Майки-зайки ЮЛКИ отсега мечтаят си за детски люлки Тема №5

  • 13 799
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Karelia79, не мисля, че трябва да те тревожи това, че не ти се гади. И на мен не ми се гади. Доста мами казват, че не са имали такива симптоми, а имат здрави бебчета!
Една от нас, ние с теб сме и колежки по професия Simple Smile Честита магистратура! В София или Варна завърши?

# 226
  • Мнения: 1 900
И аз за сега нямам гадене, както и с първата бремнност. Това при всяка жена е различно. Peace

# 227
  • София
  • Мнения: 121
Дивичка,  Cry Cry Cry съжалявам за загубата ти, поговори с момичето, към което те насочи стеф.трябва да говориш с някого, който ще те разбере напълно и ще ти помогне ... дано господ те дари с здраво бебче и ти помгне да си върнеш живота по-бързо... Praynig Praynig Praynig Praynig

Една от нас - Честито!!! Мама икономист си е титла и още как  Grinning

Карелия, на мен започна да ми се гади в края на шеста , началото на седма демица . сега съм в осма и си повръщам, така, че има време , а и да не ти се повръща това нищо не значи. Всъщност значи - блазя ти за късмета  Peace

Валерия, браво на теб и бебо, значи добре се справяте. стискам палци за напред. За темата доколкото знам трябва да е по 15 стр по правило майче, но може и да бъркам.

Емили, струваш ми се силен човек - ще надживеете с бебо този моментен период  Peace и все пак сме с термин на една дата, няма да се оставяме сега я  Simple Smile Hug

Дзимби, горката ти.....съчувствам ти искрено, за мен главоболието е по-гадно и от повръщането и гаденето...аз все едно имам супер високо кръвно, а съм с ниско ... много е гаднооо  Laughing

Аманита, стискам и аз палци, да се върнеш с хубави новини. чакаме ги   bouquet

Джиджи, оказа се , че имаме общи познати  - вчера съвсем случайно разбрах, като моята приятелка каза за едно момиче джиджи, забременяло ин-витро  Joy веднага се сетих, че си ти , щи ти пиша на лични по късно    bouquet

Момичета, хубав уикенд и позитивни мисли   bouquet

# 228
  • Мнения: 1 900
От няколко дни вече темите се заключват на 20 стр.
Аз от темичката за авгуските майчета 2007 разбрах, и аз не знаех.

# 229
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Добър ден и от мен момичета. Наглеждам ви как сте, но нямам сили да пиша, много ми е зле, почна се и с повръщането и изобщо съм една кифла Sick.
Хубавото е, че мъж ми си дойде от командировка и поне се занимава с малката, аз повече си почивам.

bubalanak, съжалявам за загубата ти, но приеми, че животът продължава. Искрено се надявам скоро да се похвалиш с две чертички и ти желая скорошна, безпроблемна бременност.

divi4ka, прочетох няколко пъти поста ти и винаги ми засяда буца в гърлото. Неописуем е кошмарът, през който минаваш, но едно искам да ти кажа - животът продължава напред, радвай се, че носиш частица от любимия в теб, дай му цялата си любов, защото аз вярвам, че не сте сами! Не те познавам, но ми се иска да те прегърна  Hug, бъди смело момиче. Наплачи се, но се опитай да мислиш и за бъдещето, а то вярвай ми ще се нареди!

На останалите мамчета желая спокоен уикенд, с много топлина.

# 230
  • Мнения: 453
Кейт, в София съм завършила, ти гледам, че живееш във Варна, от там не малко добри програмисти познавам Simple Smile
Галето, програмист съм, не съм икономист, яд ме е, че нищичко не разбирам от икономика, а ми се ще, особено при тези неща, които сега се случват със света..  Embarassed
Милото е в тази сфера и от време на време се опитва да ме просвети, но без особен успех   Blush

# 231
  • Мнения: 755
Много съм смотана, въобще не разбрах поста на Дивичка , ако наистина означава , че е загубила бебето си .... това е дъблока мъка и мога сама да ти кажа да намериш  сили или стимул да продължиш напред...някак  Hug Сигурно мъката и трудната ситуация те измъчват , но пиши тук пак ще се повторя , че споделена мъка става някак и половин мъка! Tired
Явно затъпявам , щом като чета другите са разбрали за какво иде реч..., а аз не.
Но ... разни хора разни идеали! Хубав ден от мен! Кураж на всички , които се борят със страховете си и мъката.... Confused Hug

# 232
  • Мнения: 41
мили момичета,благодаря ви много за подкрепата и красивите думи,Бебо е добре, зацапването спря и вече се храня малко по-добре. Искам си го бебенцето,то си е плод на нашата Любов, но... нямам работа още, завършвам сега Юни месец ми е държавния изпит,но майка ми не мойе да ми помага, татко е в Испания, а на Ники родителите....те биха искали да го запазя,но никой не каза,че ще ми помага.А сега колкото и егоистично да звучи, ще имам нужда от страшно много подкрепа,ако реша да го запазя,но това решение ме убива....да запазя плода на любовта ни и да се справям сама без никого до себе си, или да предпочета личния си живот и многото възможности,както смятат нашите.....а си го искам ,то е моето бебче....всеки казва "Мисли"..... , но нямам сила в момента нито да мисля, нито нищо....

# 233
  • Мнения: 49
мила divi4ka наистина дилемата която е пред теб е огромна, но си мисля, че ако решиш да не запазиш детето, ще ти тежи цял живот. От друга страна наистина ще ти е много трудно сама, но си мисля, че ако помолиш свекърите си за помощ (разбира се аз не ги познавам, всички хора са различни) би трябвало да ти помогнат, все пак то е част и от тяхното дете и си мисля, че биха искали да я запазят, както и ти миличка. Само като си помисля през какво минаваш ...  smile3518

# 234
  • Мнения: 76
Мила дивичка, никак не е егоистична да искаш помощ и подкрепа в такъв момент. Та то ние, които не сме преживели това имаме нужда от помощ и подкрепа, а ти се нуждаеш от нея повече от всеки друг в момента. Сега погледнах, че си само на 22 години и наистина живота е пред теб!!! Труден е изборът в такъв момент дали да оставиш детето. Каквото и решение да вземеш никой няма право да те вини - това е твоят живот и ти решаваш какво да правиш с него. Послушай сърцето си - то никога не лъже!!! Труден е моментът за избор - толкова много преплетени чувства, толкова много мъка, страдание, тъга. Дай си малко време, твърде скоро се е случила трагедията, дай си време за решението - още си в началото на бременността, в коя седмица си?? Аз също не те познавам, но искам много силно да те гушна Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 76
Сириус не мисля, че на дивичка трябва да й се насажда вина, ако реши да махне детето. Та тя е само на 22 години. Едно дете коренно променя живота на човек. В случая те са искали детето, но него вече го няма - тя остава сама, съвсем сама. Решението наистина е трудно. Загубта на човека до нея ще остави белег в нея за цял живот, но не бива да й тежи на съвестта, ако реши да махне детето!!!
 Това е моето мнение - извинявам се че съм малко рязка!

# 236
  • Мнения: 76
Гале събуди любопитството ми за общите познати newsm78  Simple Smile

# 237
  • Мнения: 9 140
Дивичка, само ти можеш да решиш да ли го запазиш или не. Мисля, че това сега е основната ти дилема.
Има всякакви случаи в този живот...не знам от колко врем сте били заедно със съпруга ти, дали можеш да загърбиш миналото и да продължиш напред без него и без детето ви...не зная, ти трябва да решиш...Не знам и какво е отношението на свекърите и родителите ти - ако са сериозни и отговорни хора, никога няма да те оставят сама.
Тежки решения трябвада вземеш, дано Господ ти даде сили да се справиш...

# 238
  • Мнения: 260
bubalanak, съжалявам! Надявам се скоро да го превъзмогнеш. Силни прегръдки от мен!  Hug

Дивичка, съжалявам за загубата ти! Ако имаш нужда от нещо, не се притеснявай да кажеш. Аз съм насреща!  Hug

# 239
  • Canada
  • Мнения: 649
Момичета, днес бях на лекар. Потвърди бременноста, въпреки че нищо повече не се видя, т.е. не можа да ми каже дали е "кухо яйце" или дали има пулс. Но пък вида две големи кисти в левия яйчник - 9 на 6 см. Това много ме уплаши, защото самият доктор нищо не каза за това как ще се развият нещата. Единственото, което каза е че няма опасност за плода от кистите. Обаче ако тръгнат да се пукат, можело да припадна, така че да внимавам. Е какво да внимавам да му се не види - не ми каза да лежа, нито нищо конкретно. Мисля че все пак е добре да посетя втори доктор. Вие какви мислите? Някой имал ли е кисти сега или при предходна бременност?

Общи условия

Активация на акаунт