е най-удачни вариант за придвижване из неизчистените софийски улици. И друго да питам? Изстива ли дупето като е толкова ниско до земята?

Дупето се пада малко по-високо, може би педя над земята и има една подложка с материал нещо като килимчетата пъзели. Имах намерение да я сложа в зимния чувал от количката, който отвътре е полар, а отвън непромукаем, но този път я сложих така. Имаше чорапогащник, боди и памучна блузка под космонавта и беше напълно топла навсякъде като я прибрах. Но аз по принцип много малко я обличам. Беше много стабилна, коланите се регулират. Чудех се дали е подходящо да взимаме шейна за тази зима, но съм много доволна от покупката!

          

А пък аз показвам на мъжа ми Али и Еми в шейните ............ защото наистина с количките е ужасно да се придвижваме в снега, а аз след 2 месеца ще записвам Али на кухня и ще трябва да ходя да си я взимам по някакъв начин.

Това не е Еми (макар, че и те ще са със същата шейна утре сигурно Wink, ще ги снимаме), то не могат да се познаят така опаковани Mr. Green И аз мислех да спестим количката, но май няма да стане, има много места с разтопен асфалт и там не е за шейна.

Ще ходя да си искам процент от печалбата за зарибявка, ако знаете колко хора се запалиха да вземат такива шейни Joy

пп. Али сега се вози на килима и бръмчи, кара се, като баща й спре да я дърпа Mr. Green. Ще ви пусна клипче после.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 20:19 от Къдричка

# 185
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Благодаря на всички за успокоението  bouquet

Ние днес доста добре се поразходихме, но времето беше чудесно. Докато се приберем само събрахме доста студ, че замръкнахме из улиците.

Ева е невъзможна след 18 часа, иска постоянно внимание, вече всичко и е омръзнало и и се спи, но аз не я оставам да може да я приспя по-рано. Сега съм я сложила в проходилката пък тя си полегнала на плота и си смуче пръста ooooh!, време е за баня и спане.

Къдричка, вие сте си намерили забавление, трябва и аз да пробвам, ама нямам килим Grinning и шейна

Гласувах за всички, ако има и други участници в конкурси да се обаждат.

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 22:20 от wiwi

# 186
# 187
  • Мнения: 39
При нас е вече само минус градуси и ние не излязохме днес. Whistling Домързя ме.  Blush
Има ли бебе без зъби като нас.  newsm78 Май сме последните беззъбки.Надявам се поне да са много здрави  Mr. Green 

# 188
  • София
  • Мнения: 595
То и при нас са отрицателни температурите вече. Днес следобяд е било -2/-3 ама я повозих половин час. После само бузките й бяха ледени.

И ние сме от беззъбите, хем се от най-големите в отбора  Rolling Eyes

Къдричка, намери ли сте му занимание и на тати като гледам  Laughing А колко струва шейната?
Сега като се разкашка и заледи, май стават за ползване само из полянките в парка, където не е имало движение...

Аз чак сега разбирам, че днес е празник. Честито на всичките ни именици! С най-добри пожелания   bouquet

ek_velika
, утре сме на консултация и ще говоря с педиатърката дали не е удачно да се консултираме вече със специалист. Уж казват,че това е хубаво, че имунизацията е активна-изграждала силен имунитет, ама аз си се притеснявам. Ако се наложи, ще те помоля за координати на туб-диспансера.

# 189
  • Мнения: 120
И ние нямаме нито един зъб още Rolling EyesНе знам нормално ли е ,не е ли...Педиатърката катоя питаш за нещо за нея винаги всичко е нормално Thinking
И на мен ми е интересно колко струва шейничката, много е сладка Али, как се усмихва накрая Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 190
  • Мнения: 308
   Момичета, така ми сгряхте сърчицето. Аз досега никога не съм празнувала имен ден, защото не знам, че имам. Но е толкова хубаво, че сте се сетили за мен.    Hug Hug Hug

 
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ НА БЕБЕТАТА ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС.

   ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО ИМАТ ИМЕН ДЕН.

   Мацки не се косете за зъбките. Както всичко останало и това си е индивидуално. Аз между другото съм чувала, че е по-добре зъбките да излизат по-късно. Не ме питайте, не знам защо. Лили извади първия си зъб на 7м. и половина, втория 9дни по-късно. . Двата горни зъба я измъчиха - първия проби на 08.11 на 9м. и десетина дни, а втория сега почна да пробива.

   Не съм гледала клипчетата, защото Лили спи, а тати гледа телевизия със слушалките, но утре ще ги прегледаме с Лили.

# 191
  • Мнения: 473
Къдрич, мини Къдричка е голяма сладурана а на татито голяма занимавка сте му намерили  Laughing

П.П. Все мисля като видя снимката на Али на Рони в подписа и да кажа че се разтапям, много много е сладка там. Абе въобще снимката е много готина.

# 192
  • София
  • Мнения: 3 123
Къдрич,много голямо забавление сте измислили и на Али явно и е гот. Mr. Green

wiwi,променила си снимката на аватара - много е пораснала Евинка и е още по-красива! Heart Eyes

Жори днес ми стопи силичките и нервичките,беше много лош.

# 193
  • Мнения: 0
И ние нямаме грам зъб.Питам педито,а тя вика:Споко ще излезнат.Ти човек без зъби видяла ли си?
Мноооооооооооого сладки бебчета по снимки и клипчета.Сладурковци.
 Коледното настроение още ми е далечно,но бебешко коледно парти много ме съблазнява.

# 194
  • София...........
  • Мнения: 957
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ от вчера и днес! baloni

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВЧЕРА(КАТЕТА) И ДНЕС(КЛИМЕНТИНА)!  bouquet


ТИНЧЕ, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ДНЕС!



Гледах всички снимки и клипчета  - БЕБЧЕТАТА СА ГОЛЕМИ СЛАДУРЧЕТА!
Иве, Галенцето все по-хубава става Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Къдрич, невероятна сладурка Heart Eyes

за коледния купон за съжаление без нас  Sad, защото ще тръгвам на работа от 13-14-ти някъде и със сигурност ще съм на работа на датата.

бебешката шейна ето я:  http://www.sportdepot.bg/products/ski/sheini/sheini/2221-detska-sheina

Лека нощ и сладки сънища на мами и бебчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт