Отговори
# 15
  • Мнения: 1 367
Пляс в новата темичка и от мен!Днес бях на сладко и май прекалих  Embarassed и тази вечер имаше  smile3550 доста време.Сега се чувствам супер леко,но проклетият кантар май се е бъгнал.Три пъти се качвам последователно и три пъти показва различно.И все нагоре  Mr. GreenВъв вторник сме с мъничето на консултация и там ще ме претеглят.Е,с дрехите и ботушите,но ще махна...колко,2 кг ли?Приблизително толкова.
Елинор,разказвай-къде беше,добре ли прекара?Звучиш свежарски! Hug
Малта,може пържени кюфтенца,доколкото знам.Ако си ги направиш на тефлонов тиган без мазнина,още по-добре.
lulumba,честито минусче!  bouquet
Да ви кажа какво се сетих за белтъчен ден.Скъп спомен от Дюканския ми период.Значи пилешко месо сварено се овалва добре в горчица и се поръсва с малко черен пипер.Мята се в тефлоновия тиган и се пече,докато горчицата изчезне /не знам как по-точно да го обясня/.по желание може да се гарнира с гъбки,салата или каквото се сетите от разрешените храни.Става страхотно и когато се е пекло достатъчно време,горчицата изобщо не се усеща толкова,а става леко пикантно.Във вторник смятам да си приготвя пак.
Спокойна нощ и успешна нова седмица на всички!  bouquet

# 16
  • Мнения: 102
Добро утро момичета, днес кафенцето е от мен  Simple Smile



steli76, о добре че ти звуча бодро, иначе намръзнах адски бях си на село да варим ракия от джибрите. В снега аз бях навън михме каца, преди това пренасяхме материала за ракията, абе много работа и сега съм една бледа и уморена в лице и довечера като излизам ще ме гледат умореничка  Sad
А сега спорен и минусов ден Ви пожелавам.

# 17
  • Мнения: 37
 Здравейте и от мен!  Поизгубих се  малко, но ще наваксам.  И аз, като Ани включих в нашия режим два плодови дена и за мен има резултат. Ще карам така известно време и после пак ще мина само на 1 плодов.
 Успешна седмица на всички и много минусчета!

# 18
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро и от мен Hug
Ели,мерси за кафенццето. Heart Eyes
От мен пък е закуската



На всички лек и режимен дан и успешна седмица. Hug

# 19
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета!
Гледам събираме се след събота и неделя.
Ели, извинявай за снощи, но не съм видяла кога си писала.  Hug
Ани, от сряда съм при вас - на новия режим с многото плодове.  Hug
janeta*, не само аз липсвам на вас, ами и вие на мен Но ето вече съм тук. Как върви при теб режима?   bouquet
Иринка, в петък правих усуканата питка, стана страхотна! Все невероятни рецепти вадиш ти.  Hug
Хайде ан всички момичета много гушки и цунки!  newsm51 Сега отивам да работя, че е понеделник, да му се невиди!  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Ето ме и мен днес по-рано на линия-малкия заспа и мама малко на компютъра(а колко работа има из вкъщи-след тия мъже вечер е все едно е минало торнато през апартамента ooooh!)
Ели мерси за кафенцето Hug...,радвам се че си вече на линия и пишеш. Жалко че не си успяла да си починеш през почивните дни. Пък като знам какъв студ беше съм сигурна, че си измръзнала. То и тази сутрин е много студено. Дано се постопли към обяд, че ми се излиза на по-дълга разходка с малкия.
Ани а не теб меси за закусчицата Hug-тъкмо хапнах една червена ябълка и пийвам кафенце(макар, че малко сгафих с кафенцето-направих си нескафе и му сложих малко захар Embarassedно пък нескафе не става да се пие без малко поне захарчица hahaha)
Stelxen мила радвам се че и ти си на линия-много е приятно когато вие трите пишете и много стимулиращо ми действате Hug Аз си вървя по режима(е имаши онази вечер прегрешение в плодовия ден...ами вечерта ядох гъбки с малко масълци в тефлоновия тиган, сложих им копър и чесън Embarassed....)Но пък по-добре гъбки от колкото след цял ден ябълки да ида да се  наям с вафли или някаква манджа Peace...Пък Ани ми прати човечето дето въдворява ред и вчера съм била режимна. Но аз прегрешавам както е ясно вече само вечерта на плодовия ден, а другите дни не Naughty Иначе кантара се закотвя на едно място и не мърда 4-5 дни-но пък свалям сантиметърчета явно. Сега кантара стои на 80кг. от 4-5 дни, но зная че до ден-два ще мръдне PeaceСтигнала съм 80кг(от 91кг. в началото на предния месец) и няма спиране докато не стана поне 68кг(толкова бях преди първата бременност)-иначе целта ми в момента е 65кг.Това са още 15кг. за сваляне Embarassed
Права си, че Иринка има страхотни рецепти и направо много ме изкушава. Вчера например се бях заровила дълго в тортената тема(то аз от време на време хвърлям по едно око...че какви неща спретват мацките там....и аз искам такива торти да мога д правя, но ще има доста да понауча за покритията и украсите) Иринка как си мила Hug Надявам се да намалява болката, мажеш ли с нещо? Иди до бекар-може да ти каже някакво мазило за болко успокояване. Аз зная за Лидокаина, че е болкоуспокояващо. Я попитай за него в аптеката да ти гопокажат и прочети в листовката дали става за твоя случай Hug

А сега ще тичам докато малкия спи да свърша това-онова и после пак ще пиша. Много гуш на всички мацки от темичката, лек и режимен ден на всички Hug Hug Hug

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Добро утро  Hug Мерси за кафенцето и закусчицата  Hug
Днес съм на варива и ще хапвам от вчерашните сармички.  Grinning За да не ми стане скучно на работа откъм храна пък, съм си взела едни оризови хрупки - нещо между чипс и бисквити, но се правят само от пресован ориз.   

# 22
  • Мнения: 188
Добър ден!
Как сте фиданки?
Аз вчера изкарах безупречно белтъчния на омлет и кисело млеко, е вечерта хапнах и малко шунка LaughingДнес пък съм на плодов и този път си сварих тиква и това ще хапвам целия ден, намерих една която се оказа сладка и без захар Laughing
Хубав ден на всички Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 484
Фиданчици,привет!!! Hug
Благодаря за кафенцето и закуската  bouquet
Аз снощи си изкарах плодовия ден само с мъничко прегрешение-опитах едно саламче,нямаше как иначе д го дам на децата,но няма нищо.Днес след плодовия ден не съм се мерила,че кантара е в другата стая,а половинката спи,че беше нощна,като стане ще се премеря.Аз днес съм на белтъци и се чудя какво да обядвам  newsm78

Stelxen,janeta,благодаря ви   bouquet Май повечко време съм стояла в нета от вас,та затова ги вадя тези рецепти  Wink
janeta,и аз преди година и нещо гледах тортената тема и ахках,направо оставах без дъх там.Почти всички мацки не се занимават професионално и повечето правят тези неща в свободното си време.Аз сега обмислям тортата за р.ден ная половинката.Мисля да е нещо много оригинално,но ще видим как ще ми е пръста.А като казах  за него-искам да ви благодаря за загрижеността. Hug HugКогато силно ме били пия хексалгин и Аулинт,но днес е по-добре.Отока е поспаднал.Половинката "виден лекар"го прегледа и каза,че ще се е подул защото ще ми падне нокътя(много успокойтелно,но той знае,че предпочитам истината  Simple Smile)Сега към обяд или утре следобяд ще отидем при един ортопед,че е приятел на мъжа ми.Ако отида сама трябва да ходя до личния за направление,оттам по кабинети и ще стане следобяд.Хубавото е че не ме боли толкова.Дано"доктора" да греши и да не ми падне нокътя.

Сега ви пожелавам много слънчев ден и без прегрешения!!!  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 94
Привет на всички фиданки!

Мерси за поздравите за мойто именниче вчера, а днес да почерпя и за 6те месеца на Александър! Да ви е сладко!



не е мое дело, де, но ми хареса много замисъла.

Щях да те питам, irinka28, отде толкоз фантазия за тортите бре жена? Аз сладки мога само един кекс и едни розички засега да правя, по ме бива в манджите.. да не работиш сладкарка, хмм  newsm78  chef bowuu  bouquet ще ми се някой ден да правя и торти.. някоя ефектна като твоите Wink.. може да издадеш книжка с тортите си + снимките, ммм..

# 25
  • Мнения: 484
Аз току-що се премерих и имам -500 гр.Най-накрая се поразмърдах.Не е много,но е добре.  Grinning

Insatiable,благодаря за комплиментите   bouquet.Много обичам да се занимавам с такива неща(то затова само в тортената тема може да ме намерите  Wink)Сладкарка със сигурност не съм,а и не смятам някога да работя това,просто не искам да си намразя хобито.Предпочитам да правая тортички завкъщи и за приятели,но не и да работя това.А и образованието ми е съвсем друго-педагог съм.
А, за книжка-колко средства ще трябва да се хвърлят за нея,а  как има всичко в нега май не е оправдано.А и моите неща не са кой знае какви,аз правя доста обикновени неща Simple Smile

# 26
  • Мнения: 99
Иринка браво за минусчето Hug и се радвам, че вече по-малко те боли пръста. Ох, да ти кажа как ми де излиза с малкия навън. Хладно, хладно но май ще се опаковаме добре и ще излезем на разходка. Мисля да идем до Билла за 2-3 тиквички(мисля да правя за вечеря постна мусака-за мен без заливката естествено Naughty и да купя Адаптирано мляко и мокри кърпички за малкия)
Insatiable тази тортичка изглежда невероятно. От къде е снимката? Искам да ми направят в някоя сладкарница такава(сама опредемлено и мисия невъзможна)Да ти е жив и здрав мъника Hug

# 27
  • Мнения: 94
Аз току-що се премерих и имам -500 гр.Най-накрая се поразмърдах.Не е много,но е добре.  Grinning

Insatiable,благодаря за комплиментите   bouquet.Много обичам да се занимавам с такива неща(то затова само в тортената тема може да ме намерите  Wink)Сладкарка със сигурност не съм,а и не смятам някога да работя това,просто не искам да си намразя хобито.Предпочитам да правая тортички завкъщи и за приятели,но не и да работя това.А и образованието ми е съвсем друго-педагог съм.
А, за книжка-колко средства ще трябва да се хвърлят за нея,а  как има всичко в нега май не е оправдано.А и моите неща не са кой знае какви,аз правя доста обикновени неща Simple Smile

Ами, irinka28, тогава ще се радвам да дадеш рецептите за тортите Wink всички видове..

А, janeta, снимката е от чичо Google, нямам представа кой къде я е направил..
аз напредвам с минусите също, вече съм 3 кила назад дотук
newsm44

# 28
  • Мнения: 94
уф, дублира ми се постинга, извинете, но не ми дава да го трия, затуй го редактирах Wink

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 13:41 от Insatiable

# 29
  • Мнения: 78
 Здравейте фиданки Hug и честита нова темичка Hug от сърце ви пожелавам да я напълните само с минуси  bouquet и аз ще се постарая да  помогна в това Blush Днес се върнах от София и да ви се похваля ,че спечелих 2 сребърни медала на техники и на спаринг много се радвам bowuu ай дано другия път да са златни Joy Сега заминавам на фитнес Simple Smile  Пожелавам ви СТРАХОТЕН и УСМИХНАт ден newsm51

Общи условия

Активация на акаунт