ЛЮЛИНчета чакат маскарада,за да видят своята награда

  • 12 158
  • 297
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 154
Абе моя екран ли е малък или цопнах голяма снимка  newsm78 #Crazy

# 286
  • София
  • Мнения: 2 530
 hahaha Joy Joy  Joy, добре ти е екрана, снимката е огромна, добре че не цопна гол мъж,щото не ми се мисли какво щеше да се види...

# 287
  • Мнения: 97
Стига с това ядене,и без това от няколко дни само за това мисля  Laughing Laughing Laughing
Унищожавам всичко което се мерна на пътя ми Embarassed Embarassed Embarassed
Сега пак съм гладна, и се чудя какво да хапна, а вие ме изкушавате с разни красоти Simple Smile

# 288
  • София
  • Мнения: 154
 Joy Joy Joy  bifana изкушаваш ме Twisted Evil

# 289
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз  Rolling Eyes? Whistling

# 290
  • Мнения: 9 973
добре,на бифана заглавието ще е
почвам малко по малко да правя темата до 1-2ч. ще я има(ако пак не оплескам нещата Embarassed)

# 291
  • София
  • Мнения: 5 716
deedee83,много се радвам,че бебчо си е там където трябва,а ти почивай и ако се налага болнични и в къщи! Аз имах не лека бременност с контракции от 3 месец и с разкритие от 3 см в 7 мия но издържах до края  bowuu трябваше да родя на 14 август,а аз родих на 13 ти  Party лекарите все ми викаха ейй дано прескочих 8 ия  Mr. Green лежах няколко пъти на системи за задържане,че съм луда глава.... реших,че като не работя трябва да се занимавам с какви ли не неща които ми бяха забранени ooooh! мъкнех какво ли,миех прозорци,тичах абе с 2 думи за бой си бях но ето,че издържах!
Ти почивай и се пази!    Hug

Деси,много гадно! Rolling Eyes Hug
А за заглавие бях дала предложените да се записват на 1 ва страничка ама май никой не ме чу  Whistling  както и това да не се слагат още Коледни и Новогодишни, а нещо по като за сега за да си имаме тези предложените за коледа![/color]

# 292
  • Мнения: 97
Благодаря ви момичета!  Simple Smile
Дано всичко е наред за напред Praynig А моята работа не е свързана с натоварване, седя си по цял ден пред компютъра Laughing  дори понякога се схващам от толко седене на едно място Simple Smile Така че поне за сега няма нужда да излизам болнични, щото ако си остана в къщи още от сега ще изкукам  Grinning не че сега несъм Wink

# 293
  • София
  • Мнения: 5 716
Моята работа също беше само на компютър но се налагаше да не седя,а повече да лежа и нямаше как...  Crazy

# 294
  • София
  • Мнения: 746
Е ,как пък така се уредихте да седите по цял ден пред компа Crossing Arms,аз и двата пъти бачках като луда.Тарикатки такива Whistling

# 295
  • София
  • Мнения: 5 716
Кой за какво учил  Whistling Mr. Green

# 296
  • Мнения: 97
♥♥♥Димяни ♥♥♥, взе ми думите от устата  newsm62 newsm62 newsm62 newsm62

# 297

Общи условия

Активация на акаунт