Кухни 16-та тема

  • 70 855
  • 490
  •   1
Отговори
# 345
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Честито рождество момичета,
Честити кухни на всички, пожелавам ви да се вихрите с усмивки в тях   chef
Аз да се похваля и оплача...
Моята кухня я оправиха и сега е без кусури  Flutter...доста хммм.....думи ми трябваха   Laughing
Но тази сутрин в 5,30 някакви хаймани са влизали в жилището, баща ми ги е хванал в коридора...нищо не са успели да вземат, но направо съм оскърбена, отвратена и пълна с омраза  #Cussing out
Ужас! А татко ти как е? Сигурно се поуплашил доста, нсе пак колкото и смел да си е ужасно в 5 сутринта да завариш крадци в коридора си и то по празници когато се предполага, че вс се веселят, празнуват....

# 346
  • София
  • Мнения: 642
deata мила, това е ужасно! Слава Богу разминали сте се сигурно с малкия дявол. Нали баща ти е добре? А за тези направо   #2gunfire #2gunfire #Cussing out. Аман от такива. Няма оправия в тая държава. Трябва да се измислят страшни закони за крадците. Никой да няма право да влиза НЕКАНЕН в дома ти. Хванеш ли го вкъщи -  #2gunfire. Един като  #2gunfire - другите може и да се стреснат. Уф, сори за крайностите, ама ми е болна тема.


А иначе - ЧЕСТИТА ТИ КУХНЯ!  Simple Smile Със здраве и любов да готвиш в нея!

# 347
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Благодаря за съчувствието момичета.
Баща ми е добре,понасинен е по краката, истински късмет е , че е станал до тоалетната точно в същия момент. Разпсувал се е, хвърлил се е към единия , другия е избягал по стълбите..били са млади...взели са 2 шапки и една малка чантичка...слава богу в нея нищо не е имало..само някакви 20 лв. Това ме навява на мисълта, че са някакви наркоманчета аматьори. Странното е ,че за първа вечер майка ми си е вкрала дамската чанта в хола  ooooh!
Само да ви кажа какво е казал ключаря, който ще сменя утре бравата...махайте си ключовете от вътре след като заключите, сложете си верижка и някакво звънче над вратата...вие може да не го чуете ,но поне тях ще ги стресне мамицата им мръсна  #2gunfire

# 348
  • Мнения: 3 456
Честито на всички с нови кухни !

Да си ги ползвате с удоволствие (като мен  Laughing) !

Деата, съжалявам за инцидента. Sad

# 349
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Само да ви кажа какво е казал ключаря, който ще сменя утре бравата...махайте си ключовете от вътре след като заключите, сложете си верижка и някакво звънче над вратата...вие може да не го чуете ,но поне тях ще ги стресне мамицата им мръсна  #2gunfire
Малко офф, но защо да не се оставя ключът на вратата?

# 350
  • Мнения: 9 243
защото крадците им е много удобно като захванат с клещи/спец./ ключа и го завъртат и си влизаат дефакто с твоя кл'ч

# 351
  • Мнения: 183
Ужасно неприятно.Съжалявам Деата.И аз преди време изживях подобно нещо.Намерих си апартамента разбит-без двд, видео и тв.Самата мисъл някой да ти рови и да ти вземе личните вещи  #Cussing out  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 352
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета.И на моята кухня взе полека лека да й се вижда реализацията.Вече ни монтираха корпусите и плотовете.Сега остават вратичките и уредите.И понеже вече се вижда как ще изглежда искам да ви попитам долния ред колко ви е висок, че моя изглежда по-високичък и сега се чудя дали ще е удобно? newsm78

# 353
  • Мнения: 696
моя е по- нисичък защото и аз не съм много висока!! newsm78 Към 90 см.мисля

# 354
  • Мнения: 696
моя е по- нисичък защото и аз не съм много висока!! newsm78 Към 90 см.мисля

# 355
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
Здравейте, момичета.И на моята кухня взе полека лека да й се вижда реализацията.Вече ни монтираха корпусите и плотовете.Сега остават вратичките и уредите.И понеже вече се вижда как ще изглежда искам да ви попитам долния ред колко ви е висок, че моя изглежда по-високичък и сега се чудя дали ще е удобно? newsm78

може ли по-ясно да си зададеш въпроса? за долният ред шкафове ли иде реч? висок е толкова, колкото си си поръчала шкафовете+плота+ако шкафовете ти са с регулиращи се крака.

# 356
  • Мнения: 696
момичета искам за ви попитам нещо?моята кухня е почти готова,но приятеля ми има леки притеснения!! #CrazyТой си мисли, че когато фурната е в колона и отгоре микровълновата-щяло да мирише много когато готвя??!!!видях че има кухни тук такива и искам вашето мнение-не че мога да променя вече поръчаната кухня , но все пак!! newsm78 Усещате ли миризмата навсякъде??Аз съм взела доста мощен абсорбатор на Fagor и се питах дали ще  имам такъв проблем!!Може ли да кажете при вас как е??
Благодаря ви предварително!!!  bouquet

# 357
  • Мнения: 1 165
Здравейте, момичета.И на моята кухня взе полека лека да й се вижда реализацията.Вече ни монтираха корпусите и плотовете.Сега остават вратичките и уредите.И понеже вече се вижда как ще изглежда искам да ви попитам долния ред колко ви е висок, че моя изглежда по-високичък и сега се чудя дали ще е удобно? newsm78

може ли по-ясно да си зададеш въпроса? за долният ред шкафове ли иде реч? висок е толкова, колкото си си поръчала шкафовете+плота+ако шкафовете ти са с регулиращи се крака.
Да, аз знам колко ми е висок долния ред шкафове.Въпросът ми беше при вас колко е и дали е удобно за тези, които са си поръчали по-високи

# 358
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 860
ако на мен височината Х ми е удобна, на теб може и да не е.

# 359
  • Мнения: 1 165
Да, ясно ми е.Просто исках да чуя странично мнение по въпроса

Общи условия

Активация на акаунт