Кухни 16-та тема

  • 70 822
  • 490
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 456
kuhniata mi e ot predi 4 godini,imam takav otzednik za 4inii i garantiram 4e ne muhliasva.6kafa v koito e postaven oba4e e bez dano ,to4no s tazi zel.
Обясни по-подробно. Отцедникът как се захваща за шкафа? Къде се стича водата от чиниите?

# 61
  • Мнения: 721
zahba6ta se za stranizite otliavo i otdiasno,a samia otzednik si ima tavi4ka v koiato se sti4a vodata

# 62
  • София
  • Мнения: 1 878
А няма ли много влага в шкафа, където е отцедника?

# 63
  • Мнения: 721
разбирам недоверието ти това притесняваше и мен когато вземах решение но наистина няма никаква влага

# 64
  • York
  • Мнения: 826
И при мен е като при zllate.

# 65
  • Мнения: 2 803
Записвам се да ви следя. Hug

# 66
  • Мнения: 1 320

Да, точно такъв, но се опасявам, че този, който ти си показала не е за вграждане, защото не виждам тавичката за отцеждане.

# 67
# 68
# 69
  • Мнения: 696
браво,моята ще стане подобна,като стане ще я пусна.много добре се е получило!!!!!!!!!да ти е честита Hug

# 70
  • Мнения: 718
mamayani-Страхотна ви е кухнята.Много е стилна и изчистена.А тъмният цвят "венге" ли е? Изобщо целият ви апартамент е много симпатичен,а детската е направо страхотна.  Peace

# 71
  • York
  • Мнения: 826
Да, точно такъв, но се опасявам, че този, който ти си показала не е за вграждане, защото не виждам тавичката за отцеждане.
За вграждане е. Но не всички модели са с тавички. Може да се убедиш сама:
http://www.kentimpex.bg/catalog.php/action.viewcat/catid.18/page.4

# 72
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
mamayani - честито, много хубава кухня наистина   bouquet

# 73
  • Мнения: 1 320
Понякога,
този сайт го гледах снощи преди да питам във форума, но не бях сигурна дали това е нещото, което ми трябва. Утре ще им звънна да ги питам, че днес не ми остана време.

# 74
  • Мнения: 593
Благодаря ви момичета  Hug, радвам се че ви харесва, малко нескромно, ама и аз си я харесвам, поне тя се получи както исках Simple Smile
mamayani-Страхотна ви е кухнята.Много е стилна и изчистена.А тъмният цвят "венге" ли е? Изобщо целият ви апартамент е много симпатичен,а детската е направо страхотна.  Peace

Да, тъмния цвят е венге, малко банално напоследък, но друго нище не можах да харесам като цвят за кухня Wink

Общи условия

Активация на акаунт