СКИОРКИ, сняг навън забръска...

  • 33 941
  • 673
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Ще ми трябва термо бельо, накакви отзиви за това на Диел?


Пола! Hug

А, виж, за бельото и аз ще чакам отзиви с интерес. Признавам си, не съм сведуща по въпроса за скиорското бельо.

# 31
  • Мнения: 11 025
По въпроса за термо бельото - преди 2 дена с един приятел коментирахме точно тази тема. Той си е взел бельо (блуза с дълъг ръкав и клин) и е много доволен, понеже хем е топло и меко, хем прилепва по тялото и не ти ограничава движенията. Спомена, че го е купил от магазин на Патагония в София, където в момента било на намаление. За съжаление не мога да помогна с инфо за магазина.

А тук има ли други като мен, на които им изстиват крайниците, особенно ходилата? Понякога направо не си ги усещам и едва владея ските. Пробвала съм с термо чорапи и вълнени чорапи, но без особен ефект.

# 32
  • Мнения: 339
А тук има ли други като мен, на които им изстиват крайниците, особенно ходилата? Понякога направо не си ги усещам и едва владея ските. Пробвала съм с термо чорапи и вълнени чорапи, но без особен ефект.
Дааа, на мен. Една зима си докарах така измръзване на големият пръст и паднал нокът...Еми няма оправия, единственото, което съм установила е обувката да ми е винаги малко по-големичка отпред, за да мога да си мърдам пръстите. Аз това с измръзването май точно от леко тясна обувка си го бях докарала.

# 33
  • Мнения: 3 835
Виж тук някои предложения, но и от Диел предполагам ще си доволна. Мнения много по въпроса, но не вярвам да останеш недоволна. На мен лично чак и термо бельо ще ми дойде в повече, а имай предвид, че съм много зиморничава. newsm78

http://stenata.com/?categoryID=94


А я вижте тук какъв купон тече, с така познатите ни Чорапи (Бифанке, пак за теб иде реч. Mr. Green)

http://www.befsa.com/forum/showthread.php?s=992c5afc5f502f3ea3d0 … t=1068&page=2

"здравейте :chrs:

искам да ви питам нещо - кога си перете чорапите /ако ги перете ваобше/ щото ас сега требва да си търсим нови та се чуда кфи да са.

искам да ви питам и кви щеки да си взема. полспорт добри ли са ? да ви чуем мнението аре сега

а иначе за ски обуфки кво ще кажете а?"

Отговор:

"Категорично не се перат чорапите.. Прецакваш им термофита... Мойте са от 4 години - вълнени - баба ми ги оплете.. не са мръднали.. И са по формата на крака - перфектен комфорт осигуряват.. От една година станаха и непромокаеми.. - 50000мм воден стълб"


 hahaha  Joy  hahaha

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 00:09 от teo7777

# 34
  • Мнения: 1 216
Гледам добра дружина бързо се събира!  Mr. Green  Hug  Здравейте и този сезон!
Честити обувки, каравани, якета, ски, бебета, весели пътешествия!!!   bouquet
Много се радвам, че пак сме заедно, дето се вика. Планове за ски не сме правили още, но сме се заканили на Витоша, че през нощ ще сме там. Новините за Чепеларе звучат направо бомба, дано е както са обещали!
За нови придобивки има време, нека се порадвам на миналогодишните ми скички. Може някое и друго якенце за фръц. На термобельото му се канех няколко години, но откакто открих истината за тънкия полар на голо,  не смятам да сменям тактиката.
Идеята на половинката за тази година е да се сдобием с колани, не ми е мерак, но би се дала на импулса, пък то ще си покаже
Тео, накъде сме без теб!!!

# 35
  • Мнения: 11 025
Идеята на половинката за тази година е да се сдобием с колани...

Тази идея ако я осъществите, няма да съжаляваш. Поне на мен много ми допада ски-ходенето, особено по нанагорнище. Peace Много е интересно.

# 36
  • Мнения: 3 835

Тео, накъде сме без теб!!!

Ама молА ви се, удоволствието е изцяло мое! Heart Eyes  То с тази сговорна дружина и това чеверме, може ли човек да не е пристрастен?! Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 835

Дума да няма, ходих и аз кога бях млад ентусиаст, сега не ме търси. Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 530
Тео, изяде ме с тез момчета и чорапи. Ми, студено им е  Joy.... Две години развяват... чорапите, премръзнаха  Thinking.

Иначе за ходенето, мъжа ми се запали и ходи от миналата година, много е доволен. Тази година ще ходя и аз с него. Вече имам ски и автомати за ходене, остава да ми купи коланите. Така че, ако срещнете из горите мъж, който ходи с 100км/час, а зад него крещяща истеричка аз съм  Mr. Green.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 210
А тук има ли други като мен, на които им изстиват крайниците, особенно ходилата? Понякога направо не си ги усещам и едва владея ските. Пробвала съм с термо чорапи и вълнени чорапи, но без особен ефект.
Дааа, на мен. Една зима си докарах така измръзване на големият пръст и паднал нокът...Еми няма оправия, единственото, което съм установила е обувката да ми е винаги малко по-големичка отпред, за да мога да си мърдам пръстите. Аз това с измръзването май точно от леко тясна обувка си го бях докарала.

Има Simple Smile
Аз си я чакам от Щатите. Уникално изобретение..
Ето:

Това е описанието:
http://www.horsetackinternational.com/grabber-mycoal-hand-warmers.html

Аз си ги слагам в обувките и в ръкавиците, над 8 часа отделя топлина. Уникално е!!!! И както се вижда- за без пари Simple Smile
Аз получих проблема със студа след като родих, нещо се омотах май хормонално и не се оправих Simple Smile
Преди и на -20 не се спирах, сега и от ЕГН съм мрън-мрън. Но Warmers  Peace Peace Peace!

# 40
  • Мнения: 11 025
Това топлещо чудо не се ли продава и в България? Може би на други марки, но не може да ги няма и тук. newsm78 Или като цена/качество излиза по-изгодно да се поръча от чужбина?

# 41
  • Мнения: 773
Е не е честно. Crossing Arms Отново ще трябва само да избърша праха от ските и да ги галя, галяяяя....
Обаче снимков материал ще искам задалжително, поне очите да изплакна. Mr. Green

# 42
  • София
  • Мнения: 2 530
Ееееееееее, недей така, като гледам лентичката ще можеш да се включиш в края на сезона  Thinking.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 210
Това топлещо чудо не се ли продава и в България? Може би на други марки, но не може да ги няма и тук. newsm78 Или като цена/качество излиза по-изгодно да се поръча от чужбина?


Преди 5 години в Росиньол имаха, струваха по 4лв. Миналата година въобще не внесоха, за тази незнам  newsm78
Може би и в Европа има, но не съм проверявала. Аз лично ще чакам моите от Щатите Simple Smile
Хайде де , дайте акъл за ски за по-екстремно каране, разбирай силово, почти без завои, демек като за гигантски слалом и по-твърди, в момента тези, които имам са меки и дават ужасни вибрации като карам по-бързо.
Мисля да мина през Фишер, Соломон нямат дължини от тези с по-голям радиус.Sad

# 44
  • Мнения: 562

Хайде де , дайте акъл за ски за по-екстремно каране

Провери ли на Атомик?

Общи условия

Активация на акаунт