Отговори
# 30
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Малко със закъснение, ама да си довърша с честитките и аз:

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЯ!!! ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ДЕТСТВОТО Й ДА БЪДЕ ИЗПЪЛНЕНО СЪС СМЯХ И ИГРИ!!!
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА КАТЕТО НА ОЛЯ И НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!!!

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 10 359
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ НОЕМВРИЙЧЕТА, КОИТО ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ НЯКОЛКО ДНИ ПОРАСНАХА С ОЩЕ ЕДНА ГОДИНКА!ЖЕЛАЯ ИМ МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТЛИВО И БЕЗГРИЖНО  ДЕТСТВО И ПОСЛУШНИ РОДИТЕЛИ! Mr. Green

Честит имен ден на именниците от вчера.Нека със здраве и гордост си носят името!

Честит рожден ден на патерички на Петя, Дани, Деничка и Ети!Момичета бъдете много, здрави щастливи и обичани!

# 32
  • Мнения: 201
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ, КОИТО СА ИМАЛИ ПОВОДИ ЗА ПРАЗНУВАНЕ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ!   bouquet
Да не изброявам поименно, че ще пропусна някой рожденик или именник Hug

И аз с нетърпение чакам да се видим в Дряново, то не че ще ни стигне времето, ама пак е нещо. Simple Smile Дано всички сме здрави и времето да е благосклонно.

# 33
  • Мнения: 3 216
Момичета, благодаря ви за пожеланията  Hug

Да са живи и здрави вчерашните рожденици Алекс и Мая!

# 34
  • Мнения: 1 064
Бреееей...днес няма рожденници...направо да не повярваш Mr. Green

# 35
  • Мнения: 218
 Mr. Green
...може и да има Дени, ама поне не са в нашия клас... Wink

# 36
  • Мнения: 553
Крео, естествено нямаме нищо против и кръсниците да са сред нас  Wink

Мацки, понеже и аз вчера много се затрудниих при избора на подарък, може следващата година да си изберем какво искаме за децата и примерно да се вземат от някоя борса 20-30 бр еднакви играчки - хем няма да се сърдят децата, хем няма опасност на някое дете да му се подари нещо което вече си има. Другия варянт е всеки да си купи подарък /но за всички деца пак горе-долу еднаква сума/ за неговото дете....  newsm78 Друго не се сещам. Ако искате и тази година може така - кой каквото е купил ... незнам Sad
А какво решихме за каките и батковците, кой ще им купи подарък? Как ще съберем парите?
Мо и хубав ден  Hug

# 37
  • Мнения: 85
Здравейте

Днес е роден синът на една моя приятелка-но става на 22години

За подаръка и аз още не съм купила-а за баткото не мисля че трябва да ни давате пари-това си е наш ангажимент,т.е на семейството

# 38
  • Мнения: 258
            И на мен ми е трудно да избера играчка-унисекс  newsm78 Днес не успях да избера нищо.Дайте предложения,с какво обичат да играят децата ни на тази възраст,което да струва около 15лв и да им е интересно.Ако някой вече е купил нека да сподели.
           В събота в колко е детското парти?Аз не мога да дойда преди 14.00,затова питам?

# 39
  • София
  • Мнения: 549
            И на мен ми е трудно да избера играчка-унисекс  newsm78 Днес не успях да избера нищо.Дайте предложения,с какво обичат да играят децата ни на тази възраст,което да струва около 15лв и да им е интересно.Ако някой вече е купил нека да сподели.
           В събота в колко е детското парти?Аз не мога да дойда преди 14.00,затова питам?

Ами то настаняването в хотела е след 14 часа, така че и ние няма да пристигнем преди този час  Peace
А за играчките наистина е труден избора, когато не е строго дифернцирано момче - момиче. Аз купих плюшена играчка и книжка.

# 40
  • Мнения: 1 328
Аз за пореден път да кажа, взели сме дървена играчка. Саши обича да играе с такива..

# 41
  • Мнения: 1 064
И аз да кажа за подаръка...тази вечер успях да купя - дървено влакче, чиито вагони са различни по форма и цвят части, които се нанизват една върху друга...Оказа се, че в нашия Хиполенд са заредили с доста дървени играчки и хубави при това...
А за детското парти - предполагам, че ще е в късния следобед в събота Simple Smile
Креми, нищо против вашите гости...пък и нали и ние ще споделим вашия празник Wink

# 42
  • Мнения: 1 328
И едни наши приятели ще идват с тяхното момиченце - ноемврийче, само втората вечер.

# 43
  • Мнения: 85
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА И   АЛЕСИЯ   -ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО

# 44
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИКОЛА И АЛЕСИЯ -  ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, ОБИЧАНИ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!!





МОМИЧЕТА, ОБАДИ МИ СЕ КАРИЛ. ДАНИ Е БОЛЕН И НЯМА ДА ДОЙДАТ В ДРЯНОВО  Cry
ПЛАТЕНО Е КАПАРО В ХОТЕЛ casavolley  АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ДА ДОЙДАТ НА НЕЙНОТО МЯСТО МОЛЯ ДА Й СЕ ОБАДИТЕ. АКО ВИ ТРЯБВА ТЕЛЕФОНА Й МИ ПИШЕТЕ НА ЛИЧНИ - ЩЕ ИЗПРАТЯ ВЕДНАГА  Peace


И аз избрах влакче за подарък - Вики си пуф-пафка и затова реших че и на другите дечица може да е интересно. Но моя е от пластмаса и е на батерии с релси. Отгоре му са се качили някакъв модерен дядо Коледа, които явно така ще разнася подаръците - с влака  Joy  Много харесвам дървените играч, но не посмях да купя такава, защото доколкото знам има родители, които предпочитат да не играят децата им с такива /аз определено не съм от тези Wink /
За затруднените пак казвам - ако искате може всеки каквото си е купил да отиде при неговото дете. Ние така ще правим на Коледното парти, което си организираме от квартала - ще дадем наши си подаръчета на дядо Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт