СКИОРКИ, сняг навън забръска...

  • 33 918
  • 673
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 210
Теоооооооооооооо, да Илядиш!!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Фук, фук, фууууук!!!!!
Днес си купих жестоооки обувки Саломон, не скиорски, а за ски, ако ме разбирате Simple Smile

Ултра съм доволна Simple Smile
Сега предстои : нови ски, за гигантски слалом, демек с голям радиус и поне 8 за твърдост. Чакам експертните ви мнения  Wink

# 16
  • Мнения: 3 835
Сега предстои : нови ски, за гигантски слалом, демек с голям радиус и поне 8 за твърдост. Чакам експертните ви мнения  Wink

 Laughing

Кажи първо за обувките, откъде и колко, пък после може и да те светнем за гигантския, ако ме разбираш. Wink Joy

# 17
  • Мнения: 2 751
Ооооо, скиоркииииииииииии  Hug  bouquet Hug  bouquet
Вече съм в редиците, смятайте ме и за кръчме, и за мезе и за ски  Mr. Green Grinning

Както не съм карала миналата година, направоооо....нямам търпение  Party

# 18
  • Мнения: 3 835
Ооооо, скиоркииииииииииии  Hug  bouquet Hug  bouquet
Вече съм в редиците, смятайте ме и за кръчме, и за мезе и за ски  Mr. Green Grinning

Както не съм карала миналата година, направоооо....нямам търпение  Party

Лелииииииииии, какъв спортен хъс. Laughing Пишеме те с главни букви в бойните редици, и за чевермето и за пистите. Heart Eyes

Как е Мишо, слуша ли го баткото? Grinning


# 19
  • Мнения: 2 751
Лелииииииииии, какъв спортен хъс. Laughing Пишеме те с главни букви в бойните редици, и за чевермето и за пистите. Heart Eyes

Как е Мишо, слуша ли го баткото? Grinning


Е, как няма да имам спортен хъс, все пак цял един сезон съм пропуснала  Crossing Arms Grinning

Мишо е добре, слушат и двамата..., ама ми спретват едни болести...Като верижна реакция, почва единият, после другият, после пак първият и така  newsm78

Тая година едва ли ще имаме възможност за по-дълга ски-ваканция, че никой не се наема да ги гледа тез диванета  Twisted Evil
Ама за някои дни през уикендите, на Боровец, ще трябва да се класирам  Crazy Grinning

П.С. Лили, честито   bouquet Аз пак не съм разбрала и съм изпуснала новината Embarassed Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 861
Kalli, благодаря ти мила Hug

Вече съм на финалната права както се казва Grinning

# 21
  • Мнения: 11 005
Kalli, а такива като мен, които са изтървали 2 сезона Sunglasses Много хъс имам и много за наваксване. Simple Smile

# 22
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
привет на всички малки и големи скиорки и скиори  Hug Heart Eyes
благодаря на Тео 3а "поканата"  Hug Hug Hug

Emi, страхотни обувки  Peace

ще се опитам да ви следя, че сте много активни, а на мен не ми остава много време с малките 3а форума 3а сьжааление...
пожелевам ви много не3абравими и3живявания по снежните писти  Hug Hug Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 210
Сега предстои : нови ски, за гигантски слалом, демек с голям радиус и поне 8 за твърдост. Чакам експертните ви мнения  Wink

 Laughing

Кажи първо за обувките, откъде и колко, пък после може и да те светнем за гигантския, ако ме разбираш. Wink Joy

Магазина на Саломон на Вапцаров.230 Simple Smile
Аз тази година най-накрая ще имам непрекъсваема ски-ваканция. Края на януари заминавам за 7 дни в Италия. И смятам всяка възможна секунда да съм якооооо екстрмист Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 751
Kalli, а такива като мен, които са изтървали 2 сезона Sunglasses Много хъс имам и много за наваксване. Simple Smile
Лелее...не мога да си представя да изтърва и този сезон.  ooooh!

За НГ сме на Смолянските езера. за 6 дена. ама с дечурлята  newsm78 Но все ще трябва да правим някакви врътки, за да можем да покараме с мъжа ми. Или пък той ще ги гледа, аз ще карам-най-добрият вариант  Crazy Mr. Green
Та май по НГ, на Пампорово, ще ми е севтето този сезон. Стига да има сняг, разбира се  Thinking

Иначе с нова екипировка няма да мога да се похваля, всички те ни субсидии отидоха за каравана, та сме потънали в заеми.
Ама другата година трябва да наваксам поне с едно хубаво яке, пък може и със ски  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 3 835
Еми, страхотно. Hug

Аmei. Heart Eyes

Кали, тая година няма начин да не направим поне един уикенд, да премерим сили дет се вика. Laughing

Linofrina, не се забравя, не го мисли, веднага ще си наваксаш.

Я, това не са ли нашите хора бе, Бифанините, ама са се облекли. Каква безценна загуба за ски спорта. Tired

# 26
  • Мнения: 11 005
Emi, много хубави обувки, честито!

kalli, няма как без врътки и комбинации с дребните. От тази година и ние ще сме така и направо не ми се мисли какво ще е, когато на дребос й се доспи на обяд. Mr. Green Но ако ходим на ски-ваканция за няколко дена, сигурно ще я оставим на баба й, колкото и да не ми се иска.

За екипировката - освен с некарани ски мога да се отчета и с неносено яке. Половинката ми го подари, когато бях бременна и даже не можех да го закопчавам с тумбака. hahaha

# 27
  • Мнения: 339
Здравейте и от мен и честит ни сняг!!

Kalli, а такива като мен, които са изтървали 2 сезона Sunglasses Много хъс имам и много за наваксване. Simple Smile
И аз, и аз...първа зима-бременна, втора - кърмачка през 2 часа и сега ми трепери сърчицето и се чудя дали няма да нацеля първото дърво Wink   Heart Eyes
Мерси Тео!

# 28
  • Мнения: 562
Привет, скиорки  Hug

Тео, мерси, мацка, за поканата! Мноого ви се радвам като ви чета, а и чеверменцето като го гледам...ммммммммм Grinning
Еми, супер са обувките. Имам подобни на Росиньол и няколко години не са мръднали  Peace

Ние точим ски пак за Австрия, отпрашваме на 26.12, живот и здраве с още 4 семейства и без деца. Ама страшен хъс ни е обзел, ще караме в Сейнт Антон и в Бормио, а може и в Китцбюел, че селцето където спим има много добро разположение  Wink Иначе съм си със старото екипче  Sad, ама не може всичко. Ще ми трябва термо бельо, накакви отзиви за това на Диел?

# 29
  • Мнения: 3 835
И аз, и аз...първа зима-бременна, втора - кърмачка през 2 часа и сега ми трепери сърчицето и се чудя дали няма да нацеля първото дърво Wink   Heart Eyes
Мерси Тео!

Искаш да кажеш борче. Laughing Ама моля ви се, не ми благодарете, аз за отбора душата си давам. Heart Eyes Grinning

Общи условия

Активация на акаунт