ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 803
  • 202
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 435
Момичета, прощавайте, че така нахлувам в темичката докато вие си обсъждате други неща, но имам нужда от малко информация  Embarassed.
Трябва (спешничко) да си купим прибори за хранене, а незнам от къде! Моля ви, препоръчайте ми магазин! Трябва да са хубави, качествени (по възможност немски)... за МОЛ-а знам... други идеи ако има... newsm78 Ориентировъчно около 150-200 лв ми се дават за прибори, не повече...
Благодаря предварително!  bouquet

Има също и до хотел Мусала в центъра, в един магазин където продават и много кристални прибори.  Също и във веригата ЕМИР, нашите са от там - ако говориш за комплект в куфар де, струваха 180 лв. Единия магазин се намира на улицата от Макдрайв към пазара в ляво. Това се сещам за момента.  Peace

# 76
  • Мнения: 109
Dive,в "Домашен рай " са хубави и за тези пари ше намериш!!;-)на "МАрия Луиза" е - дето е украсена с малки лампички по дърветата!!!

Благодаря за съпричастността ,ДАни!!! Моята голяма кокона , нищо че е 1 клас ,писа ей сега писмо за ДК и познайте - иска фея с магическо делфинче #Crazy newsm78направо съм тъч!!!!!сега разглеждам сайтовете !! в тойтаун има доста принцеси и феи...ама делфин???
 малкото пък в4ера се качи на една количка - дето сядат децата ,краката се движат и така се избутва количката- бяхме на рожден ден и само върху нея седя - 2 часа!!!ще ходя до HipoLAND  да видя какво има там...Wink
излизате ли с децата ?? аз излизам ,защото когато съм сама няма кой да взема храната или както днес и каката от училище...ама по обед беше добре- около 6 С...

Тони,Коко е много сладък! bowuu Peace

# 77
  • Мнения: 133
излизате ли с децата ?? аз излизам ,защото когато съм сама няма кой да взема храната или както днес и каката от училище...ама по обед беше добре- около 6 С...
И ние така - излизаме по обяд до кухнята + малка разходка. Не повече от 2 часа. Вече почва да ми липсва лятото   ooooh! Пък то тепърва ще става студено и снежно. Cry

# 78
  • Мнения: 376
Хелоу и от нас......ние пак сме болни, та няма да се оплаквам, че до гуша ми дойде вече.....

# 79
  • Мнения: 1 554
добро утро

Пижулинке,дано се оправи скоро малката руса кукличка Hug

аз съм с едни стресници,снощи не можах да спя,постоянно го мислих брат ми как е Tired изписаха го,но снощи като ми се обади да ми кажи,че пак има Т и край цяла нощ се въртях Tired

# 80
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ДобрЮтро
Много дуфа днеска бе
 #Crazy

Морска какво му има на брат ти че вдига Т?
дано се оправи бързо  Praynig

Мен нещо ме боли гастрита че място немога да си намеря чак Sick
лек ден мацки  bouquet

# 81
  • Мнения: 1 554
Ани брат ми има проблем  с сърцето,беше в болница........

# 82
  • Варна
  • Мнения: 893
има и един магазин за прибори и посуда зад бившите Хали Шипка в ляво  Peace
ние излизаме на разходки, че вкъщи не се издържа Crazy чудя се дали не я опаковам прекалено Rolling Eyes ама пусти страх - чорапогащник дебел, ватирани джинси, боди дълъг ръкав, пуловер, шапка, яке, ботуши, ръкавици, отгоре я завивам с порт-бебе и слагам дъждобрана Embarassed

абе я кажете от къде мога да и взема боди с поло...не мога да намеря никъде  Confused

# 83
  • Мнения: 3 743
Верджи, на мен ми казаха, че в Хиполенда имало поло-боди, на Анабел бейби или нещо подобно, но не знам какви размери. И на Колхозния в гаражчетата. Първото или второто на реда на Депото, но от другата страна /хич ме няма с обясненията Blush/.

# 84
  • Мнения: 96
Вержи точно това питах учителката на големия в детската-кога ще тръгват малките на детска.Особено такива като нас ,които правят 3 чак декември.Тя каза ,че сега април ще подаваме молби за детска и ще ги вземат септември,нищо,че нямат навършени 3 годинки.Ще ги вземат ако ги приемат LaughingНезнам дали ти помогнах Rolling Eyes

# 85
  • Варна
  • Мнения: 893
значи в крайна сметка няма смисъл да подавам за ясла...ако ще я отпишат септември...зимата пак ще си е вкъщи ...
то и аз по тая причина тръгнах от 6 годишна на училище - защото съм Януари  Rolling Eyes
еми ще мина през градините в квартала да разпитам все пак и да видим  Peace

Gali80 мерси, до мола няма да се завлека, но през пазара може да мина Thinking

# 86
  • Мнения: 50
Здравейте мили мами  Hug

Аз успях да отида на фризьор най-накрая  Joy  и съм супер доволна. Да можех и едни танци - манци да отразя  Laughing ама няма как да стане  Sad

Да споделя какво ми се върти в главата от вчера по болната и досадна вече тема за приема в ясли и градини  #Crazy Нали сега, където и да си подадеш заявлението, системата ти  дава уникален единствен номер по ЕГН и автоматично насочва молбата по раьон. След това като се класират дечицата с превилегии останалите се подреждат по реда на подаване на заявлението. До тук добре ама ако по едно и също време в различни ясли са подадени няколко заявления как ще се подредят накрая  #Crazy т.е. как ще се определи кое е по - ранно подаденото  newsm78 Аз , ли не съм разбрала нещо или пак нещо куца в добрата идея на кмета  newsm78

# 87
  • Варна
  • Мнения: 893
а като живея на Битоля от три години, но по лична карта се водя на Панайот Волов, а мъжа ми на Братя Георгиевич... Rolling Eyes май ще трябва да мина тея дни през градините в квартала на разпит Thinking

# 88
  • Мнения: 133
... ама ако по едно и също време в различни ясли са подадени няколко заявления как ще се подредят накрая #Crazy т.е. как ще се определи кое е по - ранно подаденото newsm78 Аз , ли не съм разбрала нещо или пак нещо куца в добрата идея на кмета newsm78
И аз за това си мислех.......защото излиза, че въпреки че съм с номер 20 (примерно) от чакащите пред яслата, може да се окаже, че съм с номер 35 накрая (т.к. ще има подадени и други заявления за желаната от мен ясла, но от други места)  Thinking То по таз логика, трябва да разберем за кои ясли има по-малък наплив и не се чака от предния ден и да ходим да се редим там направо в 8 сутринта на 5 януари  newsm78

# 89
  • Мнения: 172


Аз успях да отида на фризьор най-накрая  Joy  и съм супер доволна.
Къде ходиш на фризьор Петя?Как сте мацки,нещо не виждам Сашето и разни други мацки?Вале,дано се оправи брат ти.Давам на моята кокона хомеопатични хапченца за сън-дормикинд.Но в 5.30 е наспана.И готова да вика с пълно гърло.

Общи условия

Активация на акаунт