ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 730
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 282
здравейте варненски мами,

аз досега не съм писала при вас, виждам че други работи обсъждате точно сега, но от клюкарника ме пратиха при вас да питам ето товаааа Laughing
Кажете за какви интересни оферти за НГ знаете?
Къде е забавно, с хубава музика/ за душата  /?
Някой ходил ли е в новия денс клуб Версай, който беше Булгари или в Плаза Денс Център. Интересно ми е дали са тип" луксозна кръчма" или само поп-фолк дискотека. Булгари на мен лично ми носеше удоволствие, нещо подобно търся.
хайде кажете... покрай бебето съвсем не сме в крак с нощния живот




# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
ооох  miro_slava_ нямаш представа колко си права  Rolling Eyes дори не знам че ги има тези  Embarassed
Гали наистина какво му даде на детето? ако е от храната, може би ще се наложи да оставиш за по-късно захранването , към 6-7 месец Rolling Eyes
михайлова  Hug
Морска стискам палци за брат ти  Praynig
Майе като се видим ще ти разправям снощи какви гири вдигах  #Cussing out  Twisted Evil

# 32
  • Мнения: 3 743
Вержи, май е от нищожното количество суров банан, който й дадох. Днес вече е перфектно акито Mr. Green. Но ще отложа захранването все пак до консултацията другата седмица.

# 33
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета.Днешното хубаво време е към 4края си"...нахлува -нахлува зимата с  пълна пара ooooh!
Вижте какво открих в една тема-един леко изперкал баща и едно клето бебе,набедено да става невръстен летец-изпитател ooooh!Щеше да ми е смешно ,ако не беше ужасно SickЕТО

http://www.koreus.com/video/bebe-gym.html
Питам се къде е майка му на това бебешоче, Thinkingако е зад камерата ..направо е за #2gunfire

# 34
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Абе  Данинка,това немога да го повярвам че е истина.Ми той разчекна детето бе Shocked
Направо  ooooh! Rolling Eyes Rolling Eyesкак го мята ,като  ластчни гащи братче.... #Crazy #Crazy #Crazyаз не вярвам да е истина Peace

# 35
  • Мнения: 1 554
Данинка Crazy

# 36
  • Мнения: 50
Абе  Данинка,това немога да го повярвам че е истина.Ми той разчекна детето бе Shocked
Направо  ooooh! Rolling Eyes Rolling Eyesкак го мята ,като  ластчни гащи братче.... #Crazy #Crazy #Crazyаз не вярвам да е истина Peace

 Joy е не мога повече  Joy  А клипчето едвам го изгледах, сви ми се стомаха  #Cussing out

Данинка ти знаеше ли, че днес кмета имал среща с майки към 11 ч. по въпроси с наредбата за яслите   newsm78 Дали ще има още една  newsm78 Малко ме съмнява ама имам някой въпросчета към кмето  Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 433
Здравейте.

Искам да питам за Тубдиспансера, който е водил детето си на манту там. Със записване ли е, и с какво работно време работят?

Благодаря предварително.

# 38
  • Мнения: 109
 PeaceВале,стискам палци всичко да се оправи... Hug

какво да кажа за кувертите за НГ- само чувам цени около 100-200 лева за 31.12  - без нощувка!!!! само на заведение от 20.00 до 04 примерно... ooooh! #Crazyи това е за един човек!!!
аз лично предпочитам да си бъда вкъщи- хем на топло,хем да си правя каквото искам и да хапвам кавото искам !!! а тези пари пак ще ги дам някъде- но за 200 лева мога и спа процедурки да вкарам ,както ме посъветва Данинка,и масаж и козметик...ехеее ,4е и нещо за душата - някоя книга със стихове да си взема...Wink
А какви хубави книжки са напълнили в книжарниците  ....мммм...много весели и шарени!!! Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 3 743
Мале, този баща ли е Shocked. И като го гледам какъв е якичък, явно често се "упражнява" така ooooh!

Мери ред, и аз мисля като теб. Въобще не обичам, за който и да е празник да съм на заведение. Ти остави цените, ами такава е лудница навсякъде #Crazy

# 40
  • Мнения: 282
на мен просто ми омръзна вкъщи, редовно ни идват гости и в този смисъл ако и на НГ е така, не бих се почувствала много празнично. На мен ми се иска да се наконтя Sunglasses и да отидем някъде. Все ще се намери нещо...
Благодаря ви иначе ..тъй и тъй писах, да кажа, че имам син на 1г и 1 месец и живея във Виница, можа да ви спохождам от време на време Hug

# 41
  • Мнения: 143
Добро утро момичета гледам че обсъждате новогодишните оферти.Ние всяка година празнуваме в къщи с приятели но тази година решихме да се повеселим на заведение че ни омръзна цял ден приготвяй и после още два дена мий ooooh! и така още преди месец почти всичко беше заето но си намерихме хем сносни куверти хем на хубаво място .Ще има и програма и много богато меню та тази година ще сме 15човека и за нас дет се вика да хванем последния влак защото догодина живот и здраве ще сме с бебе и няма да можем Crazy
Ай де хубав ден ви желая зимата наистина си дойде а мен ме чака днес ходене пак по доктори днес ми излизат изследванията и да видим какъв гад ме мори вече толкова време Thinking

# 42
  • Мнения: 2 960
Joy е не мога повече  Joy  А клипчето едвам го изгледах, сви ми се стомаха  #Cussing out

Данинка ти знаеше ли, че днес кмета имал среща с майки към 11 ч. по въпроси с наредбата за яслите   newsm78 Дали ще има още една  newsm78 Малко ме съмнява ама имам някой въпросчета към кмето  Mr. Green
ДААААААААА-ДНЕС ОТ 11 ЧАСА В ОБЩИНАТА КМЕТЪТ ЩЕ ГОВОРИ ТОЧНО ЗА НОВОСТИТЕ В ДЕТСКИТЕ ГРАДИНИ!!!!Вчера издирвах мами да споделят мнението си по този "правилник".Само една се отзова и я записахме.Ако има още някоя мама пред Общината днес и нея ще я включим към репортажа.
Ако искате да ви интервюираме-насреща съм Peace
Айде ,че отлитам да снимам детски градини и доволни деца в тях-щото са додрапали за място

# 43
  • Варна
  • Мнения: 893
а аз много се зарадвах вчера като чух по новините че данък сгради може да го вдигнат тройно  ooooh! общините си запазвали правото по лично осмотрение да вдигат или намалят таксата...е познайте коя точно община ще реши да намали данъците  Tired

# 44
  • Мнения: 1 554
Добро утро,много гадно времето на вън Tired

и ние на нова година ще сме си  вкъщи,няма кой да гледа дечко Mr. Green

много ми е притеснено,брат ми преди малко ми се обади да кажи,че вчера са го драскали за венозен аб и уж не бил алергичен,обаче като му влели малко и почнало да го души,направо умирам от притеснение Cry

Общи условия

Активация на акаунт