Неправдата при детските добавки

  • 10 677
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Моите деца също не получават детски надбавки - то по-скоро трябва да се казват в този вариант в който се дават Социални помощи за деца! Ако са наистина ДЕТСКИ надбавки  би трябвало всички български деца да ги получават!
Има ли петиция която да подкрепим???

Те сега са точно помощи за деца и затова се взема дохода и не всички получават.

 http://lex.bg/laws/ldoc/2135441920

# 31
  • Мнения: 4 362
Бих подкрепила следваща петиция за детските надбавки с две ръце Peace
Аз също не получавам детски...в края на крайщата не е въпроса в тези 30лв., въпроса е принципен ...много е несправедливо...

И аз съм на това мнение. Бих подкрепила с две ръце  Peace

ПОкрепям и аз също  Peace Трябва да се направи нещо  Peace

# 32
Аз не съм омъжена , но дори и да бях доходът ни не надхвърля допустимата сума за член от семейството. Аз съм с двете ръце за детски надбавки за всички деца, та нали всички те са деца в "милата ни" България. Така или иначе тези 35 лева няма да ни стабилизират финансовото положение(въпреки че помагат- 2 пакета с памперси), но въпроса е принципен: всички деца са равни.

# 33
  • Мнения: 4 362
Момичета,мисля си че проблема не ни е в майките които нямат брак,те не са ни виновни,а онези които не мислят за децата,онези които не ги "еня" за целият ни народ....
Дайте да се организираме и да направим нещо по въпроса  Peace

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм далеч от тази мисъл да обвинявам майките,не съм си го й помисляла.Примерите,който съм дала е точно как децата се делят.Как ще ни отпуснат надбавки,като ще остане по-малко за крадене?!

# 35
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз съм далеч от тази мисъл да обвинявам майките,не съм си го й помисляла.Примерите,който съм дала е точно как децата се делят.Как ще ни отпуснат надбавки,като ще остане по-малко за крадене?!
Именно  Peace, а как ли се точат сега и на милиончетата останали от програмата за инвитро, съжалявам единствено затова че тези безотговорни хора ние сами си ги избираме, но как да разбереш кой какъв е, на челото му на бюлетината не пише КРЕТЕН
 #Cussing out

# 36
  • София
  • Мнения: 426
Съжалявам много ако ще обидя някого,но според мен детски надбавки взимат само ромите и тези които не се осигуряват върху сумата която взимат.От както съм родила от скапаната държава са ми дали само еднократната помощ от 200лв. не съм съгласна и с това да зе взима брутото на заплатата и върху него да се изчислява прага от 300лв.на мъжът ми му тряскат в брутото такива суми дето не е и сънувал да ги взима,изаради това няма детски.Абе "богати" сме какво да се прави!

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Кога пък ще приемете, че София не е цяла България и в страната заплатите не са високи.

# 38
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Кога пък ще приемете, че София не е цяла България и в страната заплатите не са високи.

 Peace

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
Кога пък ще приемете, че София не е цяла България и в страната заплатите не са високи.

Аз пък невиждам тук някой да е казал подобно нещо! Crossing Arms ТОзи проблем го има абсолютно навсякъде!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Не съм искала да засегна някой,но няма значение от кой град си!Въпроса е принципен.Аз съм от Бургас примерно.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 734
Съжалявам много ако ще обидя някого,но според мен детски надбавки взимат само ромите и тези които не се осигуряват върху сумата която взимат.

ей затова го написах, издразних се да ни причислява към малцинствата, не вземаме 4 - цифрени заплати, вземаме семейни помощи за деца. Нямам против всички да получават, но да се изказва така хич не ми харесва. "Богати" били, защото били осигурени на реална заплата, е има и хора дето са осигурени на реална заплата и пак влизат в сумите нужни за отпускане на помощи, не всички лъжат държавата.

# 42
  • Мнения: 498
Една от болните ми теми. Щом искат раждаемост, да дават добавки за всички деца, независимо от семейното или финансово състояние на родителите. Защо делят децата, нали всички се водят български граждани.

# 43
  • Мнения: 6 274
По конституцията на Република България всички деца са равни. На практика не е така.
Разбира се, че не е така...
И аз съм напълно съгласна с вас, по въпроса с детските...
Но аз пък се чувствам ощетена от нещо друго, което направо ме изкарва извън нерви като се замисля...  Close
Защо моето дете "е оценено" (съжалявам за думата, но аз така ги чувствам нещата) на сумата от 200 лева, защото се е родило трето поред в семейството ни ???
И с какво моето дете е по - малко от едно второ дете в друго семейство, което "е оценено" на 600 лева ???
Нима не всяко дете е скъпо за родителите си ???
Нима не всички са граждани на тази скапана държава ???
Ей на този въпрос някой ако успее да ми отговори, евала...

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Ние също имаме желание за трето детенце и съм на ясно еднократната помощ.По политиката на управниците излиза с трето дете един вид ще й натежи на държавата.Това е подигравка.

Общи условия

Активация на акаунт