ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 731
  • 202
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Морска дано всичко се оправи при брат ти по-бързо  Praynig и без проблеми   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 554
и аз се моля по скоро да се оправи Praynig Cry

# 47
  • Мнения: 3 743
а аз много се зарадвах вчера като чух по новините че данък сгради може да го вдигнат тройно  ooooh! общините си запазвали правото по лично осмотрение да вдигат или намалят таксата...е познайте коя точно община ще реши да намали данъците  Tired

...и коя ще реши да ги вдигне точно три пъти Tired

Данинка, чакаме новини от "мястото на събитието" bowuu

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Здравейте,

Някой има ли инфо от пресконференцията на кмета по темата с детските градини? Данинка  Mr. Green ?

# 49
  • Мнения: 3 971
чакаме я с нетърпение  Hug

# 50
# 51
  • Мнения: 2 960
ЕТО СИСТЕМАТИЗИРАНАТА /КАША/ИНФОРМАЦИЯ
При прием в ясли и градини ще отпадне условието фирмата, в която работят родителите да е със седалище във Варна
27.11.2008
 
 
При прием в ясли и градини ще отпадне условието фирмата, в която работят родителите да е със седалище във Варна, обеща днес кметът Кирил Йорданов. При обсъждане на критериите на среща с медиите той изрази учудване от текста на условието, с което се изисква удостоверинее от НАП за сключен трудов договор във фирма регистрирана в общината.

 Остава изискването за посоянна регистрация във Варна, като при подаване на молба за промяна родителите ще бъдат освободени от таксата от 2 лв. Заявление за прием заедно с копието на акта за раждане на детето ще се подават на 5-ти януари за прием в ясла, а за първа група в детска градина на 1-ви април.
10-ти май е датата до която родителите ще трябва да подготвят и останалите документи.

# 52
  • Мнения: 3 971
Много ти благодаря мила Hug
Получаваш кафе от мен като се видим Whistling

# 53
  • Мнения: 1 554
чакай от умрял писмо Joy

# 54
  • Варна
  • Мнения: 433
Вий как разбирате това:
"Друго предимство е, че родителите могат да подават необходимите документи във всяка една ясла в града, а системата сама ще насочва децата към съответния район, в който ще бъдат приети, обясни Бозов. "
Че можем да подаваме в една ясла, където да отбележим като следващи желания имената на други ясли ли??? newsm78

# 55
  • Мнения: 133
Вий как разбирате това:
"Друго предимство е, че родителите могат да подават необходимите документи във всяка една ясла в града, а системата сама ще насочва децата към съответния район, в който ще бъдат приети, обясни Бозов. "
Че можем да подаваме в една ясла, където да отбележим като следващи желания имената на други ясли ли??? newsm78

В самото заявление ще посочиш желаните ясли (оставили са място за това).
А това аз го разбирам така ........ на 4 януари си се запила във Вл-во и на 5 януари си осъмнала там.....а по район си в центъра....... е отиваш до яслата във Вл-во и си подаваш документите там, а те ти ги пренасочват към яслата в центъра....... малката подробност е че като си тръгнала да купонясваш из кварталите трябва да си носиш и документите за кандидатстване....... Joy Joy Joy
Шегувам се разбира се, но аз така го тълкувам.........Луди ще ни направят.... smile3511

А сега сериозно. Да взема да се запиша и аз при вас. Казвам се Даниела и имам две дечица - Явор на 5 год. и малката Рая - на 10 месеца. Grinning

# 56
  • Мнения: 109
Daninka ,благодаря за инфото !!! значи росна прясна- на 5 април ще се нареждам на опашката !!! Wink

Вале ,дано вси4ко се оправи и брат ти да се стабилизира !!!

Гали- много хубави снимки си сложила - пу пу!!

# 57
  • Мнения: 50
Здравейте мами  Hug
Явно повечето една мъка ни мъчи  Joy прословутата наредба - ЪбсурТ  ooooh! Ама вече писах мойта мъка по въпроса в специялната за това темичка. Дано кмета да я прочета  Praynig

Данинка големи благодарности за инфото и за съпричастността  Heart Eyes   Joy 

Вале всичко, ще се оправи, ще видиш  Heart Eyes

Добре дошла Тополчица   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 167
Мами напук на всичките неразбории, които преживях днес ходейки по всички инстанции за да вадя пустите документи за детска ясла, вкл. бях и на пресконференцията на кмета по този въпрос.... ГЛАВАТА МИ ЗАПУШИ.. #Crazy #Crazy, но имам НОВИНА: нашия малък човек днес проходи Laughing Laughing Laughing вечерта в 21.30. Голям майтап и изненада беше. Сега ми предстои да му правим прощъпулник с питка, но май нещо ми обягват подробностите. Я дайте някой идеи кога и какво точно се прави? newsm78

# 59
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...значи росна прясна- на 5 април ще се нареждам на опашката !!! Wink...

На 5 април вече ще е късно, 1 април е датата, даже ако може и от предната вечер че да си по напред на опашката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт