Как да изсуша изпран GSM

  • 13 468
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • France
  • Мнения: 726
Във фурната на най-ниска степен, поне 1 час. Имах 1 Нокия, страшен модел...та този телефон, след няколко поливания с бира, работеше, когато му е топло. Т.е. преди да изляза навън го слагах във фурната, ама действието бе докато изстине Mr. GreenИначе, основно там стоеше  Laughing

# 31
  • Мнения: 227
И аз съм прала Сименс, след разглабяне и съхнене все още става..Ина4е и кредитни карти, пари, касови бележки.... какво ли не е попадало... за кредитните карти проблем няма.... Mr. Green Mr. Green

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Супер- първо изпран, а после и сготвен! Crazy
Някой не е ли пробвал със съдомиялна или тостер? Thinking

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Сони Ериксон К 700 изпран изсушен - тръгна но без камерата ,радиото, и лампичката за дисплея  иначе си работи Остави го хубаво да се изсуши разглобен 4-5 дни не го пипай и тествай изобщо

# 34
  • Мнения: 81
Супер- първо изпран, а после и сготвен! Crazy
Някой не е ли пробвал със съдомиялна или тостер? Thinking
Аз смятам моя да го начукам с чукчето за пържоли и след това да го метна във фурната, полят с бяло вино и наръсен с морковени колелца! Чудна Sony-Ericsson-Пържола!  mobilephone

# 35
  • Мнения: 818
Виждам,че доста сте писали по темата.Има и повторили,и потретили с прането ... ,с прах,с омекотител...#Crazy.Мьжовият го прах с течен Dixan  Laughing...
Моят мьж го включи още сьщата вечер-не работеха копчетата на капачето.Но вече работят  Peace.Остана само някакво мокро петно на дисплея.Ще го носим на доктор...Ама той и без това си е харесал нов модел за след месец....,тьй че не се ядоса  Laughing

# 36
Аз моя в кенефа го изпуснах Joy Joy Joy Laughing извадих го с гумени ръкавици изпрах го сега се суши пък ще видим  newsm78

# 37
  • Мнения: 17 546
Ооо, и аз си изпрах един телефон преди години Laughing. Макар, че се усетих и го извадих по средата на прането, нищо не стана от него, дъщеря ми беше доволна Mr. Green.
Три пъти прах на сина телефона в пералнята - с прах, омекотител, както си му е редът Laughing
И аз съм прала Сименс, след разглабяне и съхнене все още става..
Сони Ериксон К 700 изпран изсушен - тръгна но без камерата ,радиото, и лампичката за дисплея  иначе си работи
Ето, да видите сега, на кого му е качествена пералнята и пере добре Mr. Green
Чак станах да извадя нашия Сони-Ериксон и да проверя дали пък не е проработил. Нооо, явно имам добра пералня. Затова пък нямам телефон. Joy

# 38
  • Мнения: 310
Ооо, и аз си изпрах един телефон преди години Laughing. Макар, че се усетих и го извадих по средата на прането, нищо не стана от него, дъщеря ми беше доволна Mr. Green.
И аз така само че го изпрах докрай на програмата. Сушихме го на слънце цяла седмица , но без успех. А като казах на дъщерята че съм И изпрала телефона, само дето не извика "ура" от радост. Съответно тя получи нов телефон точно както искаше преди случката.

# 39
  • Мнения: 1 517
Аз лятото моя го изтървах в обществена тоалетна. Стоя около 30 мин, докато го извадят. Суших го със сешоар, но още не съм го носила на майстор. Притеснява ме факта, че е новичък: самсумг J700, а както някой беше писал, колкото е по-модерно едно нещо и с повече екстри, толкова по-малък шанс да проработи пак.
Но май ще опитам да го занеса - колкото изкара, все  щ е нещо.

# 40
  • Мнения: 0
По темата:

1. Извади батерията

 2. Сложи го за известно време в дестилирана вода - тя няма соли и ще отмие останалите от водата и праха за пране
     Ако трябва повтори няколко пътио като сменяш водата. Ако ти се струва тъпо - вече е бил е във вода - няма как да стане по-зле.

3. После в 95% спирт за около 10 мин - може да се отмият някои надписи ако са с разтворими бои.

4. След спирта - да изсъхне на стайна температура и после стискай палци да не се е скапал някой чип още в пералнята.

Важно !

НЕ ГО ВКЛЮЧВАЙ ЗА ПРОБА ПРЕДИ ДА Е ИЗСУШЕН НАПЪЛНО !! МОЖЕ ДА МУ Е ЗА ПОСЛЕДНО  Confused

ОДЕКОЛОНА НЕ Е СПИРТ !

АЦЕТОНА СЪЩО !!



Успех !  Peace

# 41
  • Мнения: 1 517
А в моя случай - дето стоя в урина половин час...

# 42
  • Мнения: 0
А в моя случай - дето стоя в урина половин час...
  33uu

Пробвай !! Ама ти си го изсушила , а урината съдържа доста минерали ... ами пак  33uu божа работа  Confused

# 43
  • Мнения: 1 171
А в моя случай - дето стоя в урина половин час...

А ти сигурна ли си, че искаш да ползваш този телефон?  Mr. Green  Sick

# 44
  • Мнения: 4 586

Пробвай с микровелето, на макс ще изсъхне за нула време.

Общи условия

Активация на акаунт