"Мами с кореми магазините щурмуват-за мартенски бебоци те дрешки пазаруват"

  • 14 621
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
Слънце, супер коледна украса си спретнала   bouquet
Маруся, да ти е жива и здрава сладураната и много да помага на мама за бебето  bdbaloni
Стаси, дълъг и щастлив семеен живот  Simple Smile
Цял ден не съм влизала. Ходих на зъболекар, после други задачи и нямах време за форума. За срещата утре бях ок, но щом повечето не са на линия няма проблем да се отложи. Ще следя темата, тъй като нямам тел. на никоя от вас.
dilein, Есме,да минават болежките бързо  Hug

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Хайде и аз да се включа. Радвам се, че ви харесва темата. Много такива ще има занапред.
Dilein ципрофлоксацина е антибиотик за възпалителни процеси - така, че преди да го пиеш се консулирай с АГ-то дали може.
Хубав уикенд от мен.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 036


Хубава вечер - днес е денят на християнското семейство!

 family4

# 18
  • Мнения: 5
Честит празник на всички! family6Слънце темата е супер. smile3525Аз да се запиша за протокола вчера на прегледа доктора каза 100% -МЪЖ таткото и каката са много щастливи.Всичко засега е наред ,тежим 500 гр. Ама ме е обхванало едно такова предколедно настроение  santa2  madnoel santa2 Nature Snowman  madnoel  madnoelАми за сега лека вечер и приятен уикенд на всички.  love001

# 19
  • София
  • Мнения: 5 758
Пропуснах преди - добре дошла на zori_tv! Simple Smile
an_iv , честит ти мъж! Simple Smile
На всички с болежки и проблеми - да минават бързо!
Даниелка, радвам се, че сте добре и няма да ходиш в б-ца! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 107
Супер е темета Peace
Ей мами от Пловдив,ние няма ли да заформим една среща,вижте кво правят другите,а ние.....?

# 21
  • Мнения: 4 428
Хайде и аз да се цопна в новата тема  Grinning
Много е готина.

Даниелкка, браво на вас с бебето  Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 858
Хайде и аз да се запиша в новата темичка. Много е хубава както винаги, Слънце    bouquet
Добре дошла на новата мама zori_tv    Hug
Даниелка ,радвам се за теб,че всичко е наред.  Hug
an_iv ,честит ти мъж,жив и здрав да ти е    bouquet 
Ние пазарджишките мами ще се срещаме ли или ще чакаме около Коледа като дойде Слънцето. Аз и в пловдивската среща мога да се класирам ако има такава,но не е сигурно.
Аз досега бях на танцов концерт,че мойте възпитанички танцуваха и беба така се разбушува че ме побърка  Crazy  само че не разбрах дали е недоволна или си танцува още от сега   newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 5 287
Здравейте набързо и от мен. Гледам малко се разсъхнала работата за срещата, много съжалявам, че така внезапоно се отказах и причиних толкова притеснения, но след малко тръгваме и няма как  Embarassed Стискайте палци, че вали сняг  Praynig

За подаръчетата ще пиша системата като се върнем, измислих и още една, още по-простичка, а за другата седмица (независимо длаи тази седмица има среща или не), предлагам НЕДЕЛЯ 12 ч. - казвайте място, може някъде към центъра, че да дойдат и други   bouquet

Стискайте палци за пътя  Praynig

цАлуФки  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 5
Добро утро дами Hug Честит ви първи сняг!   Есме, за болката в пъпчето и сестра ми имаше такава и са и казали ,че е съсвсем в реда на нещата, е освен ако не е много силна де! На мен ми е щастливо,мъжа ми се върна от дълга командировка,щерка му е в къщи, котарака има с кого да се закача и едно ми е хубаво с пълна къща....е още спят, но мен бебето почна рано рано с ритници да ме буди. Момичета имам въпрос ще имате ли помощници след раждането, в смисъл майки ,свекърви да ви се мотат Laughing и помагат, или мислите да си се справяте сами? На мен нещо хич не ми се ще, да ми се суетят около мен и мисля приятелка да ми покаже за къпане и други такива, пък и на мъжа ми не му е първо и добре се е справял милият, но пък той и доста пътува ooooh! Има ли мами между вас които самички са се оправяли с новородени? Хубав съботен уютен ден ви желая  Hug

# 25
  • Мнения: 4 428
Честит ви първи сняг и от мен, момичета  Nature Snowman Сега вече ми стана съвсем коледно  Crazy

И мен ме боли пъпа от време на време и то доста неприятно. Усещам го, като силно опъване  Rolling Eyes Нещо не си спомням предния път да ме е болял толкова  newsm78 Може и да съм забравила. И аз мисля, че е нормално  Peace
Мен и гърба почна да ме понаболява  Tired Особено кръста. Трябва да взема да се заема сериозно с гимнастика, да се пораздвижа малко.

Нерениа, аз с Маги за помощник имах само таткото. Повече и не исках. тя майка ми дойде да изкъпе бебето първия път, ама беше по-шашната и от мен  Mr. Green Така, че се оправяхме само двамата и то съвсем добре  Peace Той беше отпуск три седмици след раждането. Тъкмо докато се оталожат нещата, беше с мен по цял ден  Peace
То нали сега татковците имат специална отпуска за раждане на дете две седмици, така че ще е много удобно  Peace

# 26
  • Мнения: 3 621
Добро утро и честит ви първи сняг  /който го има де/, аз не съм много почитател на снега и на зимата ама ...няма начин , в Бургас засега е само студено и духащо
Бургазлийки за срещата предлагам да си остане неделя 23.11.08 от 14 часа в Трията, кафето което е на 3-тия етаж е доста подходящо, а и там няма много хора и винаги има места, който иска за по сигурно да ми напише телефона си на ЛС ще е най-добре
Пожелавам хубав ден на всички

# 27
  • Мнения: 3 637
Добро утро момичета!
Деси,за Пазарджишка среща може да,малко сме но не е важно количеството  Naughty ,може да изчакаме Злати да доиде по Коледа,за да се видим и с нея!
За Пловдивската среща и аз съм си мислила да се включа,но не ми се шофира в голям град,а незнам и какво ще е времето за да идем с автобус.
Нашия татко сноши така се напи  Drunk ,че не даде думата на другите,само за бебето говореше  Joy ,а сега така нанка сладко,та чистенето ще остане за следобед!
 Heart Eyes

# 28
Добро утро и честит ви първи сняг  /който го има де/, аз не съм много почитател на снега и на зимата ама ...няма начин , в Бургас засега е само студено и духащо
Бургазлийки за срещата предлагам да си остане неделя 23.11.08 от 14 часа в Трията, кафето което е на 3-тия етаж е доста подходящо, а и там няма много хора и винаги има места, който иска за по сигурно да ми напише телефона си на ЛС ще е най-добре
Пожелавам хубав ден на всички


Кафето на третия етаж не работи в неделя!!!

Времето утре май ще е ужасно.Сега толкова силен вятър има и е на дъжд!

На мен днес ми е криво-съседката в 7:30 ни събуди с такива шумове,какво е заистървала половин час,направо не мога да я трая.После се разшетах като луда ,каталясах но нали никой не се сеща да помогне,после се очакваше закуска и започнах да правя юфка.Каката като я видя каза ,че не иска,а мъжо реши сам да си сервира чинията на масата и я изтърва.Уж се пукнала и сама паднала ,поряза се.Цялата кухня прясно изпрахусмучена стана с юфка.И чакаше аз да я изчистя ,но не позна #Cussing out


И взех едно кафе с мляко и сега тук в полегнало положение.

Иначе вчера рождения ден мина блестящо,а цял багажник с подаръщи до 12 съм разопаковала,каката искаше със всичко да си поиграе Rolling Eyes

Дано като ви се оплаках да се пречупи деня и да стане по-хубав!!!

Причтен уикенд на всички!!!

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 09:51 от marussia

# 29
  • Мнения: 267
Относно помощта - нашият апартамент е много малък. Имаме диван, но абсурд е още някой, освен нас да спи вкъщи. Нашите живеят наблизо, имам и майка и леля във Варна, може би разчитам на тях по-скоро за съвети и някое друго показно, то за постоянна помощ няма повече място вкъщи. Най-много си го представям аз да си лежа и да се кърмим/сменяме,  и още някой за компания вкъщи да помага с домакинската работа. Мисля, че за нея е най-важно да имаш помощник, а не няколко човека да се впрягат на бебето. Още повече, че не знам дали ще приемат закона за татковците и отпуската при раждане, но нашия така или иначе ще си вземе, та мисля дори ще сме си достатъчни, защото той много добре се занимава с домакинството, а и за бебето ще помага. Вече като се върне на работа, ще видим. Повечето ми приятелки ми споделят, че най-добре е сами и не е невъзможно да се оправиш. Въпросът е, че е много трудно не за друго, а заради изтощението, особено при кърмене, т.е. не толкова, че не знаят как да се оправят с бебето, а, че им трябва допълнително ръка за къщата, за да не се преуморят те.

Общи условия

Активация на акаунт