Второкласници /21/

  • 13 144
  • 314
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Здравейте! Hug

Чета тук, че на Valeria са им искали по 11лв за театър Ариел, а на нас ни събираха по 14лв.?!??!! На другите какви суми са искали? newsm78
Имам предположение от къде идва разминаването, ако ще транспортират децата до там с нещо вероятно за това цената е по-висока при вас, защото нашите си ходят до театъра пешком.  Grinning

# 271
  • Мнения: 1 312
mamaivi хубаво е ,че сте успели да разрешите недоразумението и дано няма повече такива Hug
Ние днес не можахме да отидем на коледното състезание и много ме е яд - а бях ги записала и двамата. Тази седмица са правили тест по математика и имаме 6 няма нито една грешка и затова имах някакви амбиции за днес ама  Tired
Другия път живот и здраве ще гледаме да нея изпускаме Hug

# 272
  • Мнения: 751
Иви,здравей мила,радвам се че всичко е приключило благополучно. Hug
tania2007 стискам палци момчето ти да се е справило отлично на олимпиадата. Hug
Лек ден на всички. Hug

# 273
  • Мнения: 1 608
Аз пък да ви кажа този бях абсолютно свободна - без мъж и деца на Творчески семинар в Троян. Тати е водил юнаците на Коледното математическо състезание. Иван също каза, че задачите са лесни, станал готов за 20 мин.

# 274
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
И според Александър задачите били много лесни, но това изказване за мен е сигурен знак, че се е изложил  Crossing Arms.

# 275
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
И според Александър задачите били много лесни, но това изказване за мен е сигурен знак, че се е изложил  Crossing Arms.
А дали не сме много критични към децата си или сме само много скромни?!? Rolling Eyes
Аз подхождам към постиженията на моето дете по подобен начин, затова питам.
НАдявам се всички участници от Темата да са се справили блестящо.

# 276
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 944
А дали не сме много критични към децата си или сме само много скромни?!? Rolling Eyes
Аз подхождам към постиженията на моето дете по подобен начин, затова питам.
НАдявам се всички участници от Темата да са се справили блестящо.

Ооо, съвсем не това имах предвид. Просто си познавам детето, и знам, че когато реши, че нещо е много лесно го претупва и  не внимава.
Критична и взискателна съм умерено.  Насърчавам за това, което му се удава и не пришпорвам за неща, в които никакъв го няма, като преразкази и съчинения, например.

# 277
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Айяла, и моя син когато бърза не внимава. Аз също чакам резултати, дано наистина децата са се справили чудесно.

# 278
  • Мнения: 751
sea woman да ти е жив и здрав рожденника. Hug
Много да радва мама и тати,и да има само шестици в училище.
Весело прекарване на празника.  bouquet nbirthday newsm67

# 279
  • Мнения: 168
sea woman честит празник! Да ти е живо и здраво синчето и много да те радва!

sisko2 оказах се голяма "Червена шапчица" - били сме в 119-то и го разбрах чак когато шофьорът на таксито (на когото казах: "125-то училище на Латинка") ни закара там. Добре че човекът се ориентира по улиците, а не по училищата.

# 280
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
sea woman, да ти е жив и здрав рожденника!  newsm59
Весел празник и много подаръци му пожелавам!   bouquet

# 281
  • Мнения: 987
sea woman , Честити ви рожденник.    bdbaloni

# 282
  • София
  • Мнения: 6 210
sea woman, да ти е живо и здраво момченцето, все хубави неща да му се случват!
  party023 newsm59

# 283
  • Мнения: 1 225
sea woman честит празник! Да ти е живо и здраво синчето и много да те радва!

sisko2 оказах се голяма "Червена шапчица" - били сме в 119-то и го разбрах чак когато шофьорът на таксито (на когото казах: "125-то училище на Латинка") ни закара там. Добре че човекът се ориентира по улиците, а не по училищата.

Другия път  Peace
Успех на децата.
ПО мои сметки моето хлапе трябва да е 43 точки. НО ще видим на класирането.

# 284
  • Мнения: 1 103
Честит рожденник   sea  woman  много да те радва и слуша newsm59 nbirthday

Общи условия

Активация на акаунт