Кухни 16-та тема

  • 70 870
  • 490
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 459
 Hug намерих ви

# 76
  • София
  • Мнения: 1 984
mamayani, страхотна е кухнята. Имам въпрос - гърбът от какъв материал е?

# 77
  • Мнения: 593
mamayani, страхотна е кухнята. Имам въпрос - гърбът от какъв материал е?

Мерси  Hug

  Черно стъкло Peace

# 78
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824

чЕСТИТО. Страхотна е. Искам да попитам от какво е стената зад масата? Тапети ли са?

# 79
  • Мнения: 3 456
mamayani, страхотна е кухнята. Имам въпрос - гърбът от какъв материал е?

Мерси  Hug

  Черно стъкло Peace
Страхотна е ! Да си готвиш с удоволствие в нея!

# 80
  • Мнения: 791
Цък, отивам да разглеждам, че съм закъсняла  Mr. Green

# 81
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 863
поздравления за всички нови придобивки  bouquet

вече мога и аз да се похваля с нова кухня. снимков материал ще има по-нататък.

# 82
  • Мнения: 696
браво пусни снимки скоро

# 83
  • Мнения: 593

чЕСТИТО. Страхотна е. Искам да попитам от какво е стената зад масата? Тапети ли са?


Благодаря  Hug  да,  тапет е , като се сетя какво търсене падна докато намеря  Mr. Green Crazy

# 84
# 85
  • Мнения: 907
Здравейте! Много са хубави всички кухни, много ми помогнахте да си изчистя концепцията за нашата кухня Hug
И след като тя вече е готова, да я покажа: http://www.malkatakiara.snimka.bg/album.php?album_id=297610 - MDF с естествен фурнир, празното място е за хладилника, всички други уреди са вградени, ще има мелница за отпадъци, имам чекмедже с разделител за чинии и на едното "тролейче" отстрани на печката сме добавили 3-ти рафт по средата. Други "особености" скоито да се похваля не се сещам Simple Smile

# 86
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
gertrudka,
Много ми харесва кухнята ти , изчистена , без излишна помпозност..но......ако трябва да съм честна, повече ми хареса малката майсторка-помощничка  Wink Hug

# 87
  • Мнения: 907
gertrudka,
Много ми харесва кухнята ти , изчистена , без излишна помпозност..но......ако трябва да съм честна, повече ми хареса малката майсторка-помощничка  Wink Hug

Deata, още по-поласкана съм Blush

Само да допълня, че зад печката сложихме алуминиев "лист", който не се вижда на снимката, защото го сложиха по-късно.

# 88
  • Мнения: 928
Браво мацки, страхотни кухни видях в новата ни тема  Hug

mamayani, коя фирма ви направи кухнята?
За стъклените гърбове - черния ми е фаворит, но в Ралица ми казаха, че се пукали от топлината и съм в чуденка още.

Smurf, там ми е нещо като килер - пералнята и кофата за боклук. Сложиха го, защото махнахме оригиналния килер. Иначе вратата е плъзгаща се, от ПДЧ.

etomira, тази ли врата са ти правили Кристиян Нейко? Нещо такова ми трябва, но с огледала отпред  и не знам къде да го поръчам?

# 89

Общи условия

Активация на акаунт