Заплахи във форума!!!!

  • 9 335
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 5 710
Не съм била заплашвана, нито обиждана. Понякога са ми писали хора с идея да си изясним мислите извън темата, аз самата съм  писала на 2ма души с такава идея , беше ужасно неприятно и със сигурност няма да опивам пак никога.
Не обичам лични съобщения. Хората, с които ми е приятно да общувам лично ги имам на списъка си в чата.
Много отдавна не съм получавала лични, като се замисля;-))

# 121
  • някъде
  • Мнения: 979
Случвало се е да се доизяснявам на няколко пъти на лични,но чак пък заплахи...
Мисля си,че каквото и да е писала Франческа /а и всеки друг/,не дава правото на някой си да я заплашва.
Форумът трябва да си остане място за лафче,разтуха,майтапи,взаимопомощ.

# 122
  • Мнения: 2 407
Не ми се е случвало ,а и да ми се случи няма да се вържа много.

# 123
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Мисля, че е непредпазливо да публикувате снимки и данни на децата. Анонимността в нета е илюзорна.  smile3516

# 124
  • Мнения: 2 784
Мисля, че е непредпазливо да публикувате снимки и данни на децата. Анонимността в нета е илюзорна.  smile3516
Така е. Аз лично съм разконспирирала едно бивше гадже на мъжо и жената на едно мое бившо гадже. По снимки и постинги. Но не съм ги заплашвала. Още. Twisted Evil

# 125
  • Мнения: 3 034
аз също мисля, че това със снимките е много рисковано. не знаете в какви сайтове можете да намерите снимките на бебетата си, особено по-разголените  Sick гадно е до немай-къде, но е факт! аз понеже ги следя тия изроди като ги хващат и по новините като разкрият нови мрежи и сайтове със снимки, идея нямате на колко малки бебета снимките са там  Close отделно, че анонимността наистина не съществува, но и не е ясно чий болен мозък броди из подобни форуми и с каква цел.

# 126
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
на мен ми се е случвало, беше много отвратително и си подадох съответното оплакване - привикаха младежа в НСС и го предупредиха.

Обърни се към модераторите, в случай, че заплахата наистина е сериозна.
а как разбра, че е младеж, а не девойка? и защо в НСС? там ли ги викат? мислех, че в полицията.
иначе не е ли редно да се информира също модератор?

# 127
  • Мнения: 6 713
Франческа, това е доста гадно!!! Не ми се е случвало, но сигурно би ми било ужасно неприятно! #2gunfire #2gunfire #2gunfire Sick



# 128
  • Мнения: 6 713
аз също мисля, че това със снимките е много рисковано. не знаете в какви сайтове можете да намерите снимките на бебетата си, особено по-разголените  Sick гадно е до немай-къде, но е факт! аз понеже ги следя тия изроди като ги хващат и по новините като разкрият нови мрежи и сайтове със снимки, идея нямате на колко малки бебета снимките са там  Close отделно, че анонимността наистина не съществува, но и не е ясно чий болен мозък броди из подобни форуми и с каква цел.

Така е, аз затова слагам снимка само в лентичката, иначе си махнах снимките от подписа. Confused Rolling Eyes

# 129
  • Мнения: 3 091
на мен ми се е случвало, беше много отвратително и си подадох съответното оплакване - привикаха младежа в НСС и го предупредиха.

Обърни се към модераторите, в случай, че заплахата наистина е сериозна.
а как разбра, че е младеж, а не девойка? и защо в НСС? там ли ги викат? мислех, че в полицията.
иначе не е ли редно да се информира също модератор?
Не ми се разказва цялата история. разбрах, защото го извикаха на разпит, после го предупредиха официално да не заплашва, защото ще има последствия и така. Първо информирах модератор, после си подадох официална жалба и така

# 130
  • Мнения: 2 401
Бравос, Ламьо.  И какво се оказа? Някакво пишлеме си е играело, или  беше по-сериозно?

# 131
  • Мнения: 3 091
Детенцето на съседите. Борехме се срещу незаконен ресторант и незаконна галерия. Та то решило и така да действа. Беше изключително обидно и гнусно. Включи се и един чичко - приятел на мутраците и стана сериозна патаклама. И него го викаха и предупредиха. Цялата история беше много поучителна за дребния и по-големия - разбраха, че Интернет не е анонимното място, където можеш да си плюваш, псуваш и заплашваш без последствия.

Мисълта ми е, че щом се случи нещо подобно и не е просто забавлението на някоя недооценена домакиня, потърсете съдействие от модератор. Ако е наистина сериозно - тогава се обърнете към полицията.

# 132
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 305
мдаааа. кофти. все пак е обнадеждаващо, че има реакция. от друга страна според мен и наивните домакини не би трябвало да си позволяват подобни деяния.

# 133
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
И аз не знам коя е Франческа  Confused
ЛС не, но получавах СМС-и от потребител от форума.
Искаше свирка човекът. Писа ми близо месец и се отказа.
Не му ли поиска точен адрес... на който да му изпратиш свирката? Crazy

Ха-ха-ха, супер въпрос! newsm62

# 134
  • Мнения: 2 716
Тръмп не е смешно  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт