Отговори
# 270
  • Мнения: 1 243
Момичета, днес моят малък мъж има имен ден. Кръстен е на дядо си, който празнува на Илинден, но във всички църковни календари името Иво е записано на 7 януари и ние го празнуваме днес. По този повод искам да ви почерпя виртуално (а как мис е иска да е реално, но и това ще стане някой ден). Заповядайте!

Benmary ех само ако Иво те надуши какви торти майсториш.... Hug
Днес му подарихме джага-сещате ли се какво е? (мини футбол, с едни пръчки отстрани и се играе с ръце)Малеее как го обясних само...А той милият леко се усмихна , поигра малко и идва до мен и тихичко ми казва "Мамо, аз нали слушкам?" Аз- "Да, мамо, поне се опитваш",  А той- "Исках Матю с къщичка, защо имам джаВа Cry нали слушках...."
Е, такава тъжна физиономия направи, че ми скъса сърцето. Пратих баща му да купува Матю мега блокс с гараж , в който спи. И довечера ще го изненадаме

Последна редакция: чт, 08 яну 2009, 01:20 от tsve_te

# 271
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Цитат
мистик, разгледах линка, наистина има страхотни запазени мозайки, но защо трябва да я превръщат църквата в джамия, да му се невиди! понякога много се дразня от такива неща  ooooh!
Джорди, хубаво че ти е харесал линка! Simple Smile Карие не е джамия! Преди повече от 60 години, след 10-годишна реставрация е превърнат в музей на християнското иконопиство, през 1948, с решение на Министерския съвет, bouquet А ако имаш предвид, че е била превърната в джамия след като е превзет Константинопол от Османците, ее, сигурно не забравяш, че първо е Средновековието и второ, че все пак става дума за империя! newsm78 Grinning
Здравей, Ели, забравих да ти кажа добре дошла!  bouquet

Последна редакция: ср, 07 яну 2009, 19:26 от mistik

# 272
На всички ви благодаря за милите думи и топлото посрещане!
Надявам се пожеланията ви да се случат някой хубав ден Laughing Praynig Praynig Praynig

Мирна,спокойна и ТОПЛА вечер на всички
 yesyes

# 273
  • Мнения: 745
Здравейте момичета,

Аз тази седмица съм в болнични - настинала съм и само лимони ям, пия чай.........но вече съм по-добре. Вчера ходих на лекар на 3Д-видеозон - бебчо е добре, доки потвърди че е момче, всичко си му е наред за сега пу пу пу Praynig
Малеее ама и аз дълга ваканция си спретнах от 19.12 та още съм в къщи. В понеделник как ще ходя на работа незнам Mr. Green
Ели добре дошла  Hug
Със закъснение честито на всички именници  bouquet

# 274
  • Мнения: 16
да няма нова тема и аз да не съм разбрала?

как сте?

# 275
  • Мнения: 58
Ей, пак ви хвана мързеливото джудже за ръката. Ама...

И кво, вие в Истанбул наистина ли нямата грам сняг?!?! Как не ви е срам, безсрамници такива.

Тук утре е работен ден, така че... някой ще седи в офиса цял ден, ама... какво да се прави.

# 276
В тази студена петъчна вечер всеки се гушка с любимите да се топли явно!
А утре 2ри ли ще се отработва?!?  Rolling Eyes
Ние работихме на втори и затова не съм в час (е аз не бях на уърк тогава де,така ми се падна)   Blush

# 277
  • Мнения: 164


Здравейте, момичета!!!  Hug
ПРЕДИ ВСИЧКО - ЗА МНОГО ГОДИНИ!!! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ, УСМИХНАТИ, ЩАСТЛИВИ И НЕКА ВСЕКИ ДЕН Е ПРАЗНИК ЗА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА!!!  bouquet

Моето късно включване се дължи на ужасната сесия.  Confused Моята година почна пак с уроци и изпити. Но си мисля все за други - по-хубави неща  Rolling Eyes  И тази година изтеглих от баницата с късмети "Екскурзията"  Grinning ...Съдбааааа..... Laughing
Иначе прекарахме супер на 31! Тя Дезерт се е похвалила.  Blush Наистина беше много хубаво и за първи път изкарахме празника на фона на "нашите "си ритми.
Честито на рожденничките със закъснение!   bouquet  bouquet  bouquet
Целувки на всички и се пазете!!!

# 278
  • Мнения: 58
Ели, мисля че втори се отработва. Аз се улавям, че в такива дни, като е по-спокойно в офиса работя много по-концентрирано. Сега друг е въпроса, доколко искам това, но поне има резултат. Леле, какво изказване само... посипвам си главата с пепел.

Диляра, а дядо Коледа като пише късметите, пише ли и къде е екскурзията? Че и на мен се падна късмет "да стягам куфарите".

Имам едно питане. Преди време някой беше казал, че има филм нещо като Моята голяма луда гръцка сватба, само че в турски вариант. Някой може ли да прати линк, или каквото и да било указание от къде да го смъкна? Както и субтитри (на по-популярни европейски езици  hahaha), щото на турски няма да се справя да го разбера напълно  Rolling Eyes.



# 279
  • Мнения: 6 243
Ghosn, не съм писала аз за тоя филм, но го гледахпреди време по ТВ -заглавието беше "Моята голяма луда турска сватба", но вероятно оригиналното наименование не е същото, допускам, че преводачът е направил аналогия с другия филм. Иначе филмът беше немски, ако това ще ти е от помощ. Много беше смешен, но и малко тъжен на моменти, като се замислиш, че това го има и в реалния живот.

# 280
  • Мнения: 58
Сладка Хапка, аз пробвах да го търся с това заглавие на английски, немски, но  Thinking Thinking тц

и аз съм чувала такива отзиви, и го търся от време на време, ама досега - безуспешно.

Я ме светнете, за новите банкноти в Турция. Аз имам някакви остатъци. До юни ли ще приемат от старите по магазините? Аз мисля да ги дам на едни познати, които ще ходят на екскурзия след 2-3 седмици. Че са към 200 лири, пък така да изгорят, ако не успея.

# 281
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен в този мрачен следобед .Гхосн и аз съм го гледала този филм,все ми се върти в главата ,че беше на Фатих Акън,режисор в Германия от турски произход Hug HugИмаме си ние в странство сънародници с коити да се гордеем Ръфат Озбек ,Хюсеин Чалаян,Мехмет Оз Heart Eyes LaughingДовечера ще питам мъжо за да ти дам по=ясна информация.Ходи ли по нашия хубав и китен край,представям си каква е красота Hug HugДиляра успешна сесия.Сега това ,което ти се струва омразно след години през усмивка ще си спомняш за него с умиление и лека тъга,ще си казваш ах ах каква сесия беше само.Това са най=хубавите спомени  bouquet

# 282
  • Мнения: 58
ооо, Хаксев, ходих. Никога не съм мислила, че мога да се чуствам като удома си. Беше прекрасно. Първия от новогодишните снегове ни хвана там, даже Шипка малко трудно я минахме, но нямаше проблеми. От това ходене нямам снимки в нета, но това е от лятото http://www.facebook.com/album.php?aid=2894&l=b2924&id=1314563155

# 283
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Добро утро момичета.Гледам много сте активни в кавички Mr. GreenАйде лятото от топлото ,зимата от студа ама таз тема тъй като гледам трудно ще я завършим.Гхосн аз съм се объркала ooooh!Въпросния филм не е на Фатих Акън и се казва в превод Моята луда турска сватба=Benim çılgın türk düğünüm.Koмедия,която тук се прие малко двузначно т.е за някои в комедията се усмивало турското население ,живеещо в Германия,но на мен лично ми хареса.Хайде добър и активен ден момичета а аз да ходя да си варя ашурето  bouquet

# 284
  • Мнения: 1 243
Здравейте милички  bouquetКак е настроението? Едни са болни, други ги мързи (аз в това число), трети пък само те си знаят защо не пишат.Ама на мен ми липсва темичката.
Bz, benmary оздравяхте ли? Дано всичко е наред при вас. Идвайте да слагате закуска, обяд и вечеря, че умряхме от глад Wink
 Drize Hug ела и ти де, не се крий.Липсвах ни , как искам да видя пак цветните ти постове... Hug
Elena малкото човече расте ли расте Hug КАк е каката? Чака ли вече с нетърпение появата на бебето?
steffi и тя се покри някъде.
На учещите бързо и безпроблемно вемане на изпитите, а на мамите-весели моменти с малките човечета без бели и главоболия.
Ние отиваме да дивеем в детския кът в мола. После ще ви проверя пак!

Общи условия

Активация на акаунт