С вкусни торти и шарени балони ще празнуват ДЕКЕМВРИйските бонбони! - 2

  • 20 526
  • 227
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 2 341
Чесит рожден ден на Макс! Да расте здрав, весел и да постига МАКСИМални успехи в живота! Hug
Амадис, ние ще го пробваме този метод със заспиването май! А става ли за следобедния сън? Че си търся работа и ще оставям малката на детегледачка, а нейните цицета вече не работят Joy.
И ние се наредихме до сладкия Борко в албума! Хайде, момичета, покажете си едногодишните дечковци! Ето ни нас, да не ни забравите: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=314006&pid=9201702
Иначе от вчерашната консултация да направя отчет: 2 зъба (общо!), стабилно ходене, 9,300 кг/ 72 см, речник от 7-8 думички (мама, тата, баба, деде, дай, айде, ам...), прави "здрасти", "боц", маха за "чао", кара се сама на себе си с едно пръстче като чуе НЕ!, показва колко голяма ще стане, "обажда се по телефона" като чуе "ало", танцува, поклащайки дупето.... и май е това... малко, но от сърце! Яде по 3-4-5 пъти нощем, а през деня суче за заспиване или ако не й е харесало яденето. Иначе хапва Герберски пюрета почти всякакви, от нашето ядене, мляко с бисквити обича много... ами стига толкова, че станах много подробна! Simple Smile
Целувки на бонбоните, ние излизаме да се разходим в този слънчев ден!
П.П. Някой пита за обуването вкъщи - само по чорапогащи ходи, но от известно време й слагам и едни хавлиени чорапки отгоре, защото пантофите ги събува, а терлиците й се хлъзгат, а тези чорапки са с гумички и лесно ходи с тях.

# 181
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на Макси, да е здрав и палав, за радост на мама и тате.

За мама


Ние ще се покажем в албума утре , че още не сме навършили годинка  Grinning утре е денняяяяяяя Joy

# 182
  • София
  • Мнения: 1 078
Честит празник на мама Калина и на прекрасното и голямо момче Максим! Много здраве, късмет и щастливо детство пожелаваме на рожденника ние с Филип! Hug


Клипа е страхотен Grinning А аз се регистрирах също и довечера ще направя също такова клипче на наш'та маймуна, нищо, че вече е по-дърт с няколко дена Laughing
Също и в албумчето с рожденниците довечера ще сложа снимки. А всички, които вече са там, са страхотни - Борката, Мартина и Денислав. На Мартина са й много красиви очичките Heart Eyes

# 183
  • Мнения: 42
Честит рожден ден Макси, бъди много здраво и щастливо детенце   bouquet

За мама
И ние се наредихме в Декемврийското албумче http://www.snimka.bg/album.php?album_id=314006&pid=9203346

# 184
  • София
  • Мнения: 295
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАКС! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА И МНОГО УСМИВКИ!  Hug  bouquet


Леле, тоя метод май и ние ще трябва да го изпробваме! Само не знам аз къде ще се крия вече, за да не чувам как реве! Ето снощи пак я оставих да спи с баща й и да не ви казвам как се чуваше по едно време...  Честно казано, вече губя надежда, че това дете ще се оправи някога и ще започне да спи...

# 185
  • Мнения: 1 144
Момичета, не че пропагандирам да не кърмите, обаче моят човек вече почти не се буди нощем откакто го отбих. Изпива си млякото Милумил вечерта към 10:30 и после чак в 5:30 даже 6 търси мляко.

Явно детето си е било вече за отбиване. Но се опитайте да е безболезнено, да не реве много.

ЧРД на Макси! Да е жив и здрав, а другото - мама и тате да му го купят Simple Smile))

Дайв, много сте големи и хубави!!! Алекс, и вие също! Целувки на всички!

# 186
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Честит първи рожден ден на Максим!Да е здрав и много щастлив!

За мама:


Преди време някой питаше за костюми на герои от детски приказки и филмчета.Вчера видях такива в Кауфланд.

# 187
  • Мнения: 2
здравейте мам4ета!!!Моето моми4е е много болно,вдига температура,кашля,има разтройство,повръща Cry #Crazyнаправо се е изтущила.Водихме я на лекар и казаха 4е не е нощо сериозно ooooh!представте ли си,било ирусна инфекция,която ще отмине.Горкото ми детенце цяла ве4ер е плакала.Хадявам се да и мине по бързо и за 4рд да е здрави4ка.Пазете де4ицата си ,вируса е много коварен.                                                       Да не забравиме и големия рожденник,да е много здрав и само да радва мама и татко newsm51

# 188
  • Мнения: 2
Моми4ета забравих да попитам,като сме с разтроиство,и повръщане,трябва да сме на диета,но какво по то4но мога да и давам,аз не се сщам за друго освен за варен картоф Rolling Eyesпомагайте Confused

# 189
  • Мнения: 686
Моми4ета забравих да попитам,като сме с разтроиство,и повръщане,трябва да сме на диета,но какво по то4но мога да и давам,аз не се сщам за друго освен за варен картоф Rolling Eyesпомагайте Confused
Варен ориз,супа от моркови,препечена филийка,минерална вода с сол на върха на ножа и чаена лъжичка сок от лимон.

# 190
  • Мнения: 337


Миличък мъничък Фил , Честит Рожден Ден !!!

Сега си мъничък и ставаш на ЕДНА , но аз ти пожелавам да пораснеш мнооооого голям !Да станеш здрав и силен мъж и да бъдеш много щастлив!
Нека твоят празник бъде  много весел, пълен с прекрасни изненади и усмивки!
Пожелаваме ти да си останеш все такова прекрасно  слънчево дете, да имаш истински приятели, да радваш мама Дари и татко Сашо !
Бъди жив и здрав, много усмихнат и добър !





Дарко, честит празник и на теб мила приятелко! Нека прекрасния ти син те радва много и те обсипва с безброй приятни емоции , защото го заслужаваш .Обичайте се и бъдете много щастливи цялото семейство!

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 01:22 от Mаxi

# 191
  • Sofia
  • Мнения: 408
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ДЕН РОЖДЕН НА МАЛКИЯ ПОРАСНАЛ ДАРИНОВ ФИЛ!
ДА РАСТЕ И ЖИВЕЕ В МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ, ДА СЕ ГОРДЕЕ С МАМА И ТАТКО И ТЕ С НЕГО!
ВЕСЕЛ ПРАЗНИК НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!

с малко закъснение Калинуча да ти е жив и здрав Максим и всичко да върши на макс! едно прекрасно детство!
Клер,душко и Лили съм пропуснала ако четеш да ти е жива и здрава, все така красива и да те радва! пусни някоя вест как сте?
ако съм пропуснала още някоя рожденик му желая всичко най-най....

# 192
  • Мнения: 337
Честит Рожден Ден и на другата рожденичка днес Мартина


 

Както и на всички прекрасни рожденици от изминалите дни Hug

# 193
  • Мнения: 534
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ФИЛ И МАРТА!



Мили деца, бъдете здраве, силни и обичани!

мили мами

# 194
  • Мнения: 684
Честит рожден ден на Филип и Мартина!!!



Да растат весели и здрави деца, за радост на мама и татко! Весел празник от нас и мноого слънчеви усмивки!

Дейв, Дари.....

Общи условия

Активация на акаунт